مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

قوانین انتشار نرم افرار موبایل

داده ها  طراحی اپلیکیشن اندروید حساس استفاده کننده یا این که دستگاه که از روش مجوزهای محدود به آن دسترسی پیدا می کنید، تنها در شکل لزوم برای ارائه یا این که بهبود خصوصیت‌های فعلی یا این که سرویس ها جانور در نرم‌افزار‌ای که داده‌ها از آن توده‌آوری گردیده‌اند، به افراد ثالث منتقل می شوند. شما همینطور میتوانید داده‌ها را در شکل لزوم برای هم خوانی با ضابطه قابل انجام یا این که تحت عنوان بخشی از ترکیب، تملک یا این که فروش بودجه‌ها با دادن داده ها رسمی کافی به یوزرها، انتقال دهید. بقیه انتقال‌ها یا این که فروش داده‌های استفاده کننده ممنوع میباشد.در حالتی که یوزرها درخواست جواز محدود را رد می‌نمایند، به تصمیمشان احترام بگذارید. همینطور نباید یوزرها را با تحمیل به‌این عمل وادار نمایید. بایستی تلاشی منطقی داشته باشید تا کاربرانی را که اذن دسترسی حساس به اپ شما نمی‌دهند، با خویش همسو فرمائید (مثلا در صورتی‌که مخاطب اذن دسترسی به نقل از‌های تماس را محدود نموده است، شماره دستی را وارد نماید)برخی از مجوزهای محدود ممکن میباشد مرتبط با ملزومات مازاد باشد. غرض این محدودیت‌ها محافظت اطراف سری یوزرها میباشد. در موردها بسیار نادری که نرم‌افزار‌ها خصوصیت بسیار دیدنی یا این که مهمی را ارائه میدهند و هیچ طریق دیگری برای ارائه این خصوصیت در دسترس وجود ندارد، ممکن میباشد استثنائات محدودی در زمینه‌ی این نیازها ساخت و ساز خواهد شد. گوگل استثناهای پیشنهادی را در قبال اطراف محرمانه یا این که تأثیرات امنیتی بر یوزرها نظارت می‌نماید.بد افزاربدافزار، هر کدی میباشد که میتواند مخاطب، داده‌های وی یا این که دستگاهی را در معرض خطر قرار دهد. بدافزار مشتمل بر اپلیکیشن‌های احتمالی مضر (PHA)، باینری‌ها یا این که اصلاحات چارچوب میباشد که مشتمل بر دسته‌هایی مانند تروجان‌ها، فیشینگ و اپ‌های جاسوسی می‌باشند و گوگل به صورت مداوم دسته‌های تازه را آپ دیت کرده و اضافه می‌نماید. طبق قانون ها تکثیر نرم افزار در گوگل پلی استور بد افزارها به هیچ وجه منتشر نمی‌شوند.
قانون ها مرتبط با تکثیر اپلیکیشن در گوگل پلیدرصورتی که تا قبل از اینً اپلیکیشنی در گوگل پی منتشر کرده باشید احتمالاً می دانید می بایست بعضی ضوابط را در این باره رعایت فرمایید. وجود ضوابط تکثیر نرم افزار جهت حصول اطمینان از امنیت و تندرست فضای گوگل پلی برای همگی یوزرها، اهمیت دارااست. در‌این نوشتار به نظارت یکسری گزینه از این مقررات پرداختیم.
در حال حاضر که از ضوابط نشر نرم افزار در گوگل پلی استور با خبر شدید، به شما دو نوشته‌ی‌علمی کاربردی معرفی میکنیم تا بتوانید نرم افزار تلفن همراه خویش را به همگان معرفی فرمائید. شما میتوانید از راهنمای مرحله به مرحله تکثیر نرم‌افزار در گوگل پلی و تبلیغات برنامه جی ادز به کارگیری فرمائید.
خرسند می‌شویم که نظرها و تجربیات شما‌را در رابطه ضوابط گوگل پلی استور بدانیم و چنانچه بتوانیم به رفع ایراد شما یاری کنیم، اصلا از این فعالیت دریغ نمی‌کنیم.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۰:۲۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

