مقالات تخصصی طراحی اپ مقالات تخصصی طراحی اپ .

مقالات تخصصی طراحی اپ

اپ های مدل ساز

.3d printer app
مطلوب برای طراحان و  طراحی اپلیکیشن اندروید مهندسان ماهر که به طور گروهی عمل می نمایند.ورژن های مو جود: Android، iOS، Webبها: برای هدف ها آموزشی بدون پول میباشد. ورژن ماهر ۱۲۵ دلار در ماه (ورژن آزمایشی جانور میباشد).لهجه ها: انگلیسی، آلمانی، کره ای، چینیShapr 3D: 3D Printer appاین یک اپ ماهر ۳D CAD برای iPad میباشد، که به طور منحصر برای iPad Pro ساخت گردیده و با Apple Pencil فعالیت می نماید. برنامه Shapr 3D‌ در دیگر دستگاه های iPad برای مشاهده پوشه های CAD قابل به کار گیری میباشد البته قابلیت و امکان بازنویسی فولدر در آنان مو جود وجود ندارد.
3d printer appاین نرم‌افزار تلفن همراه برای روند ایده های اول پباده سازی سه بعدی مطلوب میباشد. ورژن توسعه یافته آن به شما فضای عمل نامحدود، وارد کردن و بیرون کردن تصویر، ارسال فولدر به اپ های CAP و رنگ های متنوع را ارائه می‌دهد.
مطلوب برای مهندسان، طراحان و خلاقان صنعتیورژن های جان دار: iOS برای iPad Proبها: بدون‌پول (ورژن توسعه یافته ۸٫۲۵ دلار در ماه)گویش: انگلیسیSketchUp Viewer نرم‌افزار موبایلی اسکچاپبرنامه دستکاری گوشی SkechUp هنوز نیست، البته با این برنامه Viewer شما میتوانید سبک های سه بعدی خویش را در موبایل یا این که تبلت خویش ملاحظه کنید.
تمرکز این برنامه روی دسترسی میباشد، در سود شما می‌توانید نرم افزار را به خدمت های ذخیره سازی مانند Warehouse، Dropbox، Google Drive، Trimble Connect یا این که اینباکس آدرس اینترنتی وصل نمائید. با استعمال از SkechUp Viewer یوزرها می‌توانند از بینش های گوناگون مانند Section Planes، Perspective Cameras، Layer visibility و حتی شرایط X-ray (برای پرینت سه بعدی این ویوها بسیار کاربردی میباشد)، سبک را مشاهده نمایند.
در‌صورتی‌که برایتان جذاب میباشد، شاید بد نباشد بدانید که SkechUp در نصیب بصری یک گام جلوتر رفته و امکان HoloLenz را اضافه نموده است. با پرداخت ۱۴۹۹ دلار شما می‌توانید این خصوصیت را روی دستگاه خویش داشته باشید.
مطلوب برای ماهر هایی که با SkechUp عمل می نمایند.ورژن های مو جود: Android, iOS, Desktopلهجه ها: انگلیسی، هلندی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، چینی، ترکی، سوئدی، ایتالیایی و …ارزش: ۹٫۹۹ دلار (جدیدترین ورژن با کرک مجانی در سایتهای دانلود فارسی و برنامه استورهای اهل ایران پیدا می شود).اپلیکیشن سه بعدی گوشی eDrawings یک کدام از دیگر از آیتم های مشاهده و به اشتراک گذاری فولدر های سه بعدی، eDrawing میباشد. این یک نرم افزار ماهر برای فولدر های دو بعدی و سه بعدی CAD در موبایل های هوشمند و تبلت ها میباشد. در آن قابلیت و امکان مشاهده سبک ها در مسئله حقیقی وواقعی با AR و مفتوح کردن فولدر ها از خدمت های ذخیره سازی Cloud قابلیت و امکان پذیر میباشد. یوزرها با استعمال از امکان چندین-لمسی می‌توانند فولدر ها را مشاهده و بزرگ نمایی نمایند و آنان را بچرخانند.3dmodel app
مطلوب برای ماهر هایی که با Solid Work فعالیت می نمایند.ورژن های مو جود: Android, iOS, Windows, Macلهجه: انگلیسیارزش: ۹٫۹۹ دلار (جدیدترین ورژن با کرک بدون پول در سایتهای دانلود فارسی و اپلیکیشن استورهای اهل ایران پیدا می گردد).Thingiverseاین یک اپ گوشی پباده سازی سه بعدی وجود ندارد، البته به شما یاری می نماید ایده های خویش را به سبک های سه بعدی تبدیل فرمائید (تارنما جامع دانلود بدون‌پول سبک سه بعدی). Thingiverse یک مقر داده برای سبک ها و پباده سازی های سه بعدی میباشد و برای عده ای که دوران یا این که مهارت کافی را برای تولید سبک سه بعدی ندارند، بسیار عالی میباشد. Thingiverse یک انجمن مجازی بسیار فعال دارااست که پوشه های فراهم STL بسیار متعددی در آن برای دانلود و پرینت وجود دارااست. با این اپ سه بعدی برای اندروید، شما میتوانید به راحتی روی مبل منزل تان بنشینید و طرح آیتم عشق و علاقه خویش را تعیین نمائید.
مطلوب برای عده ای که میخواهند پرینت سه بعدی انجام دهند ولی نمی‌خواهند خودشان پباده سازی نمایندورژن جان دار: Androidارزش: مجانیگویش: انگلیسیQloneما جدیدا در باره این برنامه گوشی کپی سه بعدی توضیح داده ایم. با استعمال از Qlone شما می‌توانید به راحتی اشیا کوچک را کپی کرده و آنان‌را برای دستکاری و چاپ تبدیل به سبک سه بعدی فرمائید. با یادگیری طریق فعالیت Qlone کپی و پرینت سه بعدی را از امروز استارت نمایید.
مطلوب برای الهام دریافت کردن از دنیای حقیقی و واقعی و تبدیل شی ها به سبک سه بعدیورژن مو جود: iOSگویش: انگلیسیبها: نصفه بدون‌پول (برخی از مشخصات هزینه داراست)همان طور که میبینید، خصوصیت های برنامه های تلفن همراه برای پباده سازی و پرینت سه بعدی پر‌نور میباشد. این در حالی میباشد که بخش اعظمی از برنامه ها در اکنون بهبود و کامل شدن خصوصیت های خویش می‌باشند.
ساخت‌و‌ساز و دستکاری سبک ها در هم اکنون تکان، آیتم ای عالی برای کسانی میباشد که فرضی کنجکاو و ایده پرداز دارا هستند و یا این که ماهر هایی که سرشان نامرتب میباشد. به محض این که روی سبک اتومات کردید و آن را به فرمت STL درآوردید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۴:۵۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

