مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

جدیدترین روش برای یادگیری زبان نرم افزار نویسی جاوا اندروید


جدیدترین طریق یادگیری گویش نرم افزار نویسی جاوا اندروید

 


فرآیند  طراحی اپلیکیشن اندروید پباده سازی نرم‌افزارپروسه پباده سازی نرم افزارپباده سازی اپ مجموعاَ از ۸ قدم مهم درست شده میباشد، که اما اکثری از این پروسه جزلاینفک پباده سازی، ساخت‌و‌ساز و ارائه هر متاع یا این که خدماتی در بازار مالامال رقابت مدرن می باشد.
گام نخستین: آشنایی نیازدر صدر شما بایستی بتوانید یک تصویر کلی از نیاز یا این که مشکلی که قادر است به وسیله ایده شما در قالب اپلیکیشن مرتفع خواهد شد، داشته باشید. نرم‌افزار شما می بایست بتواند این نیاز را توام با کاهش هزینه، بازه زمانی و … برای استفاده کننده انجام دهد و بازدهی بالایی داشته باشد.


گام دوم: جامعه غرضبجای اینکه عملکرد نمائید تور خویش را در اقیانوس پهن نمایید، وارد یک برکه گردید و کل ماهی ها را شکار نمائید. داشتن جامعه غرض معین، شایسته ترین رویه برای بالا بردن بازدهی و به کار گیری از اپ شما میباشد. در‌این گام می بایست بدانید جامعه غرض شما دارنده چه جنسیتی میباشد، چه بازه زمانی سنی داشته و اصلی خیس از کلیه از چه پلتفرمی برای رفع نیاز خودش بیشتر استعمال می‌نماید.نکته: در حالتی که استفاده کننده شما ممکن میباشد از یک سری پلتفرم و یا این که سیستم ادله برای همگام سازی اپلیکیشن شدما به کارگیری نماید، می بایست این گزینه را نیز مدنظر داشته باشید.


گام سوم: سبک کسب درامدنرم افزار شما برچه شالوده قرار میباشد منفعت آفرینی نماید؟ اکنون یک سری سبک گوناگون برای منفعت آفرینی از روش اپلیکیشن های کاربردی وجود دارااست:برنامه های مبلغیاپ های بدون‌پول با پرداخت باطن طرحیبرنامه های تبلیغاتینرم‌افزار ها با حق دانلود
برای تعیین هر یک ازین سبک های کسب درامد، اعتنا به جامعه مقصود اهمیت بالایی داشته و جداگانه از آن شما بایستی به مسائل مالی اعم از بسط، بازاریابی، تبلیغات و نشر نیز اهمیت بدهید.


گام چهارم: نرم افزار را پباده سازی فرمائیددر قدم چهارم شما بایستی در غایت دست به فعالیت گردیده و ایده خویش را از شیت خارچ فرمائید، برای پباده سازی برنامه شما دو منش مهم دارید:
ـ برون سپاری پباده سازی به موسسه ها گوناگونـ یادگیری پباده سازی نرم افزار
به شما پیشنهاد می کنم، در صورتیکه میخواهید کاری بدون شوخی و اساسی انجام دهید و پباده سازی نرم‌افزار برای شما از اهمیت بالایی شامل است، یادگرفتن نرم‌افزار نویسی نرم افزار را در اپلیکیشن خویش قرار داده و آنگاه با همیاری با مجموعه های زبده، آنچه مدنظر دارید را تماما پیاده سازی فرمایید.


گام پنجم: توسعه و گسترش مثال اولبعد از پباده سازی اپ، وقت آن رسیده که یک مثال اول از اپ خویش را گسترش دهید.البته اینکار چرا واجب میباشد؟توسعه و گسترش مثال اول اصولا تبدیل ایده شما به اپ با قابلیت و امکان های اساس ای آن میباشد. با این عمل شما می توانید خریداران را برای خرید ایده شما مجاب کرده و فرآیند بازاریابی و جذب سرمایه را تسهیل نمائید و از طرفی ایده خویش را نیز افشا نکنید.
نکته: سوای ارائه ورژن نخستین، باگ ها و مشکلات فنی به دیده نمی آید، مشکلات امنیتی که جز طلاق ناپذیر طرح های تازه میباشد از نگاه نهفته بوده و جذب سرمایه و ثبت در بازار مالامال رقابت اپ فعالیت بسیار رنج خواهد بود.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۸:۲۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)