مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

اپ‌نویسی

کمپانی‌های گسترده اپ‌نویسی
کمپانی‌های وسیع به طراحی اپلیکیشن اندروید  خیال و خاطر گروه بزرگتر، تخصص و تجربیات بیشتر، نرم افزار کیفیت عالی‌تری ارائه میدهند ولی هزینه‌ی آن نیز بیشتر میباشد. برای ایجاد نرم افزار‌های پیچیده فقط تعیین شما کمپانی‌های عظیم نرم‌افزار‌نویسی میباشد. هرچقدر مجموعه بسط بزرگتر باشد، در زمان ساخت و ساز اپلیکیشن، مسائل و اشتباهات حل نشده‌ی کمتری به وجود می آید و در‌حالتی که مشکلی هم پیش بیاید به خیال و خاطر تخصصِ بیشتر مجموعه، سریعا راهکاری خواهند یافت. اگرچه تضمین تولید اپ هیچگاه مطلق وجود ندارد البته کمپانی‌های گسترده به خیال و خاطر محافظت اعتبار برندشان هم گردیده دقت بیشتری به رضایت مشتریان خویش دارا هستند.
خب با دسته‌بندی‌های گوناگون گسترش‌دهندگان و مزایا و معایب هریک آشنا شدید. ولی تعیین یک طرز آخری بستگی به سطح پیچیدگی اپ، انتظارات شما و سودآوری آیتم نظرتان داراست. به خیال داشته باشید که نوع نرم‌افزار‌نویسی که تعیین میکنید تاثیری بدون واسطه روی هزینه‎ی ایجاد برنامه دارااست و همان طور که به‌دنبال خواهید روئت کرد این بها بسیار متغیر میباشد. به هر هم اکنون هر مسیری گزینش می کنید بایستی خوب چشمتان را گشوده نمائید تا شایسته ترین آیتم را تعیین نمائید.
بخوانید محاسبه کتاب Android Programming: The Big Nerd Ranch Guideدر هنگام گزینش یک بسط‌دهنده چه چیزهایی را ملاک در اختیار بگذاریم؟
اگرچه بعضا از تعیین‌ها ریسک بیشتری از سایر دارا‌هستند اما به عبارتی انتخابی که میکنید شایسته ترین باشد. هنگامی توسعه و گسترش‌دهنده‌ای به فعالیت میگیرید، معیارهای ذیل را ملاک قرار دهید:
فردی را استخدام فرمایید که سوابق مستند و تجربه‌ی کافی داشته باشد. این شایسته ترین طریق برای سنجش مهارت‌های توسعه و گسترش‌دهنده میباشد. در واقع در‌حالتی که می خواهید بدانید طرف اکانت شما یک سری مرده حلاج میباشد و ادعایش چقدر درست میباشد به سوابق‌ی کاری وی نگاه فرمائید. آیا مثال‌عمل قابل چک دارا هستند؟ مدارکی برای ثابت تخصصش وجود داراست؟ این مهمترین شاخص یک توسعه و گسترش‌دهنده میباشد.
به پیمان لینوس توروالدز: کلام زیاده، کدتو نشون بده!
آیا توسعه و گسترش‌دهنده در تولید اپلیکیشن‌هایی که در کلاس کاری اپ شما میباشد، تبحر کافی داراست؟ فرض نمایید می خواهید اپلیکیشنی توریسم برای پلتفرم iOS بسازید. بدین ترتیب عقل حکم می‌نماید که شخصی را استخدام فرمائید که تا قبل از این تجربه‌ی ساخت و ساز چنین اپ‌هایی بر روی این پلتفرم را داشته باشد. شاید طرف بتواند نرم افزار‌های دستکاری تصویر بسازد اما قدرت و تجربه کافی در ساخت‌و‌ساز برنامه‌های بر پایه ی نقشه نداشته باشد.
عمیقاً در رابطه بعدها گوناگون پروژه دعوا و گفت‌و‌گو فرمایید. ضروری میباشد در به عبارتی استارت فعالیت، کل چیزی که از اپلیکیشن انتظار دارید و نقشه‌ی خط مش را در دست گسترش‌دهنده قرار دهید تا میانه فعالیت نرم‌افزار‌نویس دبه نکند یا این که به خیال و خاطر ایرادات پیش‌بینی نشده، تحویل پروژه با دارایی و برهه زمانی توافق گردیده به آخر نرسد یا این که نرساند!
آیا گسترش‌دهنده قابلیت تحویل پروژه در دوران‌ی هنگامی معین و متناسب با میزان دارایی‌ی شمارا دارااست؟ سرمایه‌گذاری مالی و هنگامی، مسئله مهمی در انجام پروژه‌هاست. به همین برهان ضروری میباشد که قبل از آغاز عمل راجع به مهارت و اقتدار بسط‌دهنده تضمین کافی را بگیرید. می بایست راجع به تعداد ساعتها فعالیت، مقطع گزارش پیشرفت، ارائه بروزرسانی و پشتیبانی از نرم افزار دعوا‌های موردنیاز را انجام دهید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۹:۴۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)