مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

دسترسی به نرم‌افزار های تلفن همراه اندروید


دسترسی وسیع به نرم‌افزار های تلفن همراه اندروید
دستگاه های تلفن همراه و طراحی اپلیکیشن اندروید  یا این که تبلت های بسیار متعددی از سیستم برهان اندروید به کار گیری میکنند. همینطور مغازه های آنلاین زیادی برای خرید نرم‌افزار گوشی اندروید وجود دارا هستند. از گوگل گرفته تا مغازه برنامه آمازون و بازار، مخاطبان شما مورد های بخش اعظمی برای دسترسی به برنامه اندروید در دست دارا‌هستند. در سود دسترسی یوزرها به نرم‌افزار شما ارتقا پیدا میکند.

 

این دستگاه ها سایز و کاغذ اکران و قابل انعطاف افزارهای متفاوتی دارا‌هستند. مجموعه ما زبده کافی در تخصص های ما یحتاج نرم‌افزار موبایلی را می سازد که با مجموع وضعیت های اندروید سازگار بوده و کل ورژن های جهانی آن را پشتیبانی می نماید.

 

 


تضمین کیفیت نرم افزار گوشی اندروید
داشتن یک نرم افزار سازگار با همگی دستگاه ها نیازمند پشتیبانی و محاسبه مداوم برای اطمینان از کیفیت آن میباشد. با اعتنا به وجود تعداد انبوه یوزرها اندروید، کیفیت بالایی از نرم افزار انتظار می رود. با یقین انتظار شما نیز کارکرد درست نرم افزار و برطرف سازی اشتباهات ساخت‌و‌ساز گردیده با سرعت و توجه بدون نقص میباشد.

 

مجموعه ما با همیاری شما شایسته ترین تجربه را برای کاربرانتان ساخت‌و‌ساز کرده و با مراقبت آن نرم افزار تلفن همراه شما به روز میگردد. با اطمینان از کوشش و کوشش برنامه خویش حاذق خواهید بود تا در نقطع ی عطف بازار و پروسه تجاری خویش قرار گیرید.

 

 


مارکتینگ
در صورتی‌که برنامه تلفن همراه شما هنوز در فرآیند اول پباده سازی میباشد، قابلیت و امکان داراست مهیا سازی هر سیرتکامل استراتژی مارکتینگ یک مقصود بدور از دسترس به لحاظ آید. با این درحال حاضر طرح ریزی برای روش معرفی اپ به بازار و رسانه ها پیش از فعال‌ساز‌ی آن امری ضروری میباشد.

 

استراتژی مجموعه مارکتینگ ما رقابت جانور در بازار را آیتم نظارت قرار داده و رسانه های مربوط جانور را غرض قرار می‌دهد تا یوزرها برای آشنایی و تعامل با مارک شما مشتاق گردند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۳:۳۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

فراگیری اپلیکیشن نویسی

 

اپلیکیشن یادگرفتن اپ نویسی Mimo
اپ های فراگیری اپلیکیشن نویسی

با  طراحی اپلیکیشن اندروید برنامه اپلیکیشن نویسی Mimo بضاعت و توان نرم‌افزار نویسیتان را ارتقا دهید؛ تا حدی که میتوانید در انتهای فراگیری یک اپ یا این که بازی را نرم‌افزار نویسی فرمایید، یک سایت پباده سازی نمائید یا این که حتی یک هکر رشته‌ای (ولی هکر اخلاقی!) گردید. براساس علایقتان میتوانید زمان‌های توسعه یافته آن را بخرید تا مهارت‌های موردنیاز در به عبارتی مورد آیتم عشق را به شما فراگیری دهد. برنامه Mimo در دو ورژن برای اندروید و iOS جان دار میباشد که میتوانید از لینک و پیوند تحت آنها‌را دانلود فرمایید.

این اپ زمان‌های نرم‌افزار نویسی به گویش جاوا اسکریپت، لهجه Ruby، گویش Swift، گویش C، لهجه C+ + و دیگر لهجه‌های اصلی و دارای شهرت را به یوزرها فراگیری میدهد.

دانلود برنامه اپ نویسی Mimo برای اندروید

دانلود اپ اپ نویسی Mimo برای iOS

 

نرم افزار فراگیری نرم افزار نویسی Grasshopper
برنامه فراگیری اپلیکیشن نویسی

همینطور بخوانید:
نرم افزار نویسی Front end و Back end ؛ مفاهیم، تفاوت ها و مهارت ها
Grasshopper نرم‌افزار یادگرفتن اپ نویسی مجانی برای اندروید و iOS میباشد و مختص مبتدیان پباده سازی گردیده تا اپ نویسی را از اساس استارت نمایند. در 5 دقیقه یا این که حداکثر کمتر از یک روز مفاهیم شالوده‌ای را عمیقا خواهید آموخت. این اپ در واقع از روش سوالهای و معماهایی تصویری و دیدنی به لهجه JavaScript، کد نویسی را به شما فراگیری می دهد. با حل این معماها به فرآیند فراتر و توسعه یافته‌خیس فراگیری می سید. استعمال از این نرم افزار بسیار شل میباشد و به شما اذن می دهد با استعمال از بلاک‌ و نظم و ترتیب دادن به آن ها یک کد بنویسید.

خصوصیت جذاب این اپلیکیشن این میباشد که برای کدی که نوشته‌اید بازخوردی حقیقی و واقعی می گیرید و هرچقدر آموزشتان توسعه یافته‌خیس گردد و بیشتر پیش بروید، مفاهیم مو جود در نصیب دستاوردها، قابل دسترسی می‌باشند.

دانلود نرم افزار اپ نویسی Grasshopper برای اندروید

دانلود نرم افزار نرم‌افزار نویسی Grasshopper برای iOS

 

اپلیکیشن یادگرفتن نرم افزار نویسی Programming Hero
برنامه یادگیری اپلیکیشن نویسی

برنامه یادگرفتن نرم‌افزار نویسی Programming Hero صرفا برای موبایل‌های اندرویدی قابل به کار گیری میباشد. با این اپ خودتان میتوانید عصر‌های کد نویسی را براساس ذوق و علایقتان تعیین نمائید. تاکید این اپلیکیشن، یادگرفتن کد نویسی با جوک و کد نویسی‌های جذاب و بامزه میباشد. با بحران‌هایی مشابه بازی، خیلی ریلکس مفاهیم نرم افزار نویسی را هم حافظه می گیرید. برای مثال با این اپ هم‌زمان با یادگرفتن نرم‌افزار نویسی، حافظه می گیرید که چه‌طور بازی خودتان را بسازید.

