مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

اثرات تجربه کاربری در نرم افزار موبایل

4-نقاط کلیک را متناسب با انگشتان پباده سازی فرمائید. طراحی اپلیکیشن اندروید دسترسی به هدف ها لمسی کوچکتر مشقت بار خیس از هدف ها بزرگتر میباشد. هنگام پباده سازی رابط کاربری گوشی، بهتر میباشد جای های مقصود را به اندازه کافی پهناور نمایید تا ضربه زدن به آن به راحتی قابلیت و امکان پذیر باشد.
دکمه ها یا این که در اختیار گرفتن هایی ساخت نمائید که اندازه آن در بین 7-10 میلی متر باشد، به گونه ای که بتوان به راحتی با انگشت به آن ضربه زد. چنین اهدفی به انگشت مخاطب اذن میدهد تا تماماً روی آن قرار گیرد. بهتر میباشد هنگام ضربه به وسیله استفاده کننده کناره های غرض قابل مشاهده باشند. این فعالیت برخورد بصری واضحی برای مخاطب آماده می نماید تا آن‌ها بدانند دقیقا به غرض ضربه می‌زنند.
مطلقا بخوانید: روند انجام پروژه های پباده سازی UX چه چیزی است؟پباده سازی UX برای گوشیدر دست گرفتن های رابط کاربری می بایست به اندازه کافی گسترده باشند تا سوای آزاردادن یوزرها با هدف ها کوچک، کارایی نوک انگشت استفاده کننده را اخذ نمایند.
همینطور اطمینان نتایج فرمائید که در بین هدف ها ضربه گوناگون مسافت قابل قبولی وجود داشته باشد تا با ضربه به یک مقصود، کارایی دیگری برای مخاطب اکران داده نشود.
5- محتوای متنی بایستی خوانا باشد.در مقایسه با دسکتاپ، تلفن همراه های هوشمند دارنده صفحه ها اکران نسبتاً کوچکی میباشند، بدین مفهوم که یکی معضل های پباده سازی تلفن همراه یار، جا دادن داده ها زیاد در یک رابط کاربری کوچک میباشد. ممکن میباشد در عملکرد برای ارائه هرچه بیشتر داده ها، وسوسه گردید تا کل داده ها را در پباده سازی موبایل هم پا خویش بگنجانید. البته بایستی در قبال این وسوسه مقاومت فرمایید.
پباده سازی UX برای گوشیبا ارتقا طول خط یا این که مسافت کلمه ها، خوانایی بهبود می‌یابد. یک فضای سپید مطلوب و سخاوتمندانه میتواند بعضی از به هم ریخته ترین رابط های کاربری را دیدنی و معمولی جلوه دهد.
پباده سازی UX برای گوشی6-موادتشکیل دهنده رابط کاربری را به وضوح قابل ببینید.از مهم‌ترین اصول پباده سازی UX برای گوشی رعایت کنتراست مطلوب می‌باشد. برای امداد به فهم مطالب و مشاهده آن به وسیله یوزرها می بایست از رنگ و کنتراست به کارگیری فرمایید. رنگ های تاکیدی، نخستین و ثانویه ای برای برنامه خویش تعیین نمائید که کاربردپذیری آن را تقویت نمایند. از ناهمخوانی رنگ کافی فی مابین عنصرها خویش مطمئن گردید تا یوزرها دارنده نقص‌ روئت کرد، بتوانند اپ شما‌را چشم و از آن به کار گیری نمایند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۲:۳۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)