طراحی حرفه ای اپ موبایل

طراحی اپلیکیشن اندروید و نحوه هیبریدبرای ایجاد برنامه‌های هیبریدی از یک فناوری دارنده یک‌سری پلتفرم مشتمل بر جاوااسکریپت، CSS، HTML5 یا این که هرسه مستعمل و این نرم‌افزار‌ها، ضرورتا نرم‌افزار‌هایی ذیل اینترنت در یک قالب نیتیو می‌باشند.
مزیت مهم نرم‌افزار‌های هیبریدی این میباشد که به مکان تولید چند اپ برای سیستم‌های برهان متفاوت، فقط یک اپ اساسی می‌سازید که روی تمامی‌ی آنان قابل انجام میباشد. وسیع ترین مشکل ساخت و ساز اپ به طرز هیبریدی،‌ کارایی ضعیف این برنامه‌ها میباشد.
ساخت‌و‌ساز نرم افزار به روش pwa۳-تولید نرم‌افزار به طریق PWAاز این طریق برای تولید نرم افزار‌های زیر اینترنت استعمال میگردد. این نرم‌افزار‌ها همچون صفحه ها معمولی اینترنت می باشند ولی قابلیت و امکان‌های مثل کارکردن به طور آفلاین، پوش‌نوتیفیکیشن و دسترسی به مشقت بار‌افزار دستگاه که فقط در نرم‌افزار‌های نیتیو مشاهده می شوند، دارا‌هستند. برنامه‌های PWA هنوز تازه می‌باشند و پشتیبانی چندانی ندارند.
ساخت و ساز برنامه بوسیله‌ی نرم‌افزار‌ها یا این که اینترنت‌وبسایت‌های برنامه سازدرصورتی که از علم کدنویسی برای تولید نرم‌افزار تلفن همراه بی‌فایده میباشید، ناامید نشوید! هنوز یک راه و روش دیگری پیش روی شماست که از آن نحوه میتوانید فارغ از پی بردن حتی یک کلمه و واژه لهجه نرم افزار‌نویسی، یک نرم‌افزار بسازید.
چندسالی میباشد که اپ‌هایی پایین گونه های برنامه بیلدر (App builder) یا این که نرم‌افزار ساز پیشرفته‌اند که به شما این قابلیت و امکان را می دهند صرفا با تعدادی تپ بی آلایش روی کاغذ‌ی موبایل خویش، یک نرم افزار حدودا رشته‌ای بسازید.
شایسته ترین نرم‌افزار‌های برنامه ساز عبارتند از: BuildFire، AppyPie، Thunkable، AppInstitiute و Andromo. علاوه بر این اپ‌ها، اینترنت‌وب سایت‌هایی نیز جانور می‌باشند که قابلیت و امکان ساخت‌و‌ساز اپ فارغ از کدنویسی را فرآهم می آورند.
توسعه و گسترش دهندگان در ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار چه‌گونه یک بسط‌دهنده‌ی پیروز اپ شویم؟قدرت ساخت و ساز یک نرم‌افزار فن‌ای در معنای این وجود ندارد که به طبع شما یک گسترش‌دهنده‌ی نرم‌افزار پیروز میباشید. اینکار با دقت به وجود بیشتراز یک میلیون برنامه در برنامه‌استور و پلی‌استور، فعالیت دشواری میباشد البته نگران نباشید! ما پیرو‌ی این نوشته ی علمی به شما می آموزیم که چه گونه درین حوزه به پیروزی برسید. امروزه بخش اعظمی از اشخاص می خواهند وب سایت آنان در تلفن همراه هم اکران داده گردد. در صورتی این قصد را دارید سفارش می کنم ار ایده تبدیل وب سایت به اپ به کار گیری نمائید و تارنما متبوع خویش را به نرم افزار کاربردی کسب و عمل خویش تبدیل نمایید.
۱-نرم افزار‌های بد را آیتم مطالعه قرار دهیدشما خیر صرفا بایستی روی نرم افزار‌های خوب مطالعه فرمایید، بلکه اپ‌های بد را نیز گزینه تحلیل قرار دهید تا عوارض عدم برد آنان را خاطر بگیرید و خودتان چنین اشتباهاتی نکنید. «از لقمان پرسیدند متانت از که آموختی؟ اظهار‌کرد از بی‌ادبان!»
سرعت در ایجاد نرم‌افزار ها ی اندروید۲- سرعت ساخت‌و‌ساز را ارتقا دهیدروی ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار‌هایی فعالیت نمایید که بتوانید آنها‌را کاسه ۶ تا هشت هفته کامل شدن فرمائید. این فعالیت به شما این قابلیت را می دهد تا ایده‌های گوناگون را تست فرمائید.
سرعت در ایجاد اپ۳-پباده سازی از کلیه‌چیز اساسی‌خیس میباشدپباده سازی خوشگل و کاربرپسند دور و بر کاربری و لوگو از مهم ترین عامل ها در ساخت‌و‌ساز یک اپ غالب میباشد.
۴-چیزی بسازید که دوستش داریدموضوعی را برای ایجاد نرم‌افزار گزینش نمائید که به آن عشق و علاقه دارید. در حالتی که اپلیکیشنی که پباده سازی میکنید یکی‌از اشتباهات خودتان را برطرف نماید یا این که یک سرگرمی نو برای شما فرآهم آورد، برای ساخت و ساز اپ‌های بعدی علت‌ی متعددی می گیرید.
۵-ایده‌های خویش را بی‌نقص ندانید‌ هرچند ممکن میباشد نرم‌افزار ساخت‌و‌ساز خودتان را خیلی دوست داشته باشید البته کورکورانه دلداده آن نشوید و در صورتیکه که نقصی داراست آن را مشاهده کنید تا بتوانید در ورژن‌های بعدی آن را برطرف فرمائید.
آسانی در ایجاد برنامه۶-چیزی معمولی بسازیدخیلی اهمیت داراست که به کارگیری از نرم‌افزار برای کابران بی آلایش و لذت‌نصیب باشد. مقصود شما بایستی این باشد که برنامه را برای کسی بسازید که هیچ علم قابل انعطاف‌افزاری ندارد اما بتواند کاسه چندین ثانیه، فعالیت کردن با اپلیکیشن شمارا خاطر بگیرد.
۷-سمج باشیدپیروزی‌های خیلی گسترده، دست‌کم ۱۰ سال مقطع ما یحتاج دارا هستند. در‌حالتی که یک نرم‌افزار ناموفق ساختید ناامید نشوید! به یادگیری ادامه دهید و آنقدر ناکامی بخورید را روش برد و ساخت و ساز یک نرم افزار غالب را حافظه بگیرید.
۸-دنبال سرمایه و سوزوسرما‌یه‌گذار نباشیدشما بایستی تحت عنوان یک نرم افزار‌نویس، روی پاهای خودتان بایستید و با نرم افزار‌نویسی در وقت آزاد خویش، هزینه‌ی پروژه‌های جاریتان را تأمین فرمایید. این فعالیت خیر فقط علم نرم‌افزار‌نویسی شمارا بالا میبرد، بلکه منجر خطور ایده‌های تازه به ذهنیت شما می گردد.
داشتن همکار در ایجاد نرم‌افزار۹-یک همکار پیدا فرمائیدداشتن یک همکار که میتواند همچون یک دوست خوب برای شما باشد، منجر میشود که ایده‌های بیشتری در چنگ داشته باشید و با پوشش نقاط ضعف همدیگر، بتوانید یک گروه قدرتمند برای تولید اپ تشکیل دهید.
۱۰-هیچ گاه دیر وجود نداردبرای اینکه حافظه بگیرید چه گونه نرم‌افزار بسازید و به یک گسترش‌دهنده‌ی چیره اپ تبدیل گردید، هیچوقت دیر وجود ندارد و بسط‌ی روزافزون ابزارهایی که ایجاد اپ‌ را بی آلایش‌خیس از مدام کرده‌اند، در این‌شیوه به شما امداد خواهد کرد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۲:۲۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ویژگی های اپ حرفه ای

