مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

معرفی اپلیکیشن برای افزایش امنیت موبایل

معرفی ۳ اپلیکیشن برای افزایش امنیت موبایلبرای  طراحی اپلیکیشن اندروید  بیشتر یوزرها مدرن، موبایل هوشمند تمامی داده ها فردی و همگانی آن‌ها‌را در باطن خویش نگه میدارد؛ مخاطبین، پیام‌ها، داده ها پرداخت، عکس‌های فردی و تیم‌ای از ترانه‌های دست‌چین گردیده فقط بخشی از داده ها ذخیره‌گردیده در موبایل‌ های هوشمند به شمار میروند که ایمن نگه داشتن آنها از اهمیت خاصی شامل است. اما اگرچه همه بسط‌دهندگان برای ارتقاء یوزرها و از دست ندادن آنها امنیت را در فرمان عمل خویش قرار می دهند، البته کلیه آن ها روی این مسئله “تمرکز” نداشته و حتی گهگاه مواقع کاملا از آن غافل می شوند. درپی به معرفی ۳ نرم افزار برای ارتقا امنیت گوشی خوا هیم پرداخت، بلکه کناره‌ای از گرفتاری یوزرها با نصب آنان برطرف خواهد شد.


حفاظت از داده ها و ایمن‌سازی ارتباطات موضوعی وجود ندارد که برای برخی اساسی و برای بعضی دیگر بی‌اهمیت باشد. هیچ کاربری دوست ندارد تا سایر افراد به داده ها ایشان دسترسی داشته و از عمل‌های متعدد وی دور اندیشی داشته باشند. اطراف محرمانه در تلفن همراه های هوشمند امروز اهمیت فوق‌العاده‌ای پیدا کرده و هر کاربری درپی قابل انعطاف افزارهایی برای ارتقاء امنیت گوشی خویش می شود. گفتنی میباشد یکی‌از مهم ترین نحوه‌های ارتقا امنیت تلفن همراه ، نصب آنتی ویروس میباشد که سفارش می کنیم قطعا این عمل را قبل از سایر اقدامات انجام دهید.

همینطور بخوانید:

برگزیدگان آنتی ویروس‌های اندرویدی در سال ۲۰۱۶

LastPass : رئیس کلیه رمزهای عبور
دانلود برای اندروید ، آی وی اس

ارتقا امنیت موبایلدر این زمان که هر مخاطب در اینترنت‌تارنما‌ها، کانال‌های اجتماعی، قابل انعطاف افزارهای پایین اینترنت و دیگر خدمت‌دهندگان اینترنتی اکانت کاربری داراست، وجود یک اپلیکیشن مدیر پسورد کارکشته و اما ایمن تاثیر فوق‌العاده متعددی بر روی ایمن‌سازی معاش مجازی و آنلاین آنها خواهد داشت. یوزرها همواره برای دوری از آلزامیر رمزهای عبور خویش، یک پسورد معمولی انتخاب کرده و بدتر از آن، این پسور را در جای ‌های متفاوت گزینه استعمال قرار می دهند. کاری که مستقیما در سمت عکس روند ارتقاء امنیت گوشی میباشد. از این پس به راحتی وارد LastPass گردیده و رمزهای عبور، ویژگی ها خرید، داده ها فردی حساس و هر داده ها اصلی دیگری را در آن ذخیره نمایید.

از این پس به مکان به خیال سپردن تعدادی و تعدادی پسورد، فقط راز عبور خویش نرم افزار LastPass را مراقبت فرمائید. یک کدام از تجهیزات جذاب LastPass که شدیدا در ارتقا امنیت تلفن همراه تاثیرگذار میباشد، امکان تولید پسورد خودکار میباشد؛ پسوردهایی که اکثر وقت ها متشکل از حروف و اعداد بوده و استانداردهای یک سر عبور ایمن را دارا هستند. علاوه بر قابلیت و امکان استعمال از LastPass در پلتفرم‌های گوشی اندروید و آی وی اس، می‌اقتدار آن‌ را در سیستم ادله ویندوز، مک و حتی لینوکس به کارگیری کرده و بدین وسیله همواره پسوردهای خویش را به طور ایمن در همگی دستگاه‌های آیتم به کار گیری محافظت کرد. در شرایطی‌که کاربری بخواهد تا خدمت LastPass را در میان اعضای خانواده به اشتراک بگذارد، می‌بایست با پرداخت پولی طرح پریمیوم آن را تهیه و تنظیم نمائید.

Signal : ارتقاء امنیت تلفن همراه هنگام چت و مکالمه
دانلود برای اندروید ، آی وی اس

ارتقا امنیت موبایلامروز در دکان‌های عرضه برنامه‌های اندروید و آی وی اس، قابل انعطاف افزارهای پیام‌رسان متعددی مشاهده میگردند که ولی فقط بعضی از آنها امروز نزد یوزرها به محبوبیت رسیده‌اند. درصد قابل توجهی از ارتباطات یوزرها امروز توسط این دسته از پیام‌رسان‌ها انجام می شود، به همین استدلال برای ارتقا امنیت گوشی می‌بایست از دسترسی سایرافراد به داده ها داخل آنان خودداری کنیم. امروز در گفت و گو امنیت در پیام‌رسان‌های ذیل گوشی، برنامه سیگنال سخن اولیه و پایان را زده و همه رقبای خویش را کنار زده میباشد. Signal علاوه بر ارتقا امنیت تلفن همراه، امکان‌های مبنا‌ای شایسته ترین پیام‌رسان‌ها برای مثال چت گروهی، تماس صوتی، اکران اخذ پیام در مقصد و اکثری دیگر از تجهیزات را نیز داراست.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۶:۵۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)