می‌اقتدار اذعان کرد این اپ شایسته ترین درسنامه‌های یادگرفتن ساخت سایت برای مبتدیان را ارئه میدهد. با این نرم‌افزار، طراحی وب سایت را خاطر بگیرید و به صورت عملی آن را اجرا فرمایید. لهجه هایی که با آن می توانید ساخت سایت را عمل نمایید HTML، لهجه CSS و جاوا اسکریپت می باشند.

علاوه بر اپ‌های روایت شده برای طراحی سایت، گویش‌های دیگری مانند C، گویش C+ +، پیتون، جاوا و غیره را هم می توانید حافظه بگیرید. یک کدام از خصوصیت‌های دیدنی و ولی کاربردی این نرم افزار قابلیت و امکان چت کردن با سایر یوزرها میباشد. بدین ترتیب می توانید خیلی شل علم و آموخته‌هایتان را با یکدیگر تبادل فرمایید.

دانلود اپ نرم‌افزار نویسی Programming Hero برای اندروید

 

اپلیکیشن یادگرفتن اپ نویسی Tynker
برنامه یادگیری اپ نویسی

نرم‌افزار Tynker از شایسته ترین اپ های فراگیری نرم‌افزار نویسی برای خردسال ها کنجکاو میباشد. این اپ بیشتر برای نوپا‌ها و والدینشان یا این که استاد‌ها پباده سازی شده‌است تا روی یادگرفتن کودک‌ها یا این که علم‌آموزان چک داشته باشند. با این‌اکنون چیزهای مفیدی می توانید از این نرم افزار خاطر بگیرید. تقریب زده گردیده که اپ تینکر در هزاران مکتب و به وسیله بیش تر از 60 میلیون علم آموز و بچه بالای 5 سال در سرتاسر جهان در اکنون استعمال میباشد.

این نرم افزار دربردارنده تصاویر و فراگیری‌های خنده رو و کودکانه‌ای میباشد که یادگیری را برای طفل‌ها خسته‌کننده نمی‌نماید و برای هر مقام سنی، فراگیری‌های مخصوصی را در حیث گرفته میباشد.

اما قابل ذکر میباشد که‌این اپلیکیشن برای مبتدیانی که می خواهند نرم‌افزار نویسی را از اساس خاطر بگیرند تماما مطلوب میباشد. زیرا علاوه بر پباده سازی بازی، شالوده‌های پباده سازی روباتیک و گویش‌های توسعه یافته‌خیس کد نویسی مانند جاوا اسکریپت و پیتون را هم یادگرفتن می دهد. این اپ معضل و کوئیزهایی دارااست که میتوانید با آنان خودتان را بسنجید و حتی می توانید کاراکتری بسازید.

 

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۳:۰۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

مراحل برنامه نویسی اندروید


 استارت یک پروژه تازه

زمانی که طراحی اپلیکیشن اندروید  مثال های خویش را نصب نموده اید، می‌توانید به اولی برگه ای که در هنگام اجرای اندروید استودیو مشاهده کردید، بازگردید. درحال حاضر می بایست Start a new Android Studio Project را گزینش فرمائید. جایی که در غایت استارت تمامی چیز از آن رخداد می افتد!
نامی را که برای اپ خویش تعیین نموده اید و دامنه کمپانی خویش را وارد نمایید. این عناصربه طور توام، برای ساخت و ساز اسم بسته شما با فرمت پایین به کارگیری می‌شود :
com.companyname.appname

این بسته، دربردارنده فولدر کامپایل گردیده یا این که APK (‘Android Package File’) خواهد بود که شما در غایت در مغازه Google Play آپلود خواهید کرد. راه و روش هایی وجود دارااست که عموم می‌توانند در غایت این را ببینند، براین اساس در صورتی‌که شما در درحال حاضر طرح ریزی برای ایجاد چیزی میباشید که در غایت قصد انتشارش را دارید، کوشش فرمایید از به کارگیری از کلمه ها نامناسب و غیر قانونی، اجتناب فرمائید.

 


آخری فیلدی که می بایست وارد فرمائید، دایرکتوری ای میباشد که در آن می‌خواهید همه پوشه های مرتبط با اپلیکیشن خویش را ذخیره فرمائید. ذخیره در DropBox از این جهت که همواره مطمئن میباشید که مدام یک ورژن حمایت کننده از کد دارید، بهتر میباشد. مجدد روی Next کلیک نمایید و... .
بعداً بایستی تصمیم بگیرید که اپلیکیشن شما برای کدام نوع دستگاه در اکنون توسعه و گسترش میباشد و در‌این حالت ما با مورد تلفن و تبلت آغاز خوا هیم کرد. مورد های دیگر Tv، Wear و Glass میباشد. ولی خوب میباشد در‌حالتی که بخواهید در آینده برای تعدادی پلتفرم توسعه و گسترش یابید و این یک کدام از شگفتیهای اندروید میباشد، البته ما موقتاً با چیزی بی آلایش خیس استارت می‌کنیم.
گزینش دیگری که بایستی درین مرحله انجام دهید، دست کم SDK میباشد. این زیر ترین ورژن اندروید میباشد که بایستی از آن به کارگیری فرمایید. ولی چرا نباید پایانی ورژن آندروید را در اینجا وارد نمائید؟ خب، زیرا تعداد یه خرده از اشخاص در هر لحظه، نهایی ورژن جان دار اندروید را بر روی دستگاه خویش به طور نصب گردیده دارا‌هستند. شما موردنیاز میباشد از تلفن همراه هایی که هنوز ورژن های سابق خیس را اجرا می نمایند پشتیبانی نمایید تا بتوانند بیشترین استفاده کننده ممکن را پیدا نمائید، مخصوصاً در آن سوی مرز.
خوب، پس با این توجیه چرا تنها با آندروید 1.1 فعالیت نمیکنیم؟ چون اما مستقل از اینکه دیگر نمی توانید این فعالیت را انجام دهید و Froyo کهن ترین ورژن ای میباشد که اذن دارید با آن فعالیت نمائید (2.2)، می‌توانید از نصب خصوصیت های نو فانتزی در آخری آپ دیت رسانی ها، خودداری فرمائید.
شایسته ترین عمل درین مرحله این میباشد که با آیتم های پیش فرض جلو بروید، پس این بخش ها را همان گونه که می‌باشند، رها نمایید. در شیت سپس، به شما این قابلیت و امکان داده می‌گردد تا گزینش فرمائید که نرم‌افزار شما در آستانه، چه‌طور به حیث رسد. این آیتم، نگاه و بینش "ماژول عمل" مهم شماست که اصولاً برگه اساسی نرم افزار شما هست. به برخی از این قالب ها نیز تصور کنید، مانند اینکه آیا می‌خواهید تیتر اپلیکیشن خویش را در بالای ورقه قرار دهید یا این که از UI خویش می‌خواهید تا مجموع برگه اکران را مالامال نماید؟ آیا میخواهید از بعضا از عنصرها مهیا و پباده سازی گردیده به کارگیری فرمایید؟ آیا نرم افزار شما عمدتاً از Google Maps استعمال می نماید (چندان به اینجا نروید، موردها با سرویس ها Google Play پیچیده خیس می گردند) و ... .