صرفه‌جویی در طراحی اپلیکیشن اندروید  طی با یک نرم افزار غالبرمز برد و استقرار یک کسب و فعالیت به بازه زمانی طولانی این میباشد که حداکثر ترازو قیمت را برای مشتریان خویش آماده نماید. این بها معمولا در تبلیغات و محتوا تحت عنوان سرویس ها و تولیدها کیفی، تیم‌ی غیر قابل قیاسی از خصوصیت‌ها و یا این که ارزش‌های به شدت رقابتی در بازار، آیتم تأکید قرار می گیرد. با این حالا مهم‌ترین ارزشی که اینک اکثر کسب و فعالیت‌ها از آن دیده پوشیده‌اند، بازه زمانی میباشد.
اپلیکیشینی که به یوزرها اذن دهد مادامی که در منزل سرگرم شغل های روزانه می‌باشند با کسب و فعالیت در تعامل باشند، یک مورد‌ی اضافه در دست اشخاص می گذارد. آیتم‌ای که کسب و شغل های سنتی به هیچ وجه نمی‌توانند آن را در چنگ اشخاص بگذارند. این مورد این میباشد که آنها دکان را به منزل می برند و با این فعالیت به بها دوران مشتریان خویش احترام می گذارند. یوزرها به امداد این نرم‌افزار‌ها می توانند از فروشگاه بازدید نمایند، کاتالوگ را ببینند، و چیزی که می خواهند سوای هدر دادن وقت، صرف هزینه برای حمل و نقل و یا این که حضور فیزیکی، خریداری نمایند.
نرم افزار‌ها دسترسی به بازار را ارتقا میدهند و شرکت کردن را تقویت می‌نمایند.کسب و امور اکثر اوقات چرا که در آپ دیت رسانی مشتریان درباره‌ی کاتالوگ‌ها، سرویس ها، تولید ها، و یا این که پیشنهادهای تبلیغاتی نو به خیر و خوبی فعالیت نمیکنند، در ترغیب مشتری به خرید یک فرآورده خاص نیز با باخت مواجه میشوند. این فضای خالی ارتباطی برای کسب و شغل های سنتی یک عیب وسیع تلقی میشود. چه طور چنین کسب و کاری میتواند این قابلیت را مهیا نماید که مشتریان از وجود یک تخفیف، مال نو، یا این که خدماتی که آپ تو دیت گردیده‌اند، باخبر گردد؟
فرض نمایید که یک فروشگاه‌ی سنتی به صورت تصادفی با مشتریان تماس بگیرد یا این که به آنها پیام بدهد و در زمینه‌ی سرویس ها جدیدش به آنها آگهی نماید. احتمالا یک کدام از این دو گزینه رخداد خواهد به زمین خورد: یا این که مشتریان با آن تماس موذب می شود، و یااینکه به صورت مؤدبانه تماس را جواب می دهد و سوای دیدن مستندات بصری یا این که داده ها بیشتر تنها به کلام شخص تماس گیرنده گوش میدهند. در هر دوی این موقعیت اقبال تغییر‌و تحول تحت خواهد بود.
وجود یک برنامه چیره این اختلال را تا حد متعددی حل می‌نماید. مثلا با استعمال از نوتیفیکیشنِ اپلیکیشن می توانید مشتریان را در زمینه‌ی هر خصوصیت، تبلیغ یا این که تغییری در عملیات و سرویس ها خویش آپ دیت‌رسانی فرمایید. به علاوه یک اپ اکران‌های تصویری و داده ها گزینه نیازی که مراجعه کنندگان میتوانند طبق میل خویش به آنها دسترسی داشته باشند را ارائه می دهد. برای کسب و فعالیت این یک نحوه عالی برای بازاریابی محصول ها نو و پیشنهادات تبلیغاتی و همینطور تبدیل برد آمیز وسعت متعددی از اشخاص به مشتریانشان میباشد.
موادسازنده اصلی برای ساخت‌و‌ساز یک نرم‌افزار برندهپژوهش ها بازاریبرای ارائه‌ی یک نرم افزار برنده، فهم بدون نقص و جامع مقر مشتریان از اهمیت خاصی برخوردار‌است. اینکه خویش را مکان خریدار بگذارید شمارا توانا می‌سازد تا شعور مؤثری از نیازها و مراد‌های مشتریان خویش داشته باشید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۱:۲۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

راهنمای تبدیل یک ایده به اپلیکیشن موبایل

راهنمای تبدیل یک ایده به اپلیکیشن موبایل


راهنمای تبدیل یک ایده به نرم افزار تلفن همراه – نصیب نخستین

۲
آیا شما طراحی اپلیکیشن اندروید  یک ایده خوب در باب پباده سازی یک اپ دارید که قبلا به وسیله کسی اجرا نشده؟ ولی نمی دانید که برای آغاز تبدیل یک ایده عالی به یک نرم‌افزار تلفن همراه کاربردی چه کاری می بایست انجام دهید؟ درپی با ۱۲ گام که نقش مهم در پباده سازی برنامه گوشی داراست آشنا می‌شوید.