چگونه اپ کاربرپسند طراحی نماییم؟

- نرم افزار خویش را سفارشی سازی فرمائیددر هنگام طراحی اپلیکیشن اندروید و  پباده سازی برنامه گوشی به اندیشه اصول و خصوصیت های شالوده ای سیستم عاملی باشید که نرم افزار می سازید. از آن جایی که هیچ دو سیستم استدلال مثل هم عمل نمیکنند، یک نرم افزار برای هر دوی آنان مطلوب نخواهد بود.
 دسترسی و قابل به کار گیری بودن در یکسری پلتفرم متفاوتمطمئن گردید که نرم افزار شما در تعدادی پلتفرم متعدد به طریق موثری عمل می نماید. ورود به دیگر پلتفرم ها برای یوزرها ایراد نباشد. کوچکترین اشتباه و ناکارآمدی در پلتفرم ثانویه ممکن میباشد یوزرها را به حذف و رخنه‌ نرم‌افزار شما تحریک نماید.
- مشخصات و تجهیزات حداقلیدر غایت ارایه خصوصیت های بیشتر و عملکرد برای رفع خلل آن‌ها، بسط دهنده های نرم افزار خرابکاری به وجود می‌آورند. از این رو با ارایه خصوصیات و تجهیزات زیاد یوزرها را سرگردان نکنید.
برنامه شما بایستی یک مقصود یا این که وظیفه نخستین داشته باشد. راجع‌به آن وظیفه خاص با خویش راست گو باشید. هیچ وقت یک اپ را ناچار نکنید که چند فعالیت را انجام دهد. خیلی بهتر میباشد که یک اپ معمولی و تمیزی داشته باشید که صرفا یک یا این که دو فعالیت را انجام دهد خیر بیشتر! مطمئن گردید که پباده سازی نرم‌افزار با چیزی که میخواهید به مخاطب ارایه دهید سازگار باشد.
همینطور نباید اپ شما از وجود بنرها و تبلیغات پاپ آپ زیاد بیزار باشد. این سیرتکامل تبلیغات یوزرها را آزار میدهد و در بیشتر تایم ها نیز یوزرها به دقت بدین تبلیغات خیلی بی آلایش از آن می گذرند.
- آنالیز های کافینرم افزار در تمامی مقاطع گسترش بایستی به صورت مکرر آزمایش خواهد شد تا از خطاهای فنی و غیرفنی آن خودداری گردد. پیش از تکثیر آخرین اپ را تماما تست نمایید تا مطمئن گردید که هیچ سیرتکامل نادرست یا این که بی نظمی در برنامه نباشد.
- کارایی برنامه را از وجود عدم تناقض تایید نماییدفکر کنید به سبب ساز نادرست و ناسازگاری جان دار در یک برنامه کارکرد گوشی شما با نقص‌ مواجه خواهد شد. به جدا و باور شما برای حذف آن اپ یک لحظه هم توقف نمیکنید. اکنون در‌صورتی‌که این واقعه برای یوزرها نرم‌افزار شما بیافتد چه می‌شود!؟
- مقطع پاسخگویی و برخورد سریعاطمینان نتایج فرمائید که نرم افزار شما سریع لود میگردد. اپ هایی که در طی طولانی خیس پردازش می گردند، دیر یا این که زود کنار نهاده می‌شوند. عمدتا یک نرم افزار خوب بازه زمانی بار گذاری اش نباید بیشتر از ۳ ثانیه ارتفاع بکشد. درصورتی که مخاطب را چشم به راه بگذارد به زودی با اپ دیگر فراموش می‌شود.
متاسفانه، در صورتی‌که اپ شما پیچیده باشد و به انگیزه آن بازه بار گذاری بیشتر داشته باشد راه‌حل ی دیگری نخواهید داشت جزء آن که یک شیت لود پباده سازی نمائید و به مخاطب بگویید که نرم افزار در اکنون بار گذاری میباشد.
- سوال از یوزرها برنامهقبل از هر چیزی، نرم‌افزار برای یوزرها میباشد. پس چرا از آنها نپرسیم که چه چیزی نیاز دارا هستند؟ از کانال اجتماعی خویش به کارگیری نمائید و از آن‌ها بپرسید. به یوزرها اذن دهید که با ارایه نکات به شما بگویند که دقیقا چه چیزی می‌خواهند و دوست دارا‌هستند نرم‌افزار چه‌طور باشد.
دربین جواب های بیشماری که اخذ می‌کنید به آن هایی که به کارتان می‌آیند، تمرکز نمایید. در شرایطی که نیاز باشد؛ یک منشی یا این که متخصص تعیین نمائید که تجربه در بسط اپ داشته باشد. بعد از آن وی قادر است از در میان پیشنهاداتی که گردیده شایسته ترین آنان را انتخاب نماید.
خلاصه سخنرمز برد در پباده سازی نرم‌افزار کاربرپسند آن میباشد که عمل پایانی شما به نیازهای یوزرها جواب گوید. پیش از مبادرت به پباده سازی نرم‌افزار در ذهن خویش فکر کنید که اپ شما چه‌گونه خواهد بود؟ چه‌گونه به نیاز کاربرانش جواب میدهد. عملکرد فرمائید معقول کار نمایید تا نرم‌افزار کاربرپسندی را پباده سازی فرمائید. طوری آن را پباده سازی فرمائید که یوزرها انتظار دارا‌هستند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۶:۲۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

