مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

بازه مدت یادگیری اپلیکیشن نویسی اندروید


بازه زمانی بازه زمانی یادگیری نرم‌افزار نویسی چقدر میباشد؟

بازه مدت یادگیری اپلیکیشن نویسی اندروید


چنانچه بخواهیم به‌این پرسش جواب دهیم خواهیم توانست بگوییم که طراحی اپلیکیشن اندروید  بازه زمانی خاصی برای ماهر شدن در تخصصی مثل نرم افزار نویسی نیست. نمی‌قدرت اظهار کرد که برای مثال درصورتی که شما حال حاضر کدنویسی را آغاز نمایید، دقیقا در x ماه و y روز و z ساعت دیگر به یک نرم افزار نویس ماهر تبدیل می شوید! چون برهه زمانی بازه یادگیری نرم‌افزار نویسی و سرعت ماهر شدن در هرکاری تماما به شما و حالت شما بستگی دارااست. شما می توانید در ۳ ماه در یک لهجه نرم‌افزار نویسی ماهر گردید و یا این که می‌توانید همین فعالیت را در ۳ سال انجام دهید. سرعت طی کردن این مسیر تماما دست شماست!


ممکن میباشد فردی بازه آزاد متعددی داشته باشد و بتواند روزمره ۸ ساعت موءثر برای یادگیری و تمرین اپلیکیشن نویسی وقت بگذارد. از آن طرف فرد دیگری باشد که دانشجو یا این که شاغل میباشد و روزمره ۴ ساعت می‌تواند یادگیری و تمرین موثر داشته باشد. طبیعی میباشد که نفر نخستین، زودتر به هدفی که دارااست می‌رسد و زودتر قادر است مسیر تبدیل شدن به یک اپ نویس ماهر را طی نماید.


شایسته ترین ابزار‌های توسعه و گسترش نرم افزار نویسی

ابزارهای گسترش اپلیکیشن


با اعتنا تخت گاز تغییرات و پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز، برنامه نویس ها می بایست به بروزترین و شایسته ترین ابزارهای یادگیری اپلیکیشن نویسی مجهز شوند. دور و بر‌های بسط اپلیکیشن نویسی و ویرایشگر‌های متن تحت عنوان ابزارهای مهم اپ نویس از این مسئله پیروی می‌نمایند. در طول تعیین ابزار توسعه و گسترش نرم افزار نویسی شما دو آیتم برای تعیین خواهید داشت، IDE‌ها و Text Editor ها!


بخش اعظمی از برنامه نویس ها تفاوت در میان آنها را نمی‌دانند. هریک از این ابزارها مزایا و معایبی دارا هستند که بایستی با اعتنا به اهدافی که اپلیکیشن نویس داراست یکی آنها را گزینش نماید. چون مثلا در‌صورتی‌که قصد اپلیکیشن نویسی اندروید را داشته باشید نمی‌توانید از PhpStorm به کار گیری نمائید و بایستی از ابزارهای قابل قبولی مثل Android Studio که برای این غرض تشکیل شده اند به کارگیری فرمایید. به این ترتیب چنانچه قصد دارید با شایسته ترین ابزارهای بسط اطراف‌های کدنویسی آشنا گردید به شما پیشنهاد می کنیم که از مقاله " شایسته ترین ابزار‌های بسط نرم‌افزار نویسی (IDE یا این که Text Editor) " دیدن نمایید.


بیشتر بدانید : شایسته ترین IDE برای طراحی وب سایت و اپ نویسی

لبریز درآمدترین گویش‌های نرم‌افزار نویسی

مالامال درآمدترین لهجه اپلیکیشن نویسی در کشور‌ایران با‌یقین زبانی میباشد که نرم‌افزار نویس در آن گویش و مفاهیم مرتبط با آن حرفی برای اعلام کردن دارااست. سوالاتی مانند اینجانب کدام گویش اپ نویسی را حافظه بگیرم تا بتوانم به راحتی درآمد میلیونی داشته باشم یک پرسش نادرست میباشد که اکثر دوست داران به نرم افزار نویسی که جدیدا با کد نویسی آشنا می گردند، در پی جواب آن میباشند.


البته از نگاه ما پولساز‌ترین گویش اپ نویسی زبانی میباشد که بر اصول و قوائد آن مسلط باشید. یعنی بتوانید با به کارگیری از آن برنامه‌های و کدهایی عالی اخلاق و رفتار نمائید. پس تنها برهه زمانی خویش را بر روی یادگیری یک لهجه خاص سپرده گذاری نکنید، بلکه کارایی فرمائید مفاهیم و کانسپت‌های مرتبط با دنیای کد نویسی را خاطر بگیرید. با این بینش میتوانید در کمترین دوران ممکن به هر گویش نرم‌افزار نویسی مسلط گردید.


بیشتر بدانید : استخدام اپ نویس : چه‌گونه در کمپانی‌های اپلیکیشن نویسی استخدام شویم؟

نکته :

اعتنا داشته باشید که مقصود از یادگیری کد نویسی، این وجود ندارد که نرم افزار نویس گویش پایتون یا این که اپلیکیشن نویس گویش جاوا گردید، بلکه غرض این میباشد که به یک اپ نویس خوب تبدیل گردید. چون لهجه‌های اپلیکیشن نویسی گوناگون فقطً به مثابه ابزاری برای انجام شغل های ما می‌باشند. یک نرم افزار نویس خوب با هر زبانی قادر است یک فرآورده منحصربه‌فرد ایجاد نماید. این در حالی میباشد که یک اپ نویس بی تجربه، حتی در‌صورتی‌که شایسته ترین و سریع‌ترین لهجه کد نویسی جهان را در مشت داشته باشد، گشوده هم نمی‌قدرت تضمین کرد که طرحی که تولید می‌نماید اثربخش و عالی باشد.

 

 

انتها ماجراجویی:

مطلقا اشخاص متفاوت در هر مسافرت، تجارب مختلفی به دست می آورند. در حالتی‌که این ماجراجویی او‌لین مهاجرت شما به عالم عظیم برنامه نویس ها بوده میباشد، امیدوارم با به کار گیری از تجربه ای که به دست آورده اید، به خیر با مورد‌ها و جنبه‌های گوناگون اپلیکیشن نویسی آشنا گردیده باشید و بتوانید به سوال "چه‌طور اپ نویسی را استارت کنیم؟" جواب دهید.


چون در صورتی شما جواب این پرسش را بدانید به طبع میتوانید شایسته ترین لهجه را با دقت به اهدافتان گزینش فرمایید. همینطور در صورتی‌که درحال حاضر شما عضوی از خانواده پهناور برنامه نویس ها می باشید در فیض مسلما با مبانی اپلیکیشن نویسی آشنا می باشید. پس به ما بگویید از چه زبانی استعمال میکنید و انگیزه استعمال از آن چه می باشد؟ چه تجاربی را تا به امروز درین مسیر کسب نموده اید؟ چه پیشنهادات و موعظه هایی برای اشخاص تازه کار و جدید وارد دارید؟ در نصیب نظرها همین شیت در انتظار به اشتراک گذاشتن تجاربتان هستیم...

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۳:۳۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)