گام نخستین : مقصود را گزینش نمایید
داشتن یک ایده خوب فقط نقطه آغاز برای هر پروژه ای میباشد. البته پیش از اینکه مشغول جزئییات گردید، مورد نیاز میباشد به صورت واضح مقصود خویش را از پباده سازی نرم‌افزار تلفن همراه مشخص و معلوم فرمایید و همینطور هدفی که نرم‌افزار دنبال می نماید نیز بایستی معلوم باشد. برنامه در چه دسته ای قرار می گیرد؟یوزرها با نرم افزار شما چه کاری انجام میدهند؟ نرم‌افزار گوشی در کدام نصیب معاش یوزرها تاثیر گذار میباشد؟

 

تعریف‌و‌تمجید یک مقصود شفاف برای هر اپ تلفن همراه ، سبب می گردد فرآیند بسط با سرعت بیشتری در جریان باشد.

گام دوم: طرح نرم‌افزار گوشی را بکشید
اعتنا فرمایید که برای کشیدن طرح نرم افزار تلفن همراه ، نیاز وجود ندارد که شما یک طراح ماهر باشید. شما با کشیدن طرح نخستین نرم‌افزار ، بستر رابط کاربری نرم‌افزار را پباده سازی می‌کنید و خصوصیت های اساسی اپ شما مشخص و معلوم می گردد. این مرحله برای قابل درک شدن ساختار نرم‌افزار برای اعضای مجموعه بسط بسیار دارای اهمیت میباشد. همینطور این طرح اول قادر است یک منبع خوب برای اشخاص گروه باشد تا از روش آن با فاز بعدی توسعه و گسترش آشنا شوند.

 

گام سوم: تحقیق راجع به طرح
پس از پر‌نور شدن مقصود ظریف اپ و طرح اول رابط کاربری ، وقت آن رسیده میباشد تا پژوهش ها خویش را در چهار مجموعه اساسی مقدمه فرمائید:

جستن برنامه گوشی دیگری که در این باره فعالیت دارد.
در‌صورتی‌که که شما احتمالا میپندارید که یک ایده عالی و خاص دارید که میتواند تغییرات بزرگی در معاش عموم ساخت‌و‌ساز نماید، چنانچه نگاهی به آمار برنامه گوشی که تا کنون پباده سازی شده‌است بندازید احتمالا نا آرزو خواهید شد. طبق آماری که در مارس ۲۰۱۷ منتشر شد ، اینک ۲.۸ میلیون نرم‌افزار اندروید و ۲.۲ میلیون نرم افزار ios پباده سازی شده‌است. به این ترتیب پباده سازی نرم افزار تلفن همراه که تا قبل از این پباده سازی نشده باشد، بنظر نا ممکن می‌رسد.

با این وجود، شما نباید به خیال و خاطر دیگر کسانی که در این باره عمل می نمایند دلسرد گردید. بر روی پروژه و کسب و عمل خویش تمرکز فرمائید و از مشکلات رقبای خویش درس بگیرید و کوشش فرمائید خصوصیت منحصربه‌فرد خویش را پیدا نموده و بر روی رویش آن تمرکز فرمایید.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۴۸:۴۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

بهترین رویه های طراحی اپلیکیشن موبایل در سال ۲۰۲۰


پباده سازی و گرافیک 425 بازدید
پباده سازی با  طراحی اپلیکیشن اندروید صرفه اپ گوشی تماما با مفاهیم برقراری رابطه فردی‌سازی‌گردیده، القای احساس صمیمانه و تعامل سرراست مربوط میشود. به ذکر دیگر آن پباده سازی مناسب‌خیس میباشد که از یوزرها نمیخواهد اندیشه متعددی بکنند و بیشتر روی عاطفه ها، علت‌ها و نیازها تمرکز می‌نماید. به دنبال این نوشته‌ی‌علمی با شایسته ترین شیوه‌های پباده سازی اپ تلفن همراه در سال 2020 آشنا خوا‌هیم شد. درصورتی که می خواهید یک مال از لحاظ فنی برتر پباده سازی نمائید که به دل یوزرها بنشیند، نوشته ی علمی خیر را برای مطالعه گزینش کرده‌اید. چنین محصولی در غایت باعث به ارتقا فروش و فراهم نمودن یوزرها بیشتر می گردد.


اهمیت پباده سازی اپ تلفن همراه در سال 2020 چه چیزی است؟
امروزه همگی ما در معرض جریان بی‌انتها گردش داده ها قرار داریم و از این رو ساخت مال‌هایی که دیدنی اعتنا یوزرها باشند، دشوارتر از هر مدت دیگری شده‌است. به علاوه فرآورده متبوع بایستی گرانبها باشد، البته به کار گیری از آن سخت نباشد و کسی وقت خویش را برای پی بردن طریق فعالیت آن به هدر ندهد.

