مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

طراحی اپ با ری اکت

چرا آنان React Native را گزینش کردند؟
از طراحی اپلیکیشن اندروید  بینش پباده سازی ، رابط کاربری با UX بصری و ناوبری بسیار بی آلایش و جالب می باشند.برنامه کودکان ها و انتقال ها بدون نقص میباشند و غیرطبیعی به لحاظ نمی رسند.
سود:
اولی چیزی که متوجه می شوید این میباشد که اپ از رعد و برق سریعتر میباشد، صرف حیث از عملیاتی که می‌خواهید انجام دهید. از ارزیابی شرایط کمپین سرازیر تا ساختن یک کمپین نو، نیاز به یک یا این که دو جایجایی میان صفحه ها برای هدایت به سطح بعدی یا این که دسترسی سهل و آسان به داده ها بیشتر وجود ندارد.
Walmart & React NativeWalmart پیروز به افزایش عملکرد نرم افزار در هر دو ورژن iOS و Android با به کار گیری از منابع کمتر و در برهه زمانی بازه کوتاهترشد. 96٪ از مقر داده در میان سیستم عاملها به اشتراک نهاده گردیده بود در حالیکه مهارت ها و تجارب بسط دهندگان در سراسر سازمان استعمال شد.این یعنی صرفه جویی در حین و هزینه.چنانچه شما هم یک کمپانی می باشید و نیاز دارید در کمترین بازه زمانی شایسته ترین فایده وری را داشته باشید و تجربیات دربین اعضای سازمانتان به خیر منتقل خواهد شد.React Native شایسته ترین آیتم برای گسترش برنامه شما میباشد.
چرا آنان React Native را گزینش کردند؟
Walmart حقیقتا زرنگ میباشد و عملکرد می نماید اصلی ترین خرده فروش آنلاین در عالم گردد. با چنین هدف ها بزرگی، کمپانی می بایست اقدامات جسورانه ای را انجام دهد که دربرگیرنده ریسک بالاتری برای فراهم نمودن مزیت رقابتی میباشد. به همین استدلال میباشد که آنان مدام با تعقیب کردن تکنولوژی های تازه در ادامه روش هایی برای بهبود تجربه مشتری می‌باشند.
یادگرفتن اپلیکیشن نویسی React NativeBloomberg & React Nativeاپلیکیشن موبایل نو بلومبرگ برای iOS و Android به مشتریان یک تجربه معمولی و تعاملی با محتوا، فیلم ها و فید های زنده را که از روش رسانه های بلومبرگ پر رنگ شده‌است را می‌دهد. برای بسط اپلیکیشن، کمپانی یک framework گسترش اپلیکیشن موبایل منحصربه‌فرد به کار گرفت. یک مجموعه مهندسی در محل کار مرکزی شهر نیویورک بلومبرگ این اپلیکیشن را با به کار گیری از React Nativeتولید کرد.
اموزش اپ نویسی React NativeInstagram & React NativeInstagram معضل ترکیب React Native با نرم‌افزار جان دار خویش را از بی آلایش ترین دیدی که میتوانید فکر کنید، به اکران گذاشت: اکران Notification Push که در اصل تحت عنوان WebView اجرا می‌شد. این نیازی به ساخت‌و‌ساز زیرساخت های ناوبری نداشت، چون UI بسیار بی آلایش بود.
چرا آنها React Native را تعیین کردند؟
گروه توسعه و گسترش Instagram با مشکلاتی مواجه شد ولی سرعت آن ها به صورت قابل مراعات ای ارتقاء پیدا کرد. 85 تا 99 درصد از کدها میان اپلیکیشنهای Android و iOS به اشتراک نهاده شد، به این ترتیب مجموعه بسط توانست اپلیکیشن را سریعتر از آنچه که با یک دستورالعمل محلی در مشت داراست، ارائه نماید.
اموزش اپ نویسی ری اکت SoundCloudPlus &React NativeSoundCloud Pulse یک اپلیکیشن کاربردی برای سازندگان میباشد که به آن‌ها امداد می نماید تا اکانت های خویش را رئیس نمایند. زمانی که کمپانی آغاز به پباده سازی تیم دوم نرم افزار های Native کرد، آن‌ها با یکسری بازدارنده مواجه شدند. گسترش دهندگان iOS بضاعت و توان کشف کردن را نداشتند و نمی خواستند سوراخ متعددی میان ورژن های iOS و Android وجود داشته باشد.بدین ترتیب، یک مجموعه تحقیق غیروابسته استارت به اجرای جلسات تست مخاطب با مثال نخستین React Native کرد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۸:۳۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)