 

 

در حیث داشته باشید که یک اپ می‌تواند فعالیتهای زیادی داشته باشد که مانند صفحه ها غیر وابسته در یک سایت فعالیت می نمایند. مثلا شما ممکن میباشد یک قسمت "پیکربندی" و یک عمل "اساسی" داشته باشید. بدین ترتیب هر عمل یک نرم‌افزار جدا وجود ندارد، ولی یک ورقه جداگانه از نرم افزار شماست.
هرچند برای اولی نرم‌افزار، احتمالاً شایسته ترین عمل، ساخت چیزی بسیار معمولی میباشد که صرفا یک کار اساسی را نشان دهد. ‘Basic Activity’ را تعیین نمائید تا چیزها را به معمولی ترین صورت ممکن و همگی منظوره نگه دارید، این فعلا نرم‌افزار شماست. مجدد روی Next کلیک فرمایید تا یک‌سری آیتم پایان را نیز طی فرمایید.
اینک شما می‌توانید برای عمل و طرحتان، اسم گزینش فرمائید. در‌صورتی‌که ‘Basic Activity’ را تعیین نموده اید، آیتم تیتر و اسم «menu_resource» را خواهید داشت. اسم کار این میباشد که چه‌گونه شما در کد خویش به عمل های خویش مراجعه میکنید، به این ترتیب تعیین آن می بایست منطقی و خلاقانه باشد (که یک سفارش خوب برای اپلیکیشن نویسی کلاً میباشد و خیر تنها اندروید) مانند 'MainActivity' .
همین طور، اسم طرح بندی (Layout)، یک پوشه را تبیین می نماید که دربرگیرنده نوع طرح عمل میباشد. این یک قطعه غیروابسته از کد میباشد که با کد مهم کار، تمجید می‌گردد تا تعریف‌و‌تمجید نماید که عناصری مانند تصاویر و منوها کجا باشند و از چه فونت هایی مصرف شود. این در واقع لهجه جاوا وجود ندارد بلکه تنهاً جهت اطلاع بدانید که XML یا این که Extensible Markup Language میباشد.
برای هر هر که دارنده بگراند در توسعه و گسترش اینترنت میباشد، بایستی خاطرنشان کرد کهXML مانند HTML یا این که CSS در صفحه ها اینترنت کار می نماید. درضمن، کد جاوا برای این عمل چیزی میباشد مانند اینکه در اینترنت هنگامی روی موادسازنده روی کاغذ کلیک خواهد شد، چه اتفاقی بیفتد و ... . خوب میباشد که اسم پیش فرض را در اینجا از 'activity_main' تغییر تحول ندهید. در غایت، یک اسم برای منو و تیتر را تعیین نمائید. برای تیتر چیزی خوب گزینش فرمائید، چون یوزرها شما در بعضی مواقع میتوانند این را ببینند. روی Next کلیک فرمائید ... و درحال حاضر شما میتوانید اپلیکیشن خویش را ملاحظه کنید !
نرم افزار خالی، بی اثر و ... و همگی چیز صرفا در توان آغاز ! هم اکنون می‌بینید که چرا عموم دست میکشند؟ البته ما حقیقتاً می‌توانیم آن احساس را با مرحله های بسیار اصلی تحت تغییر تحول دهیم :
♦دانلود و نصب اندروید استودیو، مطمئن گردید که مشتمل بر SDK نیز می باشد
♦جاوا SDK را نصب فرمایید
♦یک پروژه تازه و جزئیات مهم آن را تعیین نمائید
به این ترتیب حقیقتاً بد وجود ندارد ... و به خاطر داشته باشید: زمانی که تمامی اینها را یک توشه انجام داده اید، میتوانید آن را برای مدام فراموش نمائید و تمرکز خویش را بر چیزهای مشغول کننده تری مانند ساخت‌و‌ساز نرم افزار ها بگذارید. پس، مرحله سپس مرحله مهمی میباشد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۹:۵۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

رابط کاربری اپلیکیشن

فیض مقایسه: برابر

رابط کاربری:
Eclipse گسترده میباشد و احتمالا طراحی اپلیکیشن اندروید  یک مقدار دست و پا گیر! اینجانب از آن از هنگامی به کار گیری می‌کنم که از یک ده سال پیش دوست داستنی شد، بنابرین اینجانب از همه شیوه ها خصلتهای آن در رابط کاربری مطلع هستم. اینجانب به خاطر می‌آورم در بالا ضعف داشت، ولی بگذارید آن را توضیح بدهم: کلیه فضا ها در اولِ وقتی که از آن به کارگیری میکنید مبتلا ضعف میباشند. با در حیث دریافت کردن آن، اینجانب آیتم های منو و ابزار ها را در Android Studio به اینجانب آن چیزهایی را نشان می دادند که حقیقتا نیاز داشتم سریعتر و ریلکس خیس در مقایسه با همتایان خویش در Eclipse ، حتی با وجود پلاگین اندروید.
آن می‌خواهد یاداوری نماید که یک جنبه دیگر در رابط کاربری نیز وجود داراست: Android Studio منحصر به فرد پباده سازی برای اندروید پباده سازی شده‌است، در حالی که Eclipse تشکیل شده تا یک فضا کاربری برای هدف ها گوناگون باشد با هر پلتفرم و هر زبانی (در شرایطی که چه جاوا به وضوح مقصود مهم بوده میباشد).