به صورت خلاصه پباده سازی آدم-محور، کلید نگهداری ارتباط بلندمدت با مشتری میباشد. تا همین آخرها، داشتن یک پباده سازی جنس به طور دیدنی و اختصاصی کافی بود، البته دیگر چنین وجود ندارد. اکنون روش آدم-محور کاملا جایگزین رویه سیستم-محور شده‌است.

پباده سازی نرم افزار تلفن همراه
پباده سازی امروزی می بایست بازتابی از جدیدترین ابداعات فناوری باشد. از این رو در قسمت بعدی به تحلیل پیشرفت‌های فناورانه‌ای میپردازیم که به‌تدریج معاش ما‌را تغییر تحول داده‌اند.

عوارض فناورانه برای روندهای پباده سازی‌های امروزی اپ‌های گوشی
پباده سازی UI/UX همواره می بایست از برگزیدگان فناوری‌ها سود‌مند باشند و از این رو میباشد که به کارگیری از جدیدترین پباده سازی‌های مشقت بار‌افزار و نرم افزار اهمیت دارااست. پیرو به گذر زمان این مورد ها میپردازیم.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۶:۱۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

پارامترهای طراحی اپ

مقاله‌ها دارای  طراحی اپلیکیشن اندروید  ارتباطنکات مهمی که می بایست برای seo تارنما فروشگاهی رعایت نماییدچرا می بایست مغازه اینترنتی ما نرم‌افزار تلفن همراه داشته باشد؟از طرفی پباده سازی نرم‌افزار فروشگاهی مجانی یعنی اینکه شما برخی محدودیت‌ها دارید و صرفا می توانید با ابزارهای که‌این بسترها در دست شما قرار میدهند فعالیت نمایید. گه گاه ایراداتی هم دارا‌هستند. البته در شرایط کلی می توانند نیازهای شمارا تا حد متعددی برآورده نمایند.
نرم‌افزار ساز
نحوه‌های تولید برنامه فروشگاهی بدون‌پول و غیررایگان4 نحوه برای پباده سازی نرم‌افزار فروشگاهی وجود دارا‌هستند:
به کار گیری از اپ ساز هااستخدام یک دولوپر برای پباده سازی صفر تا صد برنامههمیاری با کمپانی‌های طراح نرم‌افزاریادگرفتن پباده سازی نرم‌افزار فروشگاهیدر مجموع در‌این 4 شرایط می توانید یک دکان آنلاین داشته باشید. نرم افزار های دکان‌ساز معمولا برای تولید برنامه فروشگاهی بدون پول به کار گیری میگردند. بعضی از این ابزارها بدون پول می باشند و بعضا هم در عوض اخذ عضویت برای شما فعال می گردند و عمدتا تجهیزات بیشتری دارا هستند. اکثری از این برنامه‌ها ورژن Free Trial هم دارا هستند که می توانید نرم افزار‌تان را به طور بدون‌پول پباده سازی فرمایید و در صورتی‌که از سود فعالیت راضی بودید هزینه آن را پرداخت میکنید تا ورژن بدون نقص نرم‌افزار در مشت شما قرار بگیرد. نرم‌افزار‌هایی مثل:
این قابل انعطاف‌افزارها در بالا شایسته ترین دکان‌سازها قرار دارا‌هستند. غالبا از گویش فارسی هم پشتیبانی می‌نمایند و میتوانید به راحتی از آن به کار گیری نمائید.
نمایش دیگر این میباشد که خودتان زمان‌های یادگرفتن پباده سازی اپ فروشگاهی را بگذرانید و از روش کدنویسی و به‌تدریج دکان‌تان را کامل شدن فرمایید. این دو طریق نسبتاً معدود‌هزینه میباشند البته بیشتر به کارایی خویش شما برای پباده سازی نیاز دارا‌هستند.
البته در‌حالتی که با یک کمپانی بسط‌دهنده یا این که یک دولوپر مسلط پباده سازی همیاری نمائید هزینه‌های شما بیشتر خواهد بود. البته از کیفیت آخرین آن رضایت خواهید داشت و هر تغییری که دوست داشته باشید را می توانید باطن نرم‌افزار اعمال نمائید و تجهیزات جدیدی به دکان اضافه فرمایید. هزینه پباده سازی نرم‌افزار فروشگاهی با اعتنا به تجهیزات و امکان‌هایی که نیاز دارید و سطح تخصص دولوپر شما انتخاب میشود. به طبع در‌صورتی‌که یک نرم‌افزار فروشگاهی با بیشترین تجهیزات نیاز داشته باشید هزینه پباده سازی برنامه فروشگاهی به مراتب فراتر از یک مغازه معمولی خواهد بود.
برای پباده سازی نرم‌افزار سوای کدنویسی نوشته‌علمی ما‌را در این مورد بخوانید.
استراتژی پباده سازی نرم افزار فروشگاهیاستراتژی پباده سازی برنامه فروشگاهی


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۱:۳۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ویژگی های طراحی اپ

