مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

معرفیلندینگ پیج

معرفی گونه های شیت فرودلندینگ پیج انواع مختلفی دارد. در طراحی اپلیکیشن اندروید پی سه مدل اصلی و پر استفاده را معرفی میکنیم. این نوع صفحات در قسمت هدف صفحه ارایی فرود به صورت بی نقص توضیح داده شده‌اند.
Opt in landing pageدر تعریف برگه فرود گفته شد که این برگه هیچ سایدبار، منو، فوتر و … ندارد. البته این نوع برگه فرود نصیب‌هایی از وبسایت مهم مثل سایدبار، فوتر و … را دارد و در واقع یه خرده سبک و قالب وب سایت را درون خود جای داده می باشد.

Click Through
مقصود این برگه متقاعد کردن مخاطب برای کلیک روی یک لینک و ارجاع آن به یک برگه خاص دیگر است. این نوع صفحات برای افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری بهترین نوع میباشند.
Lead generationاین صفحه های طوری طراحی می‌شوند که کاربر اطلاعات خاصی را به شما ارائه دهد. این اطلاعات بعدها در کمپین‌های بازاریابی دیجیتال بسیار اثرگذار خواهند بود.
مقصود از دیزاین فرود چه می‌باشد؟در رابطه با هدف در صفحه ارایی فرود بسیار حرف کردیم. مطلقا غرض هر کسب و کاری در هر کمپینی مختلف است. اما یک هدف یا چند مقصود کلی و مشترک برای همگی کسب و کارها وجود داراست. در این قسمت قصد داریم به معرفی و چک این اهداف بپردازیم.
فروش بیشتراکثر کسب و کارها محصولی برای فروش یا خدماتی برای ارائه دارا‌هستند. پس مهم ترین هدف هر کسب و کاری فروش بیشتر است. به همین ادله قطعا در فروشگاه‌های اینترنتی کاغذ فرود منحصربه‌فرد به فروش یک محصول خاص یا دسته‌ای از محصولات زیاد دیده میگردد. پس از طراحی نیز می‌توان با تبلیغ در صفحات سایت‌های متفاوت یا شبکه‌های اجتماعی برای کاغذ فرود بازدید گرفت.
جذب مخاطببعضی صفحه های فرود مقصود جذب مخاطب دارند. برای جذب مخاطب بایستی اطلاعات مفیدی از مخاطب به دست آورد. این صفحات نیز سعی بر جمع آوری اطلاعاتی مثل نام، نام خانوادگی، پست الکرونیکی و بعضی وقت ها شماره تلفن افراد را دارند.
در چنین شیت‌ای شما میتوانید در عوض دریافت اطلاعات، یک تست جالب و بدون پول، یک کتاب، ویدئو و هدیه برای مخاطب در لحاظ بگیرید. در آینده از این اطلاعات در بازاریابی به کار گیری خواهید کرد پس بایستی اظهار‌کرد ارزش این نوع کاغذ فرود بسیار بالا می باشد.
برقراری ارتباط با مشتریاین صفحه ها نوع پیشرفته کاغذ فرود می‌باشند. در واقع می‌اقتدار اظهار کرد این صفحه های ترکیبی از صفحه با غرض فروش بی واسطه و جذب کاربر است. این لندینگ پیج طوی طراحی می شود که فرد را درون تارنما نگه داشته و اورا در مسیر کلیک روی پیوند‌های متعدد قرار می‌دهد. این لینک‌ها با اطلاعات اثر گذار، ظاهر جذاب مشتری را با خود هم پا ساخته و شما میتوانید به اهداف خود برسید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۰۳:۰۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)