همینطور بخوانید : نگاهی به قابلیت و امکان های تازه ورژن Android O
سود مقایسه: Android Studio

محیطهای کاری و پروژه ها:
یک چیزی که مدام متوجه آن شدم ارتباط غیر طبیعی Eclipse برای برقراری ارتباط با فضای کاری میباشد. وقتی که می‌خواهید روی چندین پروژه بصورت هم زمان فعالیت نمائید، شما آنها‌را در یک اطراف با هم مخلوط می‌کنید. برای آنکه به یک فضای عمل دیگر وارد گردید بایستی یک مسیر دیگر را تعیین فرمائید و آنوقت Eclipse مجدد فعال‌سازی میگردد که بنظر اینجانب مدام سخت به حیث می‌رسد. هنگامی بخواهید پروژه ها را در بین اطراف های عمل جابجا فرمائید کلیه چیز تخت گاز به یک ناجور تبدیل می‌گردد. یک شیوه مطلوب برای آن وجود دارااست، البته این خیلی سهل وآسان می باشد که آن ها را به هم متصل فرمایید.
اینجانب عشق متعددی به Microsoft Visual Studio ندارم ولی بیشتر از هر اطراف گسترش دیگری با آن فعالیت کردم (به جهت اینکه پرداخت مشتریان مستلزم فعالیت در آن می‌باشد)، و اینجانب می‌گویم رئیس پروژه ها و دور و بر های کاری (که solutions نامیده می‌شوند) در Visual Studio به حیث اینجانب خیلی بی آلایش خیس از آن‌ها در Eclipse است.
درباره ی Android Studio نیز قضیه بالا درخصوص Visual Studio و Eclipse تکرار میگردد. با Android Studio همگی چیز در یک پروژه محصور میگردد (برای همین شم یک پروژه در Android Studio خیلی دیدنی خیس از Workspace در Eclipse می باشد). در پروژه خویش شما ماژولها (modules) را دارید، تیم مهم خویش از کدها، مثلا اپلیکیشنتان که در هم اکنون ساختش می باشید یکی ماژولهای شماست. در شرایطی که یک کتابخانه (library) برای اپ خویش داشته باشید آن نیز یک ماژول دیگر میباشد. ولی چیزهای دیگر نیز بعنوان یک ماژول دارای شرایط می باشند، مانند اسکریپتهای تولید. این برای اینجانب شم بهتری را به اینجانب میدهد و بسیار طبیعی خیس به لحاظ میرسد. این معنی از IntelliJ IDEA به Android Studio به ارث رسیده میباشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۵:۴۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

زبان نرم افزار نویسی Rust

 

{8} گویش نرم‌افزار نویسی C#
{۸} گویش اپلیکیشن نویسی C#

طراحی اپلیکیشن اندروید علاوه بر این ، هر هر که عشق مند به گسترش VR باشد بایستی یادگیری C# را در لحاظ بگیرد. C# گویش پیشنهادی برای تولید بازی های ویدئویی ۳D و ۲D با استعمال از موتور بازی دوست داستنی Unity میباشد که یک سوم بازی های برتر بازار را ایجاد می نماید.

Rust
Rust یه خرده بین بقیه زبانهای جانور در‌این لیست نو وارد خیس میباشد ، ولی این بدان مضمون‌ میباشد که یک لهجه باارزش برای یادگیری وجود ندارد. محاسبه برنامه نویس ها سال ۲۰۱۹ Stack Overflow نشان اعطا کرد که Rust برای چهار‌مین سال پیاپی محبوبترین گویش اپ نویسی بین گسترش دهندگان بود که ۸۳.۵ درصد از گسترش دهندگان Rust اعلام کردند که میخواهند با آن عمل نمایند.

لهجه نرم افزار نویسی Rust
{۹} لهجه نرم‌افزار نویسی Rust

پیشرفته به وسیله کمپانی Mozilla ، راست ، مانند C و C ++ ، در رتبه نخستین برای اپ نویسی سیستم های سطح ذیل در حیث گرفته شده‌است. البته آنچه که Rust به آن تاکید میکند ، تأکید بر سرعت و امنیت میباشد. Rust با تایپ کردن “کد ایمن” با پرهیز از دسترسی اپلیکیشن ها به بخش هایی از یاد متبوع ، تأکید می نماید که می‌تواند منجر بروز خلق و خوی غیرمنتظره و فساد سیستم خواهد شد.

مزایایRust سبب ساز گردیده که بقیه شرکت ها عظیم فناوری مانند Dropbox و Coursera اکنون استارت به استعمال از آن در باطن کد های خویش نمایند. در حالی که ممکن میباشد اشراف بر آن نسبت به بقیه زبانهای مبتدی و تازه کار پاره ای سخت باشد ، یادگیری Rust احتمالاً بسیار معدود هزینه خواهد بود ، چون محبوبیت این گویش در آینده مجاورت همچنان رو به ارتقا خواهد بود.

بازه کد نویسی میباشد
هنگام تصمیم گیری برای یادگیری کدام گویش اپ نویسی ، اصلی میباشد که در روندهای چشمگیر و مسابقات محبوبیت گرفتار نشوید. شایسته ترین لهجه های نرم‌افزار نویسی برای یادگیری در سال ۲۰۱۹ احتمالاً به عبارتی زبانهایی می‌باشند که شایسته ترین یادگیری آن‌ها در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ بوده و تا تعدادی سال آینده نیز درستگو خواهند بود.

گویش های اپلیکیشن نویسی پیشنهادی مبتنی بر هدف ها شما
{۱۰} گویش های نرم افزار نویسی پیشنهادی بر پایه ی هدف ها شما

اگرچه مورد اپ نویسی رایانه با گاز عوض میشود ، زبانهایی که در ابتدا گزینه دعوا قرار گرفت اقتدار ماندگاری متعددی دارا‌هستند. با یادگیری یک یا این که یکسری گویش از این ، خیر فقط برای سال جاری بلکه در سالهای آن گاه در یک حالت عالی قرار خواهید گرفت.