شیوه درامد زایی با طراحی نرم افزار موبایل

طراحی اپلیکیشن اندروید  گسترده بسیار متعددی در عالم از این قابلیت استعمال میکنند. اپ دیوار مثال معروفی از این نوع فروش می باشد که در شرایطی که که استفاده کننده رغبت داشته باشه اطلاع رسانی اون به طور ویژه‌ای در نرم افزار قرار بگیره، پولی رو پرداخت میکنه و علاوه بـر تجهیزات بدون‌پول و همگانی، از قابلیت و امکان اطلاع رسانی فوری هم استعمال میکنه.فروشی :این طریق همونطور که از اسمش مشخصه، اپلیکیشنی که ساختید رو به قیمتی که دوست دارید در مارکت قرار می‌مشاهده کرد. در مارکت های گوناگون، هر نرم افزار قسمتی برای انتخاب بها داراست. به ازاء هر فروش حدود ۶۳ درصد از فروش بـه شما می‌رسد و مابقی برای حق بازار و مالیات کسر میشه.به لحاظ اینجانب کافه بازار درصد زیادیو برای فروش نرم افزار اندرویدی از بسط دهنده اخذ می‌کنه !اما به هر درحال حاضر راه‌حل مطلوب و زود راندمان‌ای برای نشر نرم‌افزار شماست.حال فهمیدید چه گونه با ساخت و ساز نرم افزار گوشی ثروتمند شویم ؟در پی با ما یاور باشید …

 

 تبلیغاتتبلیغات در مسیر ثروتمند شدن از اپ‌های اندرویدی مانند یک موشک فعالیت می‌نماید.طریق‌های تبلیغات در‌این حوزه بسیار زیاد است و از ظرفیت این مشاجره بیرون میباشد که کلیه شیوه ها رو در اینجا بگم و مباحث توسعه یافته‌خیس نحوه‌های تبلیغات درست رو در مقاله‌ها مرتبط با تبلیغات براتون گشوده می کنم و علاوه بر مفتوح کردن همگی مباحثی که اینجا مشاجره کردیم، نصیب تبلیغات رو به طور فن‌ای ذکر می کنم.ولی برای شناخت ۳ طرز تبلیغـات رو ذکر می‌کنم.۱ – تبلیغ نرم افزار مبلغی در نرم‌افزار مجانی خودتون ( هزینه تبلیغ صفر ) :شما می‌تونید نرم افزار‌های مبلغی خودتون رو بوسیله نرم افزار های رایگانتون به وسیله قابلیت و امکان پوش نوتیفیکیشنی که بایستی روی اپلیکیشـن‌هاتون بزارید تبلیغ نمائید.۲ – خرید تبلیغات پوش نوتیفیکیشن از سایر بسط دهندگان ( هزینه تبلیغ نادر ) :با پست الکرونیکی به توسعه و گسترش‌دهندگان مارکت‌های متفاوت شما می‌تونید از اونها درخواست فرمایید تا در ازاء دریافت کردن پولی بوسیله نرم‌افزار‌هاشـون برای شما تبلیغات بفرستند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۷:۵۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

من یک ایده ساخت اپلیکیشن دارم، از کجا باید شروع کنم؟

من یک ایده ساخت اپلیکیشن دارم، از کجا باید شروع کنم؟


تبدیل ایده طراحی اپلیکیشن اندروید  برنامه به یک کسب‌وکار غالب که عموم از آن به کار گیری نمایند و هزینه آن را بپردازند، آنقدرها که فکر میکنید، پیچیده و مشقت بار وجود ندارد.

