مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

طراحی اپلیکیشن موبایل و نکاتی درباره آن

طراحی اپلیکیشن موبایل و نکاتی درباره آن


بلاگ کاسپید
پباده سازی نرم افزار گوشی و نکاتی در رابطه آن
پباده سازی اپ گوشی و نکاتی در رابطه آن
پیش از پباده سازی نرم‌افزار تلفن همراه و طراحی اپلیکیشن اندروید  ایجاد چارچوب ها و زیرساخت ها، بهتر میباشد پروژه خویش را با ساخت‌و‌ساز screen tree (درخت شیت) یا این که user flows (مسیر مخاطب) مقدمه نمائید. این سیرتکامل از موردها می‌توانند تحت عنوان راهنما برای شما کار نمایند و به شما امداد خواهند کرد تا نرم افزار خویش را به نیکی پباده سازی نمایید. درخت برگه مساوی تارنما مپ یا این که نقشه تارنما است. میتوانید به وب سایت Balsamiq مراجعه کرده و با به کارگیری از خصوصیت های وبسایت مپ، یک درخت شیت در آنجا بسازید و یااینکه خیلی بی آلایش یک مداد و صفحه بردارید و آن را پباده سازی فرمائید. ساخت سایت و برنامه تلفن همراه در عین هم اکنون شباهتی با همدیگر دارا‌هستند.

مسیر مخاطب روشی میباشد برای چک ظریف و جز به غیر از هرمورد از روند مو جود در برنامه که یوزرها می بایست آنها‌را کامل شدن نمایند تا به غرض متبوع برسند، و در عین درحال حاضر بایستی به تاءمل مسیرهای ثانویه و جایگزین نیز باشید. این مسیرها ممکن میباشد خطی نباشند. معمولا تیم ای از تصمیمات، مسیرها و رینگ ها هستند که کلیه مورد های ممکن را به مخاطب نشان می‌دهند. با داشتن این نقشه ها، به راحتی میتوانید لیستی از چارچوب های ما یحتاج برای پباده سازی تنظیم نمایید. می‌توانید با چارچوب های بسیار شالوده ای استارت نمائید و آن گاه جزئیات و محتوا و بقیه موردها را به آن‌ها بیافزایید. درباره‌ی پباده سازی اپ تلفن همراه موردنیاز میباشد به چندین از نکات دقت داشته باشید.

آشنایی نویگیشن
ساختار نویگیشن نرم‌افزار بسیار اساسی میباشد. این بخشی میباشد که بسیار از نو کاران پباده سازی نرم‌افزار گوشی در آن به اختلال بر میخورند. برنامه ها مانند تارنما ها نیستند. در پباده سازی اپلیکیشن گوشی این سیرتکامل وجود ندارد که یک نویگیشن سطح بالا وجود داشته باشد که به راحتی به کلیه صفحه ها دسترسی داشته باشد. در پباده سازی برنامه می بایست یک مسیر سرازیر و معمولی پباده سازی فرمایید تا یوزرها بتوانند به راحتی به جای های متفاوت رفته و مجدد به جای اولیه خویش بازگردند. می بایست برهه زمانی متعددی را صرف پباده سازی و آزمایش مسیر اسکرین ها بکنید تا مطمئن گردید منطقی میباشند و به کار گیری آنان راحت میباشد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۹:۱۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)