هنگام استارت هجرت خویش به دنیای نرم‌افزار نویسی ، تنها می‌توانید به پرسش شایسته ترین لهجه اپلیکیشن نویسی برای یادگیری جواب دهید. گزینش خویش را مبنی بر عشق و علاقه و نوع گسترش قابل انعطاف افزاری که می‌خواهید وارد آن گردید ، انجام دهید. در اینجا خلاصه ای سریع از تجهیزات مختلفی که گزینه مشاجره قرار گرفته میباشد آورده شده‌است:

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۱:۰۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم‌افزار


پباده سازی نرم‌افزار ما در طراحی اپلیکیشن اندروید  اینجا می‌خواهیم شما‌را با دنیای نرم افزار های گوشی و نقشی که در معاش عموم دارا‌هستند ، آشنا کنیم. امروزه نقشی که اسمارت فون ها و تلفن همراه های گوشی در معاش عموم دارا هستند ، بر کسی پوشیده وجود ندارد. مهم‌ترین نقش آن نیز در تجارت میباشد که اکثر شغل ها به اهمیت آن در کسب و عمل خویش پی برده اند . در ضمن تجارت و تکنولوژی بسیار به هم پیوند خورده اند . چراکه تکنولوژی همواره سبب گردیده که رابطه در بین تجارت ها راحت خیس از پیشین باشد. امروزه برنامه های تلفن همراه تحت عنوان یکی هدف ها مهم برای شغل ها آنلاین تبدیل گردیده و داشتن یک اپلیکیشن تلفن همراه برای هر کسب و عمل یک دستور ضروری به لحاظ می‌رسد. درضمن اپ های گوشی در مقایسه با به کارگیری از مرورگرهای گوشی بیشتر گزینه اعتنا یوزرها میباشند. پباده سازی اپلیکشن منو آنلاین یکی مثال شغل های ادیب : مزیتهای داشتن برنامه گوشی برای کسب و کارتان در یک نگاه دیگر مزیت برنامه های تلفن همراه برقراری قابلیت رابطه دو طرفه مشتری و نرم‌افزار است. شما با پباده سازی یک اپلیکشن منحصربه‌فرد در حوزه کسب و فعالیت خویش مدام در دسترس یوزرها خویش می‌باشید و از این روش می‌توانید تولید ها نو خویش را معرفی کنید . داشتن یک تارنما به تنهایی برای دارندگان کسب و امور امری ضروری میباشد اما هیچ نمی اقتدار نقش نرم‌افزار گوشی را درین حوزه کمرنگ نماید. از مزایای اپلیکشین گوشی نسبت به وب سایت می شود به کوشش آفلاین نرم‌افزار ها، دسترسی ریلکس خیس و سریع خیس و همینطور سرعت فراتر آن اشاره نمود. مطابق پژوهش ها، بازه سپری کردن زمان روی گوشی از تلویزیون تحت عنوان مطرح ترین رسانه تبلیغات به مراتب بیشتر میباشد. adib مزایای داشتن نرم‌افزار تلفن همراه درکسب و کارتان در فیض میتوان اظهار کرد با اعتنا به شرایط لبریز رونق صنعت گوشی ، به همه کسب و امور سفارش میشود که یک برنامه تلفن همراه برای تبلیغ محصول ها خویش بسازند. به صدق گوشی وسیله ای میباشد که همه ارتباطات بوسیله آن رهبری میگردد، در فیض پیوستن به‌این ابتکار، تضمینی برای نتیجه ها گزینه انتظار برای کسب و فعالیت شما خواهد بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۰:۳۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

مراحل اجرا نرم افزار موبایل

درین مرحله طراحی اپلیکیشن اندروید همانند فرآیند قبل، صاحب کار از در آغاز تا انتهای در جریان پیشرفت پروژه پباده سازی نرم‌افزار قرار می گیرد. در آخر ورژن موقت نرم‌افزار جهت تحلیل و اعلام حیث در دست صاحبکار قرار میگیرد؛ بعد از آن پس از اعمال ایده ها صاحب کار بر روی آن، ورژن آخری نرم‌افزار همگی آزمایش‌های خویش را پشت راز گذارده و مهیا تحویل به صاحبکار میگردد. 5. تحویل به صاحب کار؛ ارائه فراگیری و مقدمه روند پشتی بانی برنامه گوشی پباده سازی گردیده در کمپانی دسیما تکنولوژی، در غایت طی نشست ای در دست صاحب کار قرار میگیرد. در‌این گرد هم آیی علاوه بر نرم افزار، داده ها پنل مدیر نرم افزار و فیلم‌ و اوراق آموزشی نیز به صاحبکار تحویل داده می‌گردد. پباده سازی اپ تلفن همراه طی به عبارتی گرد‌همایی یا این که نشست (جلسات) آتی فراگیری‌های موردنیاز جهت مدیر نرم‌افزار نیز به صاحب کار داده می شود. از این پس رسالت اساسی دیگر مجموعه دسیما تکنولوژی ابتدا می‌شود؛ پشتی‌بانی و حمایت از صاحبکار. اپ‌های پباده سازی گردیده در کمپانی قابل انعطاف افزاری دسیما تکنولوژی از شش ماه پشتی‌بانی بدون پول برخوردارند که‌این اساسی بعد از اتمام زمان نام برده به طور هر ساله قابل تمدید خواهد بود. در‌این عرصه دسیما تکنولوژی در پی جلب رضایت حداکثری کارفرماست و تأکید داراست تا رابطه و حمایت خود از صاحب کار و اپ گوشی پباده سازی گردیده را تا پایان نگهداری نماید.
کامپیوترها و مروگرها فقط ابزارهای دسترسی به وب نیستند و شاید باورش مقداری طاقت فرسا باشد که اشخاص متعددی هنوز روش کاربرد مرورگرهای موبایلی را نمی‌دانند! به این دلیل که اپ‌های موبایلی که به طور پیش‌فرض بر روی اکثری از تلفن‌های یاور نصب شده‌است، عادت به کار گیری از مروگرهای متداول در کامپیوتر را خیر فقط به تلفن همراه و تبلت منتقل نکرد بلکه ذهنیت به کارگیری از اینترنت را بر پایه ی نرم افزار‌ای که به طور کامل سفارشی ایجاد گردیده و محدودیت‌های مرورگر را نیز ندارد، تغییر تحول داده میباشد. این که چه دلایلی میباشد که بایستی قطعا کسب و کارتان را خیر صرفا در قالب همگانی اینترنت بلکه از روش برنامه تلفن همراه هم معرفی فرمایید موضوعی میباشد که به احتمال زیاد برای آن به‌این شیت مراجعه کرده‌اید. عدم نیاز دایم به وب مرورگرها معمولا نیاز به اتصال دایم به وب دارا هستند، یکی اصلی ترین مزیت‌های داشتن یک نرم‌افزار گوشی قابلیت و امکان به کارگیری به طور آفلاین میباشد، به آسانی میتوانید سرویس ها و تجهیزات کسب و کارتان را در قالب یک اپ کاربردی در مشت یوزرها قرار دهید تا فارغ از نیاز به اتصال دایم، بتوانند هر مدت به سرویس ها شما دسترسی داشته باشند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۲:۰۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

