مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

طراحی اپ گوشی

ساخت‌و‌ساز اپ گوشی به خواسته سهولت امور
پباده سازی اپلیکیشن اندروید یا  طراحی اپلیکیشن اندروید  این که ios تجهیزات متعددی برای ما آماده می‌نماید تا جایی که اکثری از نیازهای روزمره را از همین طرز انجام میدهیم. انجام سرویس ها بانکی، به چنگ آوردن آژانس برای حمل و نقل، تارنما‌های معامله مثل دیوار و شیپور و … حکایت از همین مورد دارااست. بیشتر برنامه‌های تلفن همراه به مراد صرفه جویی در طی و هزینه آیتم استعمال قرار می‌گیرند. کسب و شغل های متنوع با پباده سازی نرم افزار گوشی فن‌ای می‌توانند منظره روشنی برای هدف ها خویش داشته باشند و مشتریان متعددی را مراقبت کننند. ولی مهمترین نکته برای پباده سازی نرم افزار تلفن همراه رشته‌ای کدنویسی باصرفه، پباده سازی و گرافیک فوق العاده و رعایت اصول استاندارد‌های نرم‌افزار مانند ریسپانسیو (قابل اکران برای همگی دستگاه‌ها) و غیره می باشد.
فرایند تولید برنامه اندروید آیسا

پروسه پباده سازی اپلیکیشن اندروید رشته‌ای
۱- معلوم نمودن ایده
در به عبارتی اولِ عمل شما می بایست تمایز خویش از سایر کسب و شغل های اینترنتی به طور روشن مشخص و معلوم نمایید. هرچقدر شما در تولید تمایز، ظریف و تاثیر گذار کار فرمایید نرم افزار تان زودتر رویش میکند. مهم‌ترین دلیل برای پباده سازی برنامه پس از کد نویسی سهولت به کار گیری برای استفاده کننده میباشد. هر چقدر یوزرها در اپلیکیشن اندروید یا این که ios شما روند خدماتی و یا این که خرید خویش را سریع و سهل و آسان انجام دهند محبوبیت برنامه شما ارتقا می یابد.

۲- معلوم نمودن طرح موردنظر
در‌این مرحله ما یحتاج میباشد شما طرح خویش را روی ورقه و یا این که به طور وایر قاب پباده سازی فرمائید. شاید بپرسید چرا؟ برای اینکه بتوانید به طور ظریف و با جزئیات بیشتر پروسه اپلیکیشن خویش را نظارت فرمائید.
۳_طرح گرافیکی اول
در‌این قدم مجموعه پباده سازی (ui/ux )با داشتن تجربه کاربری، ظواهر پباده سازی برنامه آنلاین شمارا بر عهده می‌گیرند. وظیفه مجموعه ui/ux در‌این مرحله این میباشد که با به کار گیری از اپلیکیشن های مرسوم گرافیکی و تجربه کاربری ظواهر برنامه شمارا رشته‌ای و سوای جالب پباده سازی نمایند.این بخش عمل اهمیت ویژه‌ای دارااست چون بیان کنده فضای کلی نرم افزار شماست.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۹:۲۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)