مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

اپ های مدل ساز

.3d printer app
مطلوب برای طراحان و  طراحی اپلیکیشن اندروید مهندسان ماهر که به طور گروهی عمل می نمایند.ورژن های مو جود: Android، iOS، Webبها: برای هدف ها آموزشی بدون پول میباشد. ورژن ماهر ۱۲۵ دلار در ماه (ورژن آزمایشی جانور میباشد).لهجه ها: انگلیسی، آلمانی، کره ای، چینیShapr 3D: 3D Printer appاین یک اپ ماهر ۳D CAD برای iPad میباشد، که به طور منحصر برای iPad Pro ساخت گردیده و با Apple Pencil فعالیت می نماید. برنامه Shapr 3D‌ در دیگر دستگاه های iPad برای مشاهده پوشه های CAD قابل به کار گیری میباشد البته قابلیت و امکان بازنویسی فولدر در آنان مو جود وجود ندارد.
3d printer appاین نرم‌افزار تلفن همراه برای روند ایده های اول پباده سازی سه بعدی مطلوب میباشد. ورژن توسعه یافته آن به شما فضای عمل نامحدود، وارد کردن و بیرون کردن تصویر، ارسال فولدر به اپ های CAP و رنگ های متنوع را ارائه می‌دهد.
مطلوب برای مهندسان، طراحان و خلاقان صنعتیورژن های جان دار: iOS برای iPad Proبها: بدون‌پول (ورژن توسعه یافته ۸٫۲۵ دلار در ماه)گویش: انگلیسیSketchUp Viewer نرم‌افزار موبایلی اسکچاپبرنامه دستکاری گوشی SkechUp هنوز نیست، البته با این برنامه Viewer شما میتوانید سبک های سه بعدی خویش را در موبایل یا این که تبلت خویش ملاحظه کنید.
تمرکز این برنامه روی دسترسی میباشد، در سود شما می‌توانید نرم افزار را به خدمت های ذخیره سازی مانند Warehouse، Dropbox، Google Drive، Trimble Connect یا این که اینباکس آدرس اینترنتی وصل نمائید. با استعمال از SkechUp Viewer یوزرها می‌توانند از بینش های گوناگون مانند Section Planes، Perspective Cameras، Layer visibility و حتی شرایط X-ray (برای پرینت سه بعدی این ویوها بسیار کاربردی میباشد)، سبک را مشاهده نمایند.
در‌صورتی‌که برایتان جذاب میباشد، شاید بد نباشد بدانید که SkechUp در نصیب بصری یک گام جلوتر رفته و امکان HoloLenz را اضافه نموده است. با پرداخت ۱۴۹۹ دلار شما می‌توانید این خصوصیت را روی دستگاه خویش داشته باشید.
مطلوب برای ماهر هایی که با SkechUp عمل می نمایند.ورژن های مو جود: Android, iOS, Desktopلهجه ها: انگلیسی، هلندی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، چینی، ترکی، سوئدی، ایتالیایی و …ارزش: ۹٫۹۹ دلار (جدیدترین ورژن با کرک مجانی در سایتهای دانلود فارسی و برنامه استورهای اهل ایران پیدا می شود).اپلیکیشن سه بعدی گوشی eDrawings یک کدام از دیگر از آیتم های مشاهده و به اشتراک گذاری فولدر های سه بعدی، eDrawing میباشد. این یک نرم افزار ماهر برای فولدر های دو بعدی و سه بعدی CAD در موبایل های هوشمند و تبلت ها میباشد. در آن قابلیت و امکان مشاهده سبک ها در مسئله حقیقی وواقعی با AR و مفتوح کردن فولدر ها از خدمت های ذخیره سازی Cloud قابلیت و امکان پذیر میباشد. یوزرها با استعمال از امکان چندین-لمسی می‌توانند فولدر ها را مشاهده و بزرگ نمایی نمایند و آنان را بچرخانند.3dmodel app
مطلوب برای ماهر هایی که با Solid Work فعالیت می نمایند.ورژن های مو جود: Android, iOS, Windows, Macلهجه: انگلیسیارزش: ۹٫۹۹ دلار (جدیدترین ورژن با کرک بدون پول در سایتهای دانلود فارسی و اپلیکیشن استورهای اهل ایران پیدا می گردد).Thingiverseاین یک اپ گوشی پباده سازی سه بعدی وجود ندارد، البته به شما یاری می نماید ایده های خویش را به سبک های سه بعدی تبدیل فرمائید (تارنما جامع دانلود بدون‌پول سبک سه بعدی). Thingiverse یک مقر داده برای سبک ها و پباده سازی های سه بعدی میباشد و برای عده ای که دوران یا این که مهارت کافی را برای تولید سبک سه بعدی ندارند، بسیار عالی میباشد. Thingiverse یک انجمن مجازی بسیار فعال دارااست که پوشه های فراهم STL بسیار متعددی در آن برای دانلود و پرینت وجود دارااست. با این اپ سه بعدی برای اندروید، شما میتوانید به راحتی روی مبل منزل تان بنشینید و طرح آیتم عشق و علاقه خویش را تعیین نمائید.
مطلوب برای عده ای که میخواهند پرینت سه بعدی انجام دهند ولی نمی‌خواهند خودشان پباده سازی نمایندورژن جان دار: Androidارزش: مجانیگویش: انگلیسیQloneما جدیدا در باره این برنامه گوشی کپی سه بعدی توضیح داده ایم. با استعمال از Qlone شما می‌توانید به راحتی اشیا کوچک را کپی کرده و آنان‌را برای دستکاری و چاپ تبدیل به سبک سه بعدی فرمائید. با یادگیری طریق فعالیت Qlone کپی و پرینت سه بعدی را از امروز استارت نمایید.
مطلوب برای الهام دریافت کردن از دنیای حقیقی و واقعی و تبدیل شی ها به سبک سه بعدیورژن مو جود: iOSگویش: انگلیسیبها: نصفه بدون‌پول (برخی از مشخصات هزینه داراست)همان طور که میبینید، خصوصیت های برنامه های تلفن همراه برای پباده سازی و پرینت سه بعدی پر‌نور میباشد. این در حالی میباشد که بخش اعظمی از برنامه ها در اکنون بهبود و کامل شدن خصوصیت های خویش می‌باشند.
ساخت‌و‌ساز و دستکاری سبک ها در هم اکنون تکان، آیتم ای عالی برای کسانی میباشد که فرضی کنجکاو و ایده پرداز دارا هستند و یا این که ماهر هایی که سرشان نامرتب میباشد. به محض این که روی سبک اتومات کردید و آن را به فرمت STL درآوردید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۴:۵۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)