افزار مهیا
شما علاوه بر تولید برنامه و درسرهای پیرامون آن، میتوانید از  طراحی اپلیکیشن اندروید به عبارتی نخست به سراغ نرم‌افزار های مهیا بروید و آن‌ها را خریداری و به کارگیری نمائید.
نقاط مثبت
نرم افزار پیش از این بدون نقص آزمایش و مستعمل میباشد و دیگر در آینده به باگ یا این که مشکلی واکنش نخواهید کرد.به‌سرعت میتوانید از تجهیزات نرم افزار خویش به کارگیری فرمایید و بازه را برای خویش ذخیره نمائید.نقاط منفی
قابلیت و امکان دارااست برنامه متبوع مجموع امکاناتی که مدنظر شماست را نداشته باشد و با منظور های شما مختلف باشد.از لحاظ هزینه هم معمولا هزینه بالایی تری داراست البته به نسبت ساخت‌و‌ساز برنامه هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.ساخت یک اپ مطلوب مستلزم تمهیدات موردنیاز برای مثال فایده گیری از یک مجموعه کارشناس و همینطور به کارگیری از ابزارهای جانور با ادویه مهارت موردنیاز میتواند به شما در ساخت یک برنامه مطلوب بخصوص راجع‌به تلفن همراه یاری بسزایی نماید.
هزینه ساخت و ساز برنامه
در صورتیکه تاکنون توصیه یا این که برنامه ای درباره ی ساخت‌و‌ساز یک نرم‌افزار به ذهنتان رسیده باشد، می بایست بدانید که در شرایطی که بخواهید آن را عملی نمایید هزینه نقش تاثیرگذاری در آن داراست. با دقت به پیچیدگی های نرم‌افزار مخارج متفاوتی برای آن پیش گویی می گردد.
کارداران تاثیرگذار در هزینه ساخت و ساز اپارزش با نیازمندی های شما برای ایجاد اپ رابطه تنگاتنگی دارااست. کلاً هرچه اپلیکیشن پیچیده خیس باشد هزینه ساخت‌و‌ساز بیشتری هم دارااست. برنامه های عادی معمولا یک‌سری برگه اکران با داده ها محدود دارا هستند و به راحتی با کلیک بر روی یک دکمه میتوان به صفحه ها متفاوت آن رفت. البته در‌حالتی که بخواهید به غیر از این آیتم نرم افزار دیگری داشته باشید بایستی بیشتر هزینه نمایید. به دنبال بعضا از مواقعی که منجر پیچیده شدن نرم افزار می‌شود را ارزیابی میکنیم.
برای داده ها بیشتر در قضیه پباده سازی نرم‌افزار به‌این لینک و پیوند رجوع‌کنید.
پیچیده شدن نرم افزار
کارداران مهمی وجود دارا هستند که نرم‌افزار شما‌را پیچیده می نماید و بالطبع هزینه ایجاد نرم‌افزار را هم فراتر می برد. با در حیث داشتن این داده ها میتوانید قراداد خویش را معقولتر ببندید.
1.محتوای پویا
محتوای پویا به محتوایی گفته میگردد که در اپ از روش یک منبع فرنگی بروزرسانی میشود. یعنی به جای این که در نرم افزار داده ها ثابتی وجود داشته باشد، نرم‌افزار با اتصال به وب مدام داده ها خویش را بروزرسانی می نماید و داده ها جدیدی در مشت یوزرها قرار میدهد. به صورت نمونه برنامه‌های خبری از محتوای پویا به کار گیری می نمایند.
برنامه به یک دیتابیس در وب متصل میباشد و هرگاه یک نوشته‌ی‌علمی نو منتشر می‌گردد آن را از روش دیتابیس از وب اخذ می‌نماید و به برنامه اضافه می‌نماید. این عمل را برای مدیران اپ ها بسیار شل خیس نموده است و نیاز به یک نیروی انسانی برای این بروزرسانی ها وجود ندارد.
محتوای پویا پیچیدگی اپ شمارا زیاد می نماید به‌این انگیزه که نرم‌افزار به قابلیت و امکان های بیشتری برای متصل شدن به وب و همگام سازی با سرور برای اخذ و اکران داده ها نو نیاز دارااست.
2.پشتیبانی از سیستم دلیل های مختلف
در صورتیکه می‌خواهید نرم‌افزار تان هم ورژن اندروید و هم آی وی اس را پشتیبانی نماید، می بایست این را بدانید که هزینه بیشتری می بایست بپردازید و عمل پیچیده خیس میشود زیرا می بایست دو نوع پلتفرم را زیر پوشش قرار دهد.
3.سرویس ها بر اساس جای
اضافه کردن خصوصیت حالت مکانی فعلی برای صاحبان برنامه خصوصیت بسیار جذابی می باشد که نرم افزار را متمایز می‌نماید. البته بسیار طبیعی میباشد که افزودن این قابلیت و امکان به اپ هزینه بیشتری دربر داراست و شما می بایست این هزینه را قبول فرمائید.
4.سطح امنیت
اشخاص معمولا این تیتر را در تحلیل های خویش در حیث نمی گیرند. البته هرچه نرم افزار شما به امنیت بیشتری نیاز داشته باشد هزینه آن فراتر خواهد بود. این پیچیدگی و ارتقاء هزینه بدین انگیزه میباشد که بایستی داده‌ها در برنامه و سمت سرور کد گذاری شوند. و بیشتر برای ایجاد نرم‌افزار‌ هایی که عملیات پرداخت یا این که داده ها خصوصی فردی دارا هستند این آیتم اصلی و حیاتی میباشد.
5.تجارت الکترونیکی(eCommerce)
مراد از تجارت الکترونیک ، نرم‌افزار‌ های فروشگاهی میباشند که قابلیت پرداخت باطن اپ را دارند. این برنامه‌ها از پیچیدگی بالایی برخوردار می باشند. در‌این اپ‌ها معمولا به بروزرسانی داده ها و تولیدها نیاز میباشد. همینطور این اپ ها بایستی قابلیت و امکان نام نویسی و ورود یوزرها را هم داشته باشند که‌این در ارتقا ارزش آن مفید میباشد.
6.امکان نام نویسی
نرم افزار‌ هایی که در آنان امکان نام نویسی و ورود یوزرها وجود داراست، هزینه ساخت و ساز نرم‌افزار بیشتر میباشد. برای این مراد بایستی امکان‌ هایی به بخش backend اضافه خواهد شد. درحال حاضر در صورتیکه در نرم‌افزار برای ورود یوزرها، ‌ورود از شبکه های عمومی را در لحاظ بگیرید عمل مقداری آسانتر می گردد ولی در هرصورت کارهایی اضافه خیس بر ساخت‌و‌ساز برنامه معولی دارااست که هزینه را بیشتر می نماید.
مجموع این 6 گزینه منجر پیچیدگی و هزینه بیشتر در برنامه میشوند، هرچند که مورد ها دیگر ی هم درین راستا وجود داراست ولی این ها جزو مهمترین اجزای آن میباشند که بر انتخاب هزینه تاثیر گذار میباشند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۹:۰۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