مطمئنا، ساخت و ساز یک کسب‌وکار در درحال حاضر رویش، نیاز به مهارت‌های نرم‌افزار‌نویسی، عمل با شوق و اشتیاق، میزان دارایی و ریسک‌پذیری دارااست. چنانچه می خواهید ایده تولید نرم‌افزار شما به جایی رسد که عموم بابت آن پول بپردازند، می توانید سوای دقت به پیشینه خودتان، میزان دارایی و قصد به ریسک‌کردن، پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

مراحلی که در‌این راهنما از برات نیوز در زمینه ی تبدیل ایده ایجاد برنامه به یک کسب‌وکار سودآور تیتر میشوند، نرم افزار دقیقی را نشان میدهند که در صورتی‌که به دنبال پیشرفت میباشید، بایستی آنها را دنبال فرمایید.

هنگامی که اینجانب در دانش گاه سوفومور بودم، اولی کسب‌وکار خویش را استارت کردم. کدنویسی نکردم و فقط کاری که توانستم انجام دهم، این بود که یک نرم افزار‌نویس مطلوب برای امداد به خودم در ساخت‌و‌ساز ایده اپلیکیشنم پیدا کنم. اینجانب غلط‌های متعددی مرتکب شدم. این نادرست‌ها، به‌خصوص برای دانشجویی که به‌مشقت می‌توانست معاش خویش را بچرخاند، چه برسد به‌این‌که یک شروع‌آپ راه اندازی نماید، سنگین مجموع میشد.

بعداز سپری شد مدتی که سند دکتری گرفتم، اینجانب از یک کارآفرین برنا کنجکاو به شخصی زبده بسیار زیاد به‌تیتر بنیان‌گذار شروع‌آپ، مشاور و سرمایه‌گذار تبدیل شدم. در‌حالتی که در پی ارشاد درخصوص چگونگی تبدیل ایده ایجاد اپ به یک کسب‌و‌عمل فناوری برنده می باشید، این نوشته‌ی‌علمی می تواند به شما یاری دهد گام‌های صحت بردارید، از خطا‌های مخفی و پرهزینه اجتناب کرده و اصلی‌خیس از تمامی، یک شروع‌آپ سودآور را راه اندازی نمائید.

در راهنمای امروز در رابطه تبدیل ایده ساخت‌و‌ساز برنامه به یک شروع‌آپ سودآور، تمامی چیز از شیوه تست سریع ایده‌های نرم‌افزار گرفته تا کشف کردن اپلیکیشن‌نویس مطلوب، ساخت خصوصیت‌های مورد نیاز، بازاریابی اپ و موردها دیگر را پوشش خوا‌هیم بخشید.

ایده ساخت‌و‌ساز نرم افزار
آنچه در‌این راهنما تیتر می شود، یک مراحل قدم‌به‌قدم، از داشتن ایده ساخت و ساز نرم افزار گرفته تا وصال به سودآوری میباشد که حول عظیم‌ترین استدلال عدم‌برد آغاز‌آپ‌ها پباده سازی شده‌است؛ یعنی عدم نیاز بازار! در‌صورتی‌که ندانیم چه چیزی میتواند سبب ساز باخت شروع‌آپ ما گردد، حتی در حالتی که در معنای تغییر و تحول ایده‌ها باشد، نمی‌توانیم از این نادرست‌ها دوری کنیم. هیچ موسس هوشمندی نمیخواهد ماه‌ها، بازه زمانی و قریه‌ها هزار دلار برای تولید ایده اپلیکیشنی صرف نماید که هیچ‌کس از آن به کار گیری نمی‌نماید و بابت آن مبلغی نمی‌پردازد.

بیایید یک سری لحظه در زمینه‌ی این قضیه تامل کنیم. طبق گفته CB Insights، عدم نیاز بازار، عظیم‌ترین انگیزه عدم برد شروع‌آپ میباشد، این گزاره برای ما کارآفرینان به چه مضمون‌ میباشد؟ یک کدام از او‌لین نادرست‌هایی که بنیان‌گذاران انجام می دهند، این میباشد که ایده تولید نرم افزار را سفارش داده و در ادامه این می باشند که نرم افزار چه‌گونه می تواند به عموم یاری دهد! کاری که بنیان‌گذاران معمولا انجام می دهند، ساخت‌و‌ساز یک نرم‌افزار و بعد تبلیغ آن به یکسری تیم مشتری میباشد، به آرزو این‌که دستکم به وسیله یک مجموعه از عموم موردپسند قرار گیرد!

این طرز از بخش اعظمی جهات ریسک‌پذیر میباشد، چون ما میخواهیم ایده تولید اپلیکیشنی را وارد بازار کنیم که حتی در حالتی‌که اشخاص تا قبل از این از یک اپ شبیه به کارگیری می‌کردند، به اپ ما عشق داشته یا این که نداشته باشند. این مثال‌ای از نیاز ناکافی بازار میباشد. به این ترتیب، هنگامی که کارآفرینان متوجه شوند که تقاضای کافی برای ایده برنامه آن ها نیست، چه اتفاقی می‌افتد؟ آن ها بایستی اپ را کنار بگذارند یا این که این‌که تغییرات مهم در آن ساخت‌و‌ساز نمایند، با این آرزو که تغییر‌و تحول در برنامه بتواند تقاضا را ارتقا دهد.