معرفی تولیدات گروه صنعتی حفاظ سازه


استفاده از حفاظ پنجره و یا نرده آهنی پنجره، نقش زیادی در تامین امنیت ساختمان های اداری و مسکونی دارد. بسیاری از ساختمان ها در موقعیتی قرار گرفته اند که پنجره های آن ها از بیرون قابل دسترس است و ساکنان آن ها مواقعی که در خانه حضور ندارند، نگران امنیت منزل خود می باشند که با به کار بستن حفاظ پنجره و سایر وسایل امنیتی مانند درب آکاردئونی، حفاظ آهنی روی دیوار و ... می توانید با خیال راحت از منزل خود خارج شوید.

قبل از انتخاب و خرید حفاظ پنجره باید با انواع و ویژگی های هر کدام از آن ها آشنایی داشته باشید که در این مقاله به معرفی آن ها می پردازیم.


انواع حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن، بهترین انتخاب برای ساختمان های نوساز و جدید می باشد. اگر شما برای ساختمان جدید خود یک حفاظ پنجره معمولی انتخاب کنید، در واقع از زیبایی و جلوه نمای ساختمان خود کاسته اید و با وجود هزینه های زیادی که صرف نمای ساختمان کرده اید، جذابیت لازم را در آن نمی بینید.

 

نرده شاخ گوزنی

 

شما می توانید حفاظ پنجره مدرن را با توجه به مدل و نوع پنجره خود تهیه نمایید و انتخاب منحصر به فردی داشته باشید.

حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره مدرن، شباهت های فراوانی با یکدیگر دارند و تنها تفاوت آن ها در جزئیات می باشد که آن هم توسط سازندگان با تجربه و متخصص قابل تشخیص است. در طرح ها و شکل های حفاظ پنجره فرفورژه، تنوع زیادی وجود دارد که با کمک سازنده ای که تجربیات کافی داشته باشد می توانید مدلی جذاب و زیبا را از میان آن ها داشته باشید.

حفاظ پنجره ثابت، حفاظی است که سالیان سال در ساختمان ها و پنجره های زیادی مورد استفاده قرار گرفته و محافظ ایده آلی به شمار می آید.

ساخت و نصب حفاظ پنجره ثابت ساده تر از سایر انواع حفاظ پنجره می باشد و به همین دلیل قیمت مناسب تری دارد. موقع نصب این نوع حفاظ باید اصولی را رعایت کرد که در صورت عدم رعایت، امنیت لازم را به پنجره شما نخواهد داد.

حفاظ پنجره متحرک یا تاشو در قسمت ورودی خانه نصب می شود. مهم ترین مزیت حفاظ پنجره متحرک این است که در مواقعی که اجازه و امکان نصب انواع دیگر حفاظ پنجره در نمای ساختمان وجود ندارد، می توان به راحتی از این نوع حفاظ استفاده کرد.


نکته اصلی در داشتن حفاظ پنجره متحرک این است که باید یادتان باشد که آن را موقع خروج از منزل ببندید.

در غیر این صورت انگار حفاظی برای پنجره شما وجود ندارد.

قیمت نهایی حفاظ پنجره به عوامل متعددی مانند میزان آهن به کار رفته در آن، مدل نرده پنجره و هزینه ساخت و نصب آن بستگی دارد.

برای کاهش هزینه حفاظ پنجره می توان از نمونه کارهای قبلی و یا طرح های آماده استفاده کرد.

رعایت فاصله مناسب و استاندارد میان میله های افقی و عمودی در حفاظ پنجره، قیمت آن را تا حد زیادی کاهش می دهد.


معرفی درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از دیگر وسایل ضروری برای تامین حفاظت و امنیت خانه می باشد که در واقع مانند یک دزدگیر عمل می کند. ویژگی اصلی درب آکاردئونی، داشتن قفلی است که با هر کلیدی باز نمی شود، فقط یک کلید دارد و حتی کلید ساز هم برای باز کردن آن باید کلید اصلی را داشته باشد.

 

 

میله های درب آکاردئونی باید از استحکام کافی برخوردار باشد و با هر فشار و ضربه ای به راحتی نشکند.

شما باید خانه و آپارتمان خود را مانند یک گاو صندوق بدانید و امنیت را در آن هر چه بیشتر برقرار نمایید.

درب آکاردئونی هم ظاهر جذابی به خانه شما می دهد و هم هیچ راهی برای ورود به ساختمان شما باقی نمی گذارد. 

قیمت نصب و ساخت درب آکاردئونی نسبت به مزیت های بی شمار آن بسیار مناسب است و مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت برای تامین امنیت ساختمان شما می باشد. 

ویژگی دیگر درب های آکاردئونی این است که فضای کمتری را نسبت به دیگر انواع درب ها اشغال می کند و به همین دلیل علاوه بر مناطق مسکونی و تجاری برای انباری ها و مغازه ها هم مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از قفل های مخفی و تعداد حلقه های قفل بیشتر در بدنه درب آکاردئونی، امنیت آن را افزایش می دهد.

درب آکاردئونی از دو گل تا پنج گل وجود دارد که نوع سه گل بهترین مدل این نوع درب می باشد.

منظور از گل، تعداد مشبک های به کار رفته در درب آکاردئونی می باشد.


معرفی حفاظ آهنی روی دیوار

علاوه بر درب و پنجره، دیوارهای خانه هم مخصوصا خانه های ویلایی که دارای دیوارهای کوتاه هستند، به حفاظ نیاز دارند. 

حفاظ آهنی روی دیوار با افزایش ارتفاع دیوار، امکان ورود به داخل ساختمان را به حداقل می رساند.

حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم و حفاظ نخل مرداب از انواع مدرن و زیبای حفاظ دیوار هستند که جایگزین حفاظ های نیزه ای و یا سیم خاردارهای گذشته شده اند.

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در کنار تامین امنیت کامل، قیمت مناسب تری دارند. اما حفاظ هایی مانند حفاظ لیلیوم به دلیل زیبایی بصری و طراحی فوق العاده ای که دارند نسبتا گران تر هستند.

