مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

دسترسی به نرم‌افزار های تلفن همراه اندروید


دسترسی وسیع به نرم‌افزار های تلفن همراه اندروید
دستگاه های تلفن همراه و طراحی اپلیکیشن اندروید  یا این که تبلت های بسیار متعددی از سیستم برهان اندروید به کار گیری میکنند. همینطور مغازه های آنلاین زیادی برای خرید نرم‌افزار گوشی اندروید وجود دارا هستند. از گوگل گرفته تا مغازه برنامه آمازون و بازار، مخاطبان شما مورد های بخش اعظمی برای دسترسی به برنامه اندروید در دست دارا‌هستند. در سود دسترسی یوزرها به نرم‌افزار شما ارتقا پیدا میکند.

 

این دستگاه ها سایز و کاغذ اکران و قابل انعطاف افزارهای متفاوتی دارا‌هستند. مجموعه ما زبده کافی در تخصص های ما یحتاج نرم‌افزار موبایلی را می سازد که با مجموع وضعیت های اندروید سازگار بوده و کل ورژن های جهانی آن را پشتیبانی می نماید.

 

 


تضمین کیفیت نرم افزار گوشی اندروید
داشتن یک نرم افزار سازگار با همگی دستگاه ها نیازمند پشتیبانی و محاسبه مداوم برای اطمینان از کیفیت آن میباشد. با اعتنا به وجود تعداد انبوه یوزرها اندروید، کیفیت بالایی از نرم افزار انتظار می رود. با یقین انتظار شما نیز کارکرد درست نرم افزار و برطرف سازی اشتباهات ساخت‌و‌ساز گردیده با سرعت و توجه بدون نقص میباشد.

 

مجموعه ما با همیاری شما شایسته ترین تجربه را برای کاربرانتان ساخت‌و‌ساز کرده و با مراقبت آن نرم افزار تلفن همراه شما به روز میگردد. با اطمینان از کوشش و کوشش برنامه خویش حاذق خواهید بود تا در نقطع ی عطف بازار و پروسه تجاری خویش قرار گیرید.

 

 


مارکتینگ
در صورتی‌که برنامه تلفن همراه شما هنوز در فرآیند اول پباده سازی میباشد، قابلیت و امکان داراست مهیا سازی هر سیرتکامل استراتژی مارکتینگ یک مقصود بدور از دسترس به لحاظ آید. با این درحال حاضر طرح ریزی برای روش معرفی اپ به بازار و رسانه ها پیش از فعال‌ساز‌ی آن امری ضروری میباشد.

 

استراتژی مجموعه مارکتینگ ما رقابت جانور در بازار را آیتم نظارت قرار داده و رسانه های مربوط جانور را غرض قرار می‌دهد تا یوزرها برای آشنایی و تعامل با مارک شما مشتاق گردند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۳:۳۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)