شاید چنین تغییراتی به گسترش اصلی مجددی نیاز داشته باشند که برای این عمل، وقت و هزینه هم نیاز میباشد. با اعتنا بدین‌که گسترده‌ترین سرمایه‌گذاری روی شروع‌آپ در روند اول، معمولا توسعه و گسترش اپ میباشد، این فرمان می تواند خسارت بزرگی برای کارآفرین در پی داشته باشد.

براین اساس، فکرمی کنم شما هم با اینجانب موافق می باشید که در صورتی‌که بتوانیم در طی توسعه و گسترش اپ، راهی برای تایید نیاز بازار پیداکنیم، به‌طور قابل‌توجهی هزینه‌ها را به‌دست کم میرسانیم، معیار پیروزی ایده ساخت‌و‌ساز نرم افزار را ارتقاء میدهیم و در غایت هم اکثری از خطرها قابل‌در دست گرفتن را از در میان میبریم.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۹:۵۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

تحوه ارتقای امنیت گوشی‌های هوشمند

GlassWire: این برنامه،  طراحی اپلیکیشن اندروید تحلیل دقیقی را روی معیار مصرف دیتا بوسیله نرم‌افزار‌های متفاوت روی تلفن همراه انجام می دهد. با امداد GlassWire میتوانید مشخص و معلوم نمائید که کدام اپلیکشین‌ها از نظر آپلود یا این که دانلود، بیشتراز تمامی دیتا مصرف می‌نمایند. همینطور در شکل مقدمه رابطه یک نرم افزار با وب، پیام هشداری برای استفاده کننده ارسال گردیده و ایشان را از این قضیه با خبر می‌نماید. در واقع، با امداد این برنامه میتوانید از امنیت نرم‌افزار‌های خویش مطمئن گردید. خوشبختانه یک فایروال نیز در دل این اپ درنظرگرفته شده میباشد.
Norton App Lock: این برنامه میتواند یک لایه امنیتی مازاد را علاوه بر لاک اسکرین، به دستگاه‌تان بیفزاید. با نورتون نرم افزار‌لاک میتوانید برای هر مورد از نرم‌افزار‌های خویش، یک سر عبور گزینش نمایید تا در مواردی که تلفن همراه خویش را در چنگ دیگر افراد قرار می‌دهید، به داده ها فردی‌تان دسترسی نداشته باشند. نورتون برنامه‌لاک، میان اپ‌هایی که چنین قابلیتی را ارائه میدهند، از کارایی نسبتا بهتری شامل است و قابلیت رمزگذاری از روش پین، راز عبور یا این که سر مشق را برای یوزرها مهیا می‌نماید.
Fing: ممکن میباشد در مواردی این پرسش برایتان پیش بیاید که آیا کل ‌دستگاه‌هایی که به کانال وب خانگی‌تان متصل‌اند، وابسته به خودتان می‌باشند یا این که هم محلی‌ها هم از آن استعمال می‌نمایند؟ اپ فینگ قادر است به شما بگوید که چه دستگاه‌هایی به کانال وب‌تان متصل‌اند. امکان‌های متنوع دیگری نیز درین برنامه درنظرگرفته شده به‌طوری‌که قادر است بگوید که سرعت اتصال به اینترنت شما چقدر میباشد، ترازو مصرف وب را نشان داده و در شکل مجاورت شدن به اتمام بسته‌های دیتا، به استفاده کننده اطلاع دهد یا این که حتی می تواند دوربین‌های پنهان درنظرگرفته شده در هتل‌ها را نیز شناسایی نماید. مجموعاَ، با امداد فینگ میتوانید در اختیار گرفتن کانال وب خویش را در مشت بگیرید و از همگی‌جزئیات آن مطلع گردید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۵:۱۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

اموزش طراحی اپ

 در شرایطی‌که  طراحی اپلیکیشن اندروید شما درمورد نسخه Node ایراد خوردید مطمئن شید که اونی رو استعمال میکنید که بوسیله brew نصبش کردید. فرمان پایین رو در terminal بزنید :
brew link --overwrite nodeدر حالتی‌که شما نگاهی به فولدرهای تشکیل‌شده بیاندازید شما یک فایل node_modules پیدا میکنید که مشتمل بر فریمورک React Native می‌باشد. همینطور شما یک فولدر index.ios.js پیدا میکنید که اسکلت نرم افزار تشکیل‌شده بوسیله ابزار cli می باشد. همینطور پوشه ios وجود داره که دربرگیرنده پروژه Xcode میباشد و کدهایی برای نیاز bootstrap در اپ شما. درنهایت فولدرهای همتای اون برای اندروید وجود داره هرچند ما در‌این یادگرفتن روی IOS تمرکز می‌کنیم.
پوشه پروژه Xcode رو گشوده کرده و run , build نمائید. مشابه ساز استارت به فعالیت کرده و پیام خوش آمدگویی بصورت پایین اکران داده می گردد :
فراگیری تولید اپلیکیشن تلفن همراه بوسیله React Native – بخش نخستین
همینطور شما ممکنه متوجه یک پیام terminal بصورت پایین گردید :