طراحی اپ گوشی

ساخت‌و‌ساز اپ گوشی به خواسته سهولت امور
پباده سازی اپلیکیشن اندروید یا  طراحی اپلیکیشن اندروید  این که ios تجهیزات متعددی برای ما آماده می‌نماید تا جایی که اکثری از نیازهای روزمره را از همین طرز انجام میدهیم. انجام سرویس ها بانکی، به چنگ آوردن آژانس برای حمل و نقل، تارنما‌های معامله مثل دیوار و شیپور و … حکایت از همین مورد دارااست. بیشتر برنامه‌های تلفن همراه به مراد صرفه جویی در طی و هزینه آیتم استعمال قرار می‌گیرند. کسب و شغل های متنوع با پباده سازی نرم افزار گوشی فن‌ای می‌توانند منظره روشنی برای هدف ها خویش داشته باشند و مشتریان متعددی را مراقبت کننند. ولی مهمترین نکته برای پباده سازی نرم افزار تلفن همراه رشته‌ای کدنویسی باصرفه، پباده سازی و گرافیک فوق العاده و رعایت اصول استاندارد‌های نرم‌افزار مانند ریسپانسیو (قابل اکران برای همگی دستگاه‌ها) و غیره می باشد.
فرایند تولید برنامه اندروید آیسا

پروسه پباده سازی اپلیکیشن اندروید رشته‌ای
۱- معلوم نمودن ایده
در به عبارتی اولِ عمل شما می بایست تمایز خویش از سایر کسب و شغل های اینترنتی به طور روشن مشخص و معلوم نمایید. هرچقدر شما در تولید تمایز، ظریف و تاثیر گذار کار فرمایید نرم افزار تان زودتر رویش میکند. مهم‌ترین دلیل برای پباده سازی برنامه پس از کد نویسی سهولت به کار گیری برای استفاده کننده میباشد. هر چقدر یوزرها در اپلیکیشن اندروید یا این که ios شما روند خدماتی و یا این که خرید خویش را سریع و سهل و آسان انجام دهند محبوبیت برنامه شما ارتقا می یابد.

۲- معلوم نمودن طرح موردنظر
در‌این مرحله ما یحتاج میباشد شما طرح خویش را روی ورقه و یا این که به طور وایر قاب پباده سازی فرمائید. شاید بپرسید چرا؟ برای اینکه بتوانید به طور ظریف و با جزئیات بیشتر پروسه اپلیکیشن خویش را نظارت فرمائید.
۳_طرح گرافیکی اول
در‌این قدم مجموعه پباده سازی (ui/ux )با داشتن تجربه کاربری، ظواهر پباده سازی برنامه آنلاین شمارا بر عهده می‌گیرند. وظیفه مجموعه ui/ux در‌این مرحله این میباشد که با به کار گیری از اپلیکیشن های مرسوم گرافیکی و تجربه کاربری ظواهر برنامه شمارا رشته‌ای و سوای جالب پباده سازی نمایند.این بخش عمل اهمیت ویژه‌ای دارااست چون بیان کنده فضای کلی نرم افزار شماست.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۹:۲۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

معرفیلندینگ پیج

معرفی گونه های شیت فرودلندینگ پیج انواع مختلفی دارد. در طراحی اپلیکیشن اندروید پی سه مدل اصلی و پر استفاده را معرفی میکنیم. این نوع صفحات در قسمت هدف صفحه ارایی فرود به صورت بی نقص توضیح داده شده‌اند.
Opt in landing pageدر تعریف برگه فرود گفته شد که این برگه هیچ سایدبار، منو، فوتر و … ندارد. البته این نوع برگه فرود نصیب‌هایی از وبسایت مهم مثل سایدبار، فوتر و … را دارد و در واقع یه خرده سبک و قالب وب سایت را درون خود جای داده می باشد.