در ادامه، قیمت حفاظ شاخ گوزنی را به دلیل کاربرد و صرفه جویی بیشتر در هزینه ها بررسی می کنیم.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عواملی مانند ضخامت میلگرد های به کار رفته در آن، ارتفاع حفاظ، تراکم ردیف ها و نوع جوشکاری و رنگ کاری حفاظ بستگی دارد.

با افزایش ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی قیمت آن هم افزایش می یابد که در ارتفاع های مختلفی مانند یک متر تا یک و نیم متر و 90 سانتی متر تا 120 سانتی متر ساخته می شود. اما خریدار می تواند با توجه به بودجه، نیاز و محدودیت های ساختمان خود ارتفاع های متغیری از 40 سانتی متر تا 200 سانتی متر هم سفارش دهد.


به تعداد ردیف های به کار رفته در طول یک متر از حفاظ شاخ گوزنی، تراکم گفته می شود. بدیهی است که هر چه تراکم بالاتر باشد فضای خالی کمتری در حفاظ شاخ گوزنی دیده می شود و امنیت و قیمت حفاظ بیشتر می شود.

توجه داشته باشید که سودجویان در بحث تراکم بیشترین کم فروشی را دارند و با کم کردن وزن حفاظ و تغییراتی در شکل ظاهری و یا استفاده از میلگردهای نازک و رنگ بی کیفیت، حفاظی با قیمت پایین تر و امنیت ضعیف تر به خریدار می فروشند.

 در حفاظ شاخ گوزنی، دو نوع جوشکاری با گاز دی اکسید کربن و جوشکاری الکترود وجود دارد.

جوشکاری تحت گاز دی اکسید کربن، مانع نفوذ هوا به نقطه جوش می شود و اتصال محکم تری در بین قطعات  خواهیم داشت.

جوشکاری الکترود، اتصال ضعیف تر و قیمت پایین تری نسبت به جوشکاری با گاز دی اکسید کربن دارد.

برای رنگ کاری حفاظ روی دیوار، دو نوع رنگ مایع و رنگ کوره ای الکترو استاتیک به کار می رود.

رنگ کوره ای الکترواستاتیک به دلایلی مانند ماندگاری و مقاومت بالا در مقابل سرما و گرما، استفاده از رنگ پودری، نیاز به کوره پخت رنگ و زمان رنگ آمیزی بیشتر، قیمت بالاتری دارد.

 

معرفی سر درب

استفاده از سر درب، جلوه و زیبایی بیشتری به نمای ورودی ساختمان شما می دهد و در بعضی مدل ها نقش یک حفاظ ایمن را هم ایفا می کند.

سر درب مدرن، سر درب سنتی و کلاسیک و سر درب لاکچری از انواع سر درب ها می باشد که با توجه به نمای ساختمان خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

از مزایای استفاده از سر درب، پوشش کامل درب و ستون های درب و جلوگیری از کثیف شدن آن ها و

استفاده از آن به عنوان یک سقف کاذب برای محافظت از درب در مقابل عوامل جوی  می باشد.

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۹:۲۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

نرم‌افزار ‌ساز ووکامرس

فوت‌و‌فن و طراحی اپلیکیشن اندروید  که تارنما های تجاری کوچک،برای برد به آن نیاز دارا‌هستند آخر تکنولوژی به طور تقریبً بر تمامی کسب و عمل ها تأثیر نهاده میباشد. با پیشرفت مداوم تکنولوژی، موسسات مایحتاج میباشد که خویش را با تغییرات اخیر که بر گسترش موسسات، به ویژه پرورش اینترنت موبایل تأثیر میگذارد، سازگار نمایند. ورود تلفن های هوشمند سبب ساز شده‌است که دسترسی به اینترنت بیشتر نمایان خواهد شد. بدین ترتیب اکثر کسب و عمل ها در عملکرد میباشند تا کوشش سایت های خویش را در ورژن های کوچکتر سازگار با تلفن های هوشمند، یار نمایند. از شرایط کنونی شما نیز به اندیشه باشید و برنامه خویش را در کمترین مدت ممکن بسازید.
با نرم‌افزار ‌ساز ووکامرس و مهمترین مزایا و معایب آن آشنا گردید اپ ‌ساز ووکامرس یک برنامه ساز مجانی وردپرس میباشد که چنانچه شما صاحب و مالک یک کسب‌وکار اینترنتی باشید، مطلقا با آن شناخت دارید. این پلاگین بدون پول وردپرس که قابلیت و امکان اضافه‌ کردن یک مغازه مجازی به تارنما شمارا میدهد. این روز ها طرز تعامل با وب طی چندسال پیشین به نحوه دیده‌گیری عوض شده میباشد. بیش تر از 50 درصد از مجموع ترافیک‌ اینترنت از روش تلفن ‌یار انجام می‌گردد. علاوه‌بر این 25 درصد از تمام معاملاتی که به طور آنلاین انجام میگیرد، از روش دستگاه‌های تلفن‌ هم پا واقعه می‌ افتد. در شرایطی که شما بتوانید یک اپ موبایلی برای اینترنت‌وب سایت و کسب و فعالیت خویش راه اندازی فرمائید، در واقع یک گام به مشتریان و بازار غرض خویش مجاورت گردیده‌اید. البته انجام این عمل چه طور میباشد و چه مزیت‌هایی برای ما دارااست؟ پاسخ این پرسش را در انتهای این مقاله خواهید گرفت. با ما هم پا باشید. ووکامرس چه است؟ نرم افزار ساز ووکامرس گونه های نرم‌افزار ساز ووکامرس مزایا و معایب نرم‌افزار ساز های ووکامرس فیض‌گیری ووکامرس چه میباشد؟ برنامه ساز وردپرس ووکامرس (WooCommerce) پلاگین‌‌ای میباشد که به شما قابلیت و امکان فروش و مدیر محصول ها، سرویس ها فیزیکی و دیجیتالی را بر بستر وردپرس می دهد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۸:۲۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ساخت نرم افزار اندروید