┌──────────────────────────────────────────────┐
│ Running packager on port 8081. │
│ │
│ Keep this packager running while developing on any JS projects. Feel │
│ free to close this tab and run your own packager instance if you │
│ prefer. │
│ │
│ https://github.com/facebook/react-native │
│ │
└──────────────────────────────────────────────┘
Looking for JS files in
/Users/tomelliott/Desktop/Scratch/PropertyFinder


[6:15:40 PM] Building Dependency Graph
[6:15:40 PM] Crawling File System
[6:15:40 PM] Loading bundles layout
[6:15:40 PM] Loading bundles layout (0ms)
[Hot Module Replacement] Server listening on /hot


React packager ready.


[6:15:41 PM] Crawling File System (747ms)
[6:15:41 PM] Building in-memory fs for JavaScript
[6:15:42 PM] Building in-memory fs for JavaScript (653ms)
[6:15:42 PM] Building in-memory fs for Assets
[6:15:42 PM] Building in-memory fs for Assets (277ms)
[6:15:42 PM] Building Haste Map
[6:15:42 PM] Building (deprecated) Asset Map
[6:15:42 PM] Building (deprecated) Asset Map (49ms)
[6:15:42 PM] Building Haste Map (400ms)
[6:15:42 PM] Building Dependency Graph (2094ms)درواقع این React Native packager میباشد که بر شالوده node اجرا میشه. پنجره terminal رو نبندید و اذن بدید در background درحال اجرا باشه و در‌حالتی که به خطا اون رو بستید بوسیله Xcode پروژه رو بسته و اجرا فرمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۸:۵۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

بررسی امنیت اپلیکیشن


تعداد طراحی اپلیکیشن اندروید  نصیب‌های خاطر گردیده چهار تا میباشند: نمره سیستم استدلال، برنامه، اتصالات و وب و در غایت پیکربندی. نمره‌دهی به نصیب سیستم ادله با نظارت سیستم نصب گردیده روی موبایل انجام می شود. این که پایانی آپ تو دیت‌ها را داراست و یا پایانی پچ امنیتی روی سیستم دلیل نصب گردیده یا این که نه. بعد از اخذ نمره میتوانید قسمت مربوطه را اجرا نمایید تا کلیه مواقعی که موبایل را به خطر می‌اندازند را مشاهده نمائید.
نصیب بعدی مرتبط با نرم افزار‌هاست. نمره دهی به نصیب خاطر گردیده با دقت به دسترسی‌هایی که هریک از اپلیکیشن‌های نصب گردیده در مشت دارا‌هستند انجام می‌گردد. Safe با محاسبه همگی نرم‌افزار‌های نصب گردیده روی موبایل کوشش می‌نماید تحلیلی مطلوب داشته باشد و در‌حالتی که که اپلیکشنی خاص دسترسی‌های بی موردی در اختیارش قرار گرفته باشد نمره این نصیب کاهش پیدا می‌نماید.
قسمت سوم مرتبط با وب و اتصالات گوشیست. نمره‌دهی به‌این نصیب با ارزیابی حالت وب و نوع متصل شدن تلفن همراه به روتر انجام می گردد. همینطور هر نوع اتصال دیگر مثل NFC، بلوتوث و غیره درین قسمت بررسی و آنالیز خواهند شد.


نصیب آخری نمره‌ دهی به پیکربندی میباشد. اکثری از مورد‌ها در قسمت پیکربندی گوگل برخی دسترسی‌های خیر چندان مطلوب را در مشت بعضی نرم افزار‌ها و حتی مهاجمین قرار می دهد. نرم‌افزار Safe با بررسی شرایط خصوصیت‌های جان دار در پیکربندی و تغییراتی که اعمال کرده‌اید کیفیت امنیت تلفن همراه را می‌سنجد و با یک نمره آن را به اطلاعاتان می رساند.
پس از اخذ نمره یوزرها می توانند با داخل شدن به هر قسمت در جریان جزئیات امنیت موبایل خویش قرار بگیرند. با ورود به هر قسمت، تمامی مورد ها مثبت و منفی که روی امنیت موبایل تاثیر گذار می‌باشند اکران داده خواهند شد. با زدن روی هر کدام از موردها می توانید جزئیات بیشتری درخصوص آنها مطالعه نمایید و مشاهده کنید که به چه برهان ممکن میباشد روی امنیت تلفن همراه شما تاثیرگذار باشند.
شما می توانید مورد ها مثبت و منفی خاطر گردیده را تروتمیز فرمائید تا به راحتی تمامی موردها را به طور جداازهم مشاهده فرمایید. همینطور یکی مزیت‌های شایان توجه نرم افزار Safe این میباشد که با ورود به هر مورد از مواقعی که تاثیری منفی روی امنیت تلفن همراه شما گذارده میباشد، میتوانید روند رفع اختلال را مطالعه نمائید و با انجام پیشنهاد‌های نقل شده در آن قسمت، امنیت تلفن هوشمند خویش را بالا ببرید.