Click Through
مقصود این برگه متقاعد کردن مخاطب برای کلیک روی یک لینک و ارجاع آن به یک برگه خاص دیگر است. این نوع صفحات برای افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری بهترین نوع میباشند.
Lead generationاین صفحه های طوری طراحی می‌شوند که کاربر اطلاعات خاصی را به شما ارائه دهد. این اطلاعات بعدها در کمپین‌های بازاریابی دیجیتال بسیار اثرگذار خواهند بود.
مقصود از دیزاین فرود چه می‌باشد؟در رابطه با هدف در صفحه ارایی فرود بسیار حرف کردیم. مطلقا غرض هر کسب و کاری در هر کمپینی مختلف است. اما یک هدف یا چند مقصود کلی و مشترک برای همگی کسب و کارها وجود داراست. در این قسمت قصد داریم به معرفی و چک این اهداف بپردازیم.
فروش بیشتراکثر کسب و کارها محصولی برای فروش یا خدماتی برای ارائه دارا‌هستند. پس مهم ترین هدف هر کسب و کاری فروش بیشتر است. به همین ادله قطعا در فروشگاه‌های اینترنتی کاغذ فرود منحصربه‌فرد به فروش یک محصول خاص یا دسته‌ای از محصولات زیاد دیده میگردد. پس از طراحی نیز می‌توان با تبلیغ در صفحات سایت‌های متفاوت یا شبکه‌های اجتماعی برای کاغذ فرود بازدید گرفت.
جذب مخاطببعضی صفحه های فرود مقصود جذب مخاطب دارند. برای جذب مخاطب بایستی اطلاعات مفیدی از مخاطب به دست آورد. این صفحات نیز سعی بر جمع آوری اطلاعاتی مثل نام، نام خانوادگی، پست الکرونیکی و بعضی وقت ها شماره تلفن افراد را دارند.
در چنین شیت‌ای شما میتوانید در عوض دریافت اطلاعات، یک تست جالب و بدون پول، یک کتاب، ویدئو و هدیه برای مخاطب در لحاظ بگیرید. در آینده از این اطلاعات در بازاریابی به کار گیری خواهید کرد پس بایستی اظهار‌کرد ارزش این نوع کاغذ فرود بسیار بالا می باشد.
برقراری ارتباط با مشتریاین صفحه ها نوع پیشرفته کاغذ فرود می‌باشند. در واقع می‌اقتدار اظهار کرد این صفحه های ترکیبی از صفحه با غرض فروش بی واسطه و جذب کاربر است. این لندینگ پیج طوی طراحی می شود که فرد را درون تارنما نگه داشته و اورا در مسیر کلیک روی پیوند‌های متعدد قرار می‌دهد. این لینک‌ها با اطلاعات اثر گذار، ظاهر جذاب مشتری را با خود هم پا ساخته و شما میتوانید به اهداف خود برسید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۰۳:۰۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

لندینگ پیج

گزینش متن مطلوب برای مورد CTA
با طراحی اپلیکیشن اندروید  استعمال از خلاقیت می بایست متن قابل قبولی برای این نصیب تهیه و تنظیم فرمائید و از لغات تکراری همانند تایید استعمال نکنید.

تایید مخاطبین
همانطور که در قسمت opt-in landing page ذکر شد، با قرار دادن لحاظ مشتریانی که از سرویس ها و تولیدها شما رضایت داشته اند، میتوانید دیگر مخاطبان را به ترغیب به کامل شدن فرم فرمایید.

 

امتحان A/B به خواسته seo لندینگ پیج‌ها
هر کسب و کاری با اعتنا به حوزه کاری، مخاطبان خاص خویش را داراست. با به کارگیری از امتحان A/B می‌قدرت مطلوب ترین لندینگ پیجی را پباده سازی فرمایید که مخاطبان بیشتری را جذب کند و بازدیدکنندگان بیشتری را به مشتری تبدیل کند.

در امتحان A/B با دقت به خروجی که به شما می دهد، می بایست به سوال ها ذیل جواب دهید:

در کدام بخش بازدیدکننده ها بیشتر بر روی شیت کلیک می‌نمایند؟

برهه زمانی بازه زمانی ماندگاری بازدید کننده در برگه چقدر میباشد؟

چه تعدا از بازدیدکنندگان به مشتریان شما تبدیل میگردند و فرم را کامل شدن می‌نمایند؟

با جواب به‌این سوالهای، اینک میتوانید هرمورد از آن ۸ عاملی که در ابتدا ذکر شد، تغییر و تحول دهید و مجدد این امتحان را انجام دهید و ترازو اهمیت هر قسمت را مشاهده کنید. جذاب میباشد بدانید، نسبتاً ۶۱ درصد از کسب و امور، متاسفانه در ماه حدود ۵ توشه از این امتحان استعمال می‌نمایند. برای پیروزی در لندینگ پیج‌ها پیشنهاد می گردد، از این امتحان بیشتر به کار گیری فرمائید و جزء ۳۹ درصد دیگر باشید؛ چون هزینه انجام این امتحان از عمل‌های بازاریابی مقرون به صرفه‌خیس میباشد. به خاطر داشته باشید، هرگز لندینگ پیج‌ها به صورت دایم در شایسته ترین موقعیت قرار نمی‌گیرند و به گذر زمان برهه زمانی می بایست با انجام این امتحان آن را در شایسته ترین شرایط نگهداری نمود. سه برهان مهمی که سبب ساز محاسبه نوع توصیه و offer شما میگردد: شیت فرود، متن مندرج در تیتر، تحت تیتر و سوالهای فرم.

سئو لندینگ پیج با امتحان A/B

رنگ دکمه CTA یک کدام از مهم‌ترین مواقعی میباشد که در طی پباده سازی لندینگ پیج بایستی به آن بسیار دقت گردد. ناهم خوانی رنگ این دکمه با بقیه رنگ‌های ورقه تاثیر مثبتی بر کلیک شدن دارااست. در تصویر بالا می توانید فیض تستی که فقط در لغت ها order، get و CTA مختلف میباشد را مشاهده فرمایید.

اینک که با مضمون‌ و مزایای لندینگ پیج آشنا شدید، میتوانید با رعایت نکات گفته شده برای کسب وکار خویش لندینگ پیج پباده سازی فرمایید و بازدیدکنندگان وب سایت خویش را به مشتریان بالقوه تبدیل کنید.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۰:۱۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)