مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

هزیته طراحی اپ


نرم‌افزار‌های گوشی طراحی اپلیکیشن اندروید  به یوزرها اذن میدهد تا سوای اینکه نیاز باشد پشت سیستم بروند یا این که لپ‌تاپ خویش را پر‌نور نمایند از درون به عبارتی تلفن همراه، هر لحظه و جای جای با شما در رابطه باشند. به‌این‌ترتیب شما مجال قابل قبولی برای ارائه‌ی سرویس ها بیشتر به مخاطبانتان خواهید داشت برای مثال:
ارائه‌ی تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژهارائه‌ی داده ها در باب جنس یا این که سرویس هاعرضه‌ی داده ها بدون‌پول یا این که مبلغیبستری مطلوب برای پشتیبانی و برخورد سریع‌خیس از سوی مشتریانو …چنین مزایایی سبب تقویت رابطه با مشتری و رویش وفاداریشان به مارک شما می‌گردد. نهایتاً اپ‌های تلفن همراه سبب ارتقاء بها مشتری (یا این که بها ارتفاع قدمت مشتری CLV) که یک کدام از شاخص‌های اصلی در رویش کسب‌وکارهاست گردد. حدودا ۹۰ درصد کسب‌وکارها با این مسئله که تجربه‌ی مشتری تاثیری کلیدی روی وفاداری و نگهداری آن ها داراست موافق میباشند.


۲- نرم افزار‌های تلفن همراه، شرکت کردن مشتریان را ارتقاء میدهندقیمت مارک نزد مشتری یک چیز و شرکت کردن آنها گفت و گو دیگری میباشد. یکی‌از مطرح ترین مزایای برنامه‌های تلفن همراه، خریداری کردن بستری مطلوب جهت ارتقاء ارتباطات زنده و بلادرنگ، تحکیم ارتباط ها دوطرفه و موعظه مشتریان در چرخه‌ی فروش میباشد. سرعت، دسترس‌پذیری و راحتی عمل با اپلیکیش زمان نیکی برای جذب مشتری و فعالیت کردن روی تصمیمات خریدشان میباشد. فیض، فروش بیشتر و منفعت فراتر میباشد.
۳- نرم‌افزار‌ی تلفن همراه بازشناسی مارک را ارتقا می دهدبازشناسی مارک یعنی زمانی لوگوی یک کمپانی را دیدید یادتان بیاید که آن را تا قبل از این هم جایی چشم‌اید. اهمیت ندارد که مسئله کاری آن مارک را به خیال آورید. همین که لوگو به چشمتان آشنا بیاید یعنی مارک را بازشناخته‌اید. نرم‌افزار‌های گوشی، مارک شما‌را بیشتر در معرض روئت کرد یوزرها قرار می دهد و این یعنی ارتقا احتمال خرید. زمانی لوگوی برندتان به طور اثبات در کناره‌ای از اپلیکیشن، در نوتیفیکیشن‌هایی که ظواهر می شود و بقیه نصیب‌ها اکران داده گردد، به گذر زمان دوران نامتان بر سرزبان‌ها افتاده و در خیال اشخاص باقی می ماند. هم اکنون زمانی نرم افزار‌ی شما بوسیله هزاران استفاده کننده دانلود و دست‌به‌دست گردد در واقع بازشناسی برندتان تقویت شود. خلاصه‌ی سخن اینکه نرم افزار‌های گوشی بها ویژه‌ی مارک را ارتقا داده که‌این مورد ضمن ارتقاء نقاط تماس مشتری، چرخه‌ی فروش را هم کوتاه‌خیس می‌نماید. خیلی بی آلایش میباشد؛ رابطه بیشتر با مشتریان احتمالی یعنی احتمال ارتقاء نرخ تبدیل مشتری که به نوبه‌ی خویش فروش بیشتر و از آنجا بهره بیشتر را درپی خواهد داشت.
۴- نرم افزار‌های گوشی، شبکه دیگری برای فروش بیشتر شماستاگرچه نرم‌افزار‌های گوشی معمولا هرکاری که در تارنما انجام می‌دهید را انجام می دهند اما آسانی به کار گیری از یک اپلیکیشن موبایلی روی موبایل خودمان کجا و گشودن یک وب سایت کجا! در یک نرم‌افزار‌ی موبایلی وقفه‌ی کمتری وجود داراست، سرعتر اجرا فراتر میباشد؛ ریلکس‌خیس خوانده می گردد. کلیه‌ی این‌ها سبب ساز گردیده تا اپلیکیشن‌های تلفن همراه، شبکه بازاریابی مجزایی تلقی گردیده و با هزینه‌ی کمتر، فروش بیشتر و نرخ تبدیل فراتر را منجر شوند.
۵- نرم‌افزار‌های گوشی سبب ساز برتری شما در بین رقبا می شوددر صورتیکه دنبال برتر بودن در بازار کسب‌وکارتان میباشید به مزیت رقابتی نیازمندید. اپلیکیشن‌های تلفن همراه به دو استدلال قیمت رقابتی شما‌را ارتقاء می دهند:
زمانی برای مشتریان قیمت بیشتری قائل می شوید، آنها نیز مارک شما‌را ارزشمندتر از سایر خواهند رویت کرد.با توسعه تعداد مشتریان و اشتراک و دست‌به‌دست شدن مارک شما در میان آنها، بازار عظیم‌تری را در مشت خواهید گرفت.۶- اپلیکیشن‌های گوشی، منبع قابل قبولی برای فهم و شعور بهتر مشتریان میباشدآنالیز داده‌ها کلید پیروزی کسب‌وکارهاست دقیقا به همین عامل تبلیغات فیسبوک یکی شایسته ترین‌ها سیستم‌های تبلیغی شناخته میشود به این دلیل که این پلتفرم مبنی بر پردازش داده‌های یوزرها و اخلاق و علایق آن ها به طور هوشمند تبلیغات می‌نماید. نرم افزار‌های تلفن همراه که ممکن میباشد یک شبه به دست هزاران نفر رسد بستری باارزش برای عده‌آوری داده‌ها و شعور مشتریان شماست. با این داده‌ها می‌قدرت شخصیت کاربر، نقاط درد، گرفتاری‌ها و نیازهایش را آشنایی تا بر این پایه، آن‌ها‌را ترغیب به خرید جنس یا این که استعمال از خدمت نمایید. مزایای نقل شده فقط بخشی از منافع برنامه‌های گوشی بود. مطلقا مورد ها دیگری نیز می باشد اما ما به همین‌ها بسنده می کنیم. ولی این مزایا فقط برای اپلیکیشن‌های برنده میباشد. در پی شاخص‌های یک نرم افزار‌ی خوب را معرفی می کنیم.
چه عواملی منجر برد و برتری یک اپ میشود؟کلیه‌ی نرم افزار‌ها به پیروزی نمیرسند. ولی آن‌هایی که به پیروزی رسیده‌اند خصوصیت‌های کیفی مشترکی داشته‌اند که تنی چند از آنان را برمی‌شماریم:
۱- ایده‌ای عالی به خواسته پاسخگویی به نیازی که تا به امروز برآورده نشده میباشدنرم افزار‌ی شما بایستی دارای فایده و کاربردی باشد، خلل خاصی را برطرف کرده و نیاز بازار را برطرف نماید. برای جستن یک مجال طلایی، سه چیز را در حیث داشته باشید: دیده‌انداز اپلیکیشن‌های مو جود، نیاز بازار و چیزی که شما می توانید سفارش دهید.
دیده‌انداز اپلیکیشن‌های مو جود را موشکافی فرمایید. برای این فعالیت:

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۹:۲۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)