مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

تحوه ارتقای امنیت گوشی‌های هوشمند

GlassWire: این برنامه،  طراحی اپلیکیشن اندروید تحلیل دقیقی را روی معیار مصرف دیتا بوسیله نرم‌افزار‌های متفاوت روی تلفن همراه انجام می دهد. با امداد GlassWire میتوانید مشخص و معلوم نمائید که کدام اپلیکشین‌ها از نظر آپلود یا این که دانلود، بیشتراز تمامی دیتا مصرف می‌نمایند. همینطور در شکل مقدمه رابطه یک نرم افزار با وب، پیام هشداری برای استفاده کننده ارسال گردیده و ایشان را از این قضیه با خبر می‌نماید. در واقع، با امداد این برنامه میتوانید از امنیت نرم‌افزار‌های خویش مطمئن گردید. خوشبختانه یک فایروال نیز در دل این اپ درنظرگرفته شده میباشد.
Norton App Lock: این برنامه میتواند یک لایه امنیتی مازاد را علاوه بر لاک اسکرین، به دستگاه‌تان بیفزاید. با نورتون نرم افزار‌لاک میتوانید برای هر مورد از نرم‌افزار‌های خویش، یک سر عبور گزینش نمایید تا در مواردی که تلفن همراه خویش را در چنگ دیگر افراد قرار می‌دهید، به داده ها فردی‌تان دسترسی نداشته باشند. نورتون برنامه‌لاک، میان اپ‌هایی که چنین قابلیتی را ارائه میدهند، از کارایی نسبتا بهتری شامل است و قابلیت رمزگذاری از روش پین، راز عبور یا این که سر مشق را برای یوزرها مهیا می‌نماید.
Fing: ممکن میباشد در مواردی این پرسش برایتان پیش بیاید که آیا کل ‌دستگاه‌هایی که به کانال وب خانگی‌تان متصل‌اند، وابسته به خودتان می‌باشند یا این که هم محلی‌ها هم از آن استعمال می‌نمایند؟ اپ فینگ قادر است به شما بگوید که چه دستگاه‌هایی به کانال وب‌تان متصل‌اند. امکان‌های متنوع دیگری نیز درین برنامه درنظرگرفته شده به‌طوری‌که قادر است بگوید که سرعت اتصال به اینترنت شما چقدر میباشد، ترازو مصرف وب را نشان داده و در شکل مجاورت شدن به اتمام بسته‌های دیتا، به استفاده کننده اطلاع دهد یا این که حتی می تواند دوربین‌های پنهان درنظرگرفته شده در هتل‌ها را نیز شناسایی نماید. مجموعاَ، با امداد فینگ میتوانید در اختیار گرفتن کانال وب خویش را در مشت بگیرید و از همگی‌جزئیات آن مطلع گردید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۵:۱۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)