اپلیکیشن Safe فعلا در گوگل پلی در چنگ یوزرها اندرویدی قرار گرفته میباشد و میتوانید با دانلود آن امنیت تلفن همراه خویش را بسنجید. یکی مزیت‌های بسیار خوب این برنامه عدم اکران تبلیغات و تماما بدون‌پول بودن آن میباشد. با به کارگیری از Safe میتوانید از کیفیت امنیت تلفن همراه خویش مطمئن گردید و با تحلیل مواقعی که روی این زمینه اصلی تاثیر میگذارد، با اطمینان بیشتری از تلفن هوشمند خویش استعمال فرمایید.
قابل ذکر میباشد که اپ خاطر گردیده صرفا برای سیستم دلیل اندروید عرضه گردیده و هنوز خبری از ورژن iOS آن وجود ندارد و بعید میباشد که‌این ورژن به نرم‌افزار استور بیاید. از آنجایی که اپلیکیشن حافظه گردیده به صورت بی واسطه با مورد ها سیستمی اندروید رمز و فعالیت دارااست، احتمالا بدین زودی‌ها نباید معطل ورژن iOS آن باشیم.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۹:۰۰ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن بازی که می توان از آنها پول درآورد و کسب درآمد کرد


درآمدزایی از  طراحی اپلیکیشن اندروید روش بازی کردن آرزوی هر کسی میباشد. بخاطر همین ما لیستی از ۱۹ شایسته ترین اپلیکیشن های بازی که به شما در کسب پول یاری می نماید، عده کرده ایم.

اگرچه این اپلیکیشن های بازی آنقدر شمارا از حیث مالی تامین نمی‌کنند که بخواهید از شغل روزمره‌ی خویش استعفا دهید، البته میتوانند یک روش نیکی برای استراحت و مقداری کسب درآمد کردن باشند. می‌توانید از آن پول برای سرگرمی یا این که افزودن به اکانت پس اندازتان به کارگیری نمایید.

اگرچه پول به چنگ آوردن با بازی کردن ممکن میباشد یک جور کلاهبرداری به لحاظ رسد، ولی لیست تحت دربرگیرنده آیتم های رسمی برای پول درآوردن می باشند.

طرز های مختلفی برای کسب درآمد وجود داراست، مثلا انجام بازی ها، جواب دادن به سوال ها همگانی، جواب به نظرسنجی و غیره.


شایسته ترین اپ های بازی برای پول آوردن
در‌صورتی‌که ساعت های متعددی را فارغ از مقصود صرف بازی هایی مثل Candy Crush یا این که Clash Royale می‌کنید، شاید بهتر باشد یکی‌از مورد های پایین را آزمون فرمایید. اینگونه در واقع می‌توانید کسب درآمد نمائید و در عین اکنون با انجام بازی درگیر گردید.
Swagbucks -1
Swagbucks
Swagbucks

نحوه های مختلفی برای کسب درآمد هنگام استعمال از نرم‌افزار Swagbucks وجود دارااست و بازی ها تنها یکی مورد های بسیار آن می باشند. شما بابت انجام بازی ها “swagbucks” میگیرید که میتوانید آن را در قبال اخذ اجرو پاداش یا این که گیفت کارت برای مغازه های عظیم مانندStarbucks ،Amazon ،Walmart و غیره، به کار گیری فرمائید.

یکی‌از راه و روش های دیدنی برای کسب swagbucks، انجام بازی های مجانی مانند Swagasaurus Run یا این که Swag Memory میباشد. برای هر بازی محدودیتی وجود دارااست که در هر روز چقدر swagbucks میتوانید بگیرید، بدین ترتیب بهتر میباشد هر روز برای ارتقا درآمد خویش به بازی برگردید.

Mistplay -2
Mistplay
Mistplay

Mistplay خویش را یک برنامۀ دارای تعهد به گیمرها می نامد. شما می‌توانید بازی های تازه پیدا کرده، آنها‌را انجام دهید و برای این فعالیت امتیاز کسب فرمایید. بازی هایی که در Mistplay نشان داده میشوند براساس ترجیحات و عادت های بازی شما خواهند بود.

mistplay اکنون در Google Play مو جود میباشد، ولی در لیست انتظار iOS هم جای‌دارد.

ایده کسب درآمد اینترنتی با فروش کنسسول بازی
HQ -3
HQ
HQ

آیا شما شیفته نشان دادن علم داده ها همگانی خویش میباشید؟ در‌حالتی که جوابتان مثبت میباشد پس به طبعً می بایست HQ را آزمون نمایید.

این بازی داده ها همگانی دیدنی و سریع به شما قابلیت و امکان رقابت و کسب جوایز نقدی را می‌دهد. بازیکنان ۱۰ ثانیه برای جواب به هر پرسش چندین مورد ای وقت دارا‌هستند.