در طراحی اپلیکیشن اندروید غایت کمترین تعداد استفاده کننده فعال درین نمودار، یوزرها کشورهای آمریکای شمالی بوده‌اند. شرایط استخدام اپلیکیشن نویسی تلفن همراه در جمهوری اسلامی ایران موقعیت استخدام نرم افزار‌نویسان گوشی در ایران حالت استخدام اپلیکیشن‌نویسان تلفن همراه در ایران آن‌طور که از مباحث قبل و گفتگوها کارشناسان و تحلیلگران بر میاید، تعداد یوزرها گوشی در سراسر دنیا از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ میلادی پرورش مشهودی را تجربه خواهد کرد. قطعا، مرز و بوم ما هم از این مورد مستثنی نخواهد بود. کسانیکه از موبایل‌های هوشمند به کارگیری می‌نمایند، هر روز که می‌گذرد انتظار کیفیت بالاتری از اپ‌های موبایلی خواهند داشت. این اپ‌ها برای آنکه نیازهای یوزرها را برآورده سازند، می بایست همیشه به روزرسانی شوند. از طرفی رغبت اشخاص برای خرید موبایل‌های هوشمند با سیستم‌استدلال توسعه یافته‌خیس در درون مرز و بوم امری غیر قابل انکار میباشد. این مورد ها نیازمند حضور بسط‌دهندگان و برنامه نویس ها گوشی خبره در این باره میباشد. صرفا با یک نگاه یک سری دقیقه‌ای به اطلاع رسانی‌ های شغلی سامانه شغل یابی، می توانید ترازو تقاضا برای استخدام نرم‌افزار نویس گوشی را بسنجید. به طبع متوجه خواهید شد که درخواست برای جذب نیرو درین حوزه در کمپانی‌های متعدد، نادر وجود ندارد. امروزه صنعت های گوناگون، از کنسول‌های بازی گرفته تا کمپانی‌های بازاریابی و تبلیغاتی، موبایل‌های هوشمند را تحت عنوان یک شبکه توزیع کارکشته محتوا می دانند. آنها از نرم افزار‌های مختلفی برای اینکار به کار گیری می‌نمایند. لذا با آغوش گشوده از نرم‌افزار نویس تلفن همراه برای تولید و گسترش‌ی نرم افزار‌های خویش، استقبال می‌کنند. تحت عنوان فردی که در‌این عرصه درگیر کار می‌گردد، میتوانید در موسسه ها دولتی، سری و یا این که مرکزها آموزشی، فعالیت فرمائید. به جرئت می‌اقتدار بیان کرد که آینده‌ ی شغلی اپلیکیشن نویسی تلفن همراه به طور کامل تضمین شده‌است و هر روز بهتر از روز گذشته میگردد. آغاز نرم افزار نویسی تلفن همراه با اندروید یا این که ios استارت یادگیری اپ‌ نویسی گوشی با اندروید یا این که ios آغاز یادگیری اپ‌ نویسی تلفن همراه با اندروید یا این که ios در صورتیکه بخوایم بدین پرسش جواب دهیم که ios برای آغاز نرم‌افزار نویسی تلفن همراه بهتر میباشد یا این که اندروید، بایستی مسئله را در دو سطح فی مابین المللی و داخلی ارزیابی کنیم. همان گونه که میدانید سیستم ‌دلیل‌هایی که در سطح جهانی برای موبایل‌های هوشمند گزینه استعمال قرار میگیرند، اندروید و ios میباشند. پس می‌اقتدار با استارت نرم‌افزار نویسی ios و یا این که اندروید، گام به دنیای بی حد و حصر نرم‌افزار نویسی تلفن همراه گذاشت. ولی می‌اقتدار یک کدام از سیستم‌های Cross-platform (غیروابسته از پلتفرم) را برای یادگیری در پیش گرفت. در واقع با به کارگیری از کراس پلتفرم‌ها قابلیت ساخت نرم‌افزار هم برای اندروید و هم برای ios، آماده میباشد. توجه داشته باشید که هر دو اپ نویسی ios و اندروید، به یک اندازه در سراسر جهان در هم اکنون پیشرفت می‌باشند. نمی‌قدرت به صورت قطعی اظهار کرد کدام یک از آنان بر دیگری برتری داراست یا این که از جمله تعداد خرید موبایل‌های کمپانی اپل بیشتر از اندروید میباشد و بالعکس. در هر شکل با وجود مدیر درست، اپلیکیشن نویسی تلفن همراه می تواند تحت عنوان شغل اساسی خیلی از اشخاص در مجموع نقاط عالم باشد. اما این فرمان در سطح فی مابین‌المللی، درستگو میباشد. هم اکنون در‌حالتی که بخواهیم در سطح جمهوری اسلامی ایران این مسئله را آیتم ارزیابی در اختیار بگذاریم بایستی به سراغ موبایل‌های اندرویدی رفت. به این دلیل‌که مارکت قدرتمندی برای گوشیهای اندرویدی در کشور‌ایران با بیش تر از ۴۰ میلیون استفاده کننده وجود دارااست. این تعداد مخاطب یعنی نصف جمعیت مجموع مرزوبوم ما! هرکدام از این یوزرها تحت عنوان یک مشتری بالقوه برای نرم‌افزار نویس گوشی به اکانت می آیند. از سوی دیگر محدودیت سیستم‌برهان‌های کمپانی اپل برای یوزرها اهل ایران بیشتر میباشد. نصب و جابجایی فولدر در تلفن همراه‌های ios بسیار حوصله‌فرساست. همینطور منابع جان دار برای سیستم‌استدلال اندروید نسبت به ios برای بسط‌دهندگان اهل ایران آزادتر میباشد. مجموع حقیقت‌ها پاسخی قاطع برای این سوال میباشد که چرا قصد به یادگیری نرم‌افزار‌ نویسی اندروید در جمهوری اسلامی ایران بیشتر از ios میباشد. تحصیلات مایحتاج برای استخدام شدن تحت عنوان نرم‌افزار نویس گوشی علم و تحصیلات مایحتاج برای استخدام شدن تحت عنوان نرم‌افزار ‌نویس تلفن همراه علم و تحصیلات ما یحتاج برای استخدام شدن تحت عنوان نرم افزار ‌نویس گوشی تا اینجای مقاله در شرایطی‌که قانع گردیده‌اید که نرم افزار نویسی تلفن همراه میتواند تحت عنوان یک شغل سودآور برای شما در آینده باشد، ممکن میباشد راغب به گذراندن تحصیلات آکادمیک دراین مورد باشید. این مجموعه از اشخاص غالبا دارنده تحصیلات دانشگاهی مهندسی برنامه و یا این که دیگر شاخه‌های کامپیوتر می‌باشند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۷:۲۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)