مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

نکات اصلی در پباده سازی نرم افزار

 

نکات اصلی در پباده سازی نرم افزار
با طراحی اپلیکیشن اندروید  پیشرفت تکنولوژی شاهد وابستگیات اکثر زمان ها اشخاص در دولت ها به موبایل های گوشی هستیم و این فرمان رو به ارتقا میباشد. در این حالت فروشگاه ها و شرکت هایی که با وسعت عظیمی از یوزرها و مشتریان روبرو میباشند،مکان خویش را به نرم افزار های گوناگون و نرم افزار ها می‌دهند. پباده سازی نرم‌افزار گوشی و تولید برنامه برای تجارت ها سر برد و موجب استحکام و توسعه و گسترش اسم تجاری است.در‌این نوشته‌ی علمی نکات اصلی در پباده سازی اپ را آیتم آنالیز قرار خوا‌هیم بخشید.

نکات اساسی در پباده سازی نرم‌افزار

آسانی ظاهری
اولی و مهم ترین نصیب در ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار داشتن ظاهری بی آلایش و مخاطب پسند میباشد. فضای نرم‌افزار می بایست معمولی باشد و به نحوی پباده سازی گردد که استفاده کننده مدت به کارگیری از مطالب مهم و اساسی اپلیکیشن به دور نشود و براحتی قابل فهم و شعور باشد. زر و زیورهای متعددی سبب کج شدن مخاطب از نیاز خویش می‌گردد و آن‌گاه بدلیل نامفهوم بودن نرم‌افزار،دیگر گزینه استعمال قرار نمیگیرد.

مطلوب بودن زمینه
پیش از آغاز به پباده سازی اپ بایستی پژوهش ها کاملی در زمینه ی تناسب مورد با نرم‌افزار داشته باشیم. همسان بودن اپلیکیشن با کار کمپانی و یا این که سازمان یکی مورد ها کلیدی و اساسی است و برای استفاده کننده فوق العاده تاثیرگذار میباشد.لگوی قابل قبولی برای برنامه خویش تهیه و تنظیم فرمائید.نرم‌افزار می بایست بصورتی باشد که داده ها ظریف و جامعی درخصوص سازمان و عمل های سازمان در چنگ استفاده کننده قرار دهد.

پباده سازی برنامه

عملکرد
معمولا یوزرها از برنامه هایی به کار گیری میکنند که عملکرد آنان به نسبت برنامه های دیگری بیشتر باشد. همان گونه که پباده سازی بی آلایش و رابط کاربری اهمیت دارااست عامل ها دیگری مانند بالا بودن سرعت ، واحد سنجش فضایی اشغال گردیده در خاطر به وسیله نرم افزار بسیار دارای اهمیت می باشد.

خلاقیت در ایده و بضاعت عملی کردن آن
پیش از انجام هرکاری نخست به یک ایده برای عملی کردن آن نیاز میباشد. پباده سازی اپ اندروید نیز از این قائده مستثنی نخواهد بود. تحت عنوان قدم اولیه شما در‌این مسیر لبریز فراز و نشیب، شما می بایست نخست به یک ایده خلاقانه تصور کنید و حتی اصلی خیس از آن، بتوانید ایده ی خودتان را از شرایط تئوری به شرایط عملی و کاربردی ارتقا اعطا کرد.

ساخت‌و‌ساز برنامه گوشی

وجود تعامل در بین برنامه و استفاده کننده
هنگامی شما قصد پیاده سازی یک برنامه را دارید، بایستی به‌این نکته دقت فرمائید که اولا بایستی بیشترین ربط را به موضوعی که شما در راز دارید داشته باشد و دست کم افزونگی در آن چشم نشود. یعنی مخاطب با نرم افزار شما بتواند حس راحتی و خرسندی نماید.

جذابیت پباده سازی رابط کاربری
وجود رابط کاربری جالب و گیرا، تاثیر بسزایی در جذب مخاطب به سمت و سوق نرم‌افزار شما خواهد داشت.در لحاظ داشته باشید که شما بایستی بگونه ای رابط کاربری خویش را تعیین و روی نرم‌افزار خویش پیاده سازی نمائید که به مسئله دارای ارتباط باشد و در عین هم اکنون قشنگ، دیدنی و استفاده کننده پسند نیز باشد.

 

 

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۲:۳۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)