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۵:۵۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم‌افزار گوشی

هزینه ی پباده سازی نرم‌افزار گوشی

گوناگون بودن  طراحی اپلیکیشن اندروید هدف ها کسب و عمل ها برای پباده سازی اپلیکیشن تلفن همراه و گستردگی نیاز ها سبب ساز میشود هزینه ای اثبات در چنگ نباشد. چرا‌که برای نیاز های متعدد می بایست از برنامه نویس ها و طراحان با تخصص های مختلف یاری بگیرید. ولی هزینه ی آن برای پیشنهاد پباده سازی برنامه تلفن همراه قضیه مهمی می‌باشد. به این ترتیب مسلما با دقت به میزان دارایی ی خویش با امداد به دست آوردن از کارشناسان هزینه را به صورت تقریبی برآورد فرمائید.

اکثر شرکتهای و شغل هایی که در درحال حاضر رویش و ارتقاء کسب و عمل خویش میباشند به تاءمل پباده سازی نرم افزار و وبسایت می باشند. ولی طی یکسری سال اخیر به کار گیری یوزرها از برنامه های گوشی بیشتر شده‌است پس پباده سازی نرم افزار ارزان قادر است در مسیر ابتدایی فعالیت به شما یاری شایانی نماید تا بتوانید در کنار کسب و فعالیت سنتی که دارید وارد دنیای دیجیتال گردید و هم بتوانید از مزایای آن برخوردار گردید و هم یوزرها بتوانند استعمال ی کافی را ببرند.

جهت مشاور برای پباده سازی نرم‌افزار گوشی با ما در رابطه باشید. مشورت کردن

دوست دارید کاغذ ی مدیر اپلیکیشن شما چه شکلی باشد؟
مطلقا هر مدیری عشق و علاقه مند میباشد که بتواند نرم‌افزار خویش را مدیر نماید البته شاید وقت آن را نداشته باشد تا بتواند قواعد و الگوهای خاص و پیچیده ای را حافظه بگیرد تا بتواند به یاری آن‌ها تغییراتی در نرم افزار بدهد یا این که محصولی را اضافه و کاهش دهد. پس مطلقا می بایست دسترسی و عمل کردن با شیت ی رئیس اپلیکیشن تا حد ممکن معمولی سازی و ریلکس گردیده باشد تا دیگر نیازی نباشد برای هر تغییر‌و تحول با فردی که پباده سازی اپلیکیشن ارزان شمارا انجام داده میباشد، تماس حاصل نمایید تا این تغییرات را برای شما ساخت و ساز نماید. در کنار خصوصیت راحتی فعالیت با اپ، آپ دیت زمان ای نیز می بایست برای پباده سازی اپلیکیشن ارزان خویش در لحاظ بگیرید.

برای پباده سازی برنامه ارزان چه عمل کنم؟
قصد پباده سازی اپ دارید؟ برای آغاز ایده ای در ذهن دارید؟ آیا می‌دانید چه چیزهایی یک برنامه را از دیگر رقبایش متمایز می نماید؟ قصد پباده سازی اپ را در چه سبکی دارید؟ برای استارت پباده سازی برنامه ارزان مورد ها بالا را مد حیث داشته باشید تا بتوانید یک اپلیکیشن کیفیت خوب و کاربردی تحویل کاربرهایتان بدهید.

ارزیابی بازار را فراموش فرمایید!!
از قدیم گفته اند تجربه را تجربه کردن خطاست. بازار را آیتم بررسی قرار دهید، رقبایتان که پباده سازی برنامه ارزان انجام داده اند را ذیل لحاظ بگیرید و مشاهده کنید در چه نصیب هایی کارکشته و در چه نصیب هایی ضعیف کار کرده اند. با یوزرها آنها گفتمان فرمائید تا بتوانید بخش های آیتم عشق و علاقه ی یوزرها را در نرم‌افزار خویش پیاده نمایید و نصیب هایی که به آنها عشق و علاقه ندارند را به کارگیری نکنید. در غایت میتوانید خصوصیت های نرم‌افزار خویش را مطابق داده ها بالا قرار دهید که حتما به شما امداد شایانی خواهد کرد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۵:۰۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ویژگی های اپ موفق

طراحی اپلیکیشن اندروید این زمینه به شما این قابلیت و امکان را میدهد تا برنامه خویش را با خصوصیت‌های مد نظرتان به صورت درست‌تری پباده سازی نمائید، به نحوی که حداکثر کاربرد و سود را برای مشتریانتان داشته باشد. این پژوهش ها با جزئیات دربرگیرنده اطلاعاتی از قبیل مجموعه سنی مخاطبان، سوابق‌ی مالی، طبقه‌ی درآمدی، سطح تحصیلات، محل اقامت و غیره میباشد. هرچه داده ها بیشتری در امر بازار هدفتان داشته باشید، بخت بیشتری برای ارائه‌ی آنچه که از روش برنامه نیاز دارا هستند خواهید داشت.
تجزیه و نظارت رقباهمینطور اصلی میباشد که به خواسته شعور بهتر از دیده‌اندازهای صنعت خویش، رقبایتان را تجزیه و چک فرمایید. اینکه ملاحظه کنید دیگر کسب و امور چه پیشنهاداتی میدهند، چه کاری برای آنها اثربخش بوده میباشد، و اینکه چه مواقعی را از خودکار انداخته‌اند، میتواند راهنمای سرویس ها و خصوصیت‌های برنامه شما باشد. این موردها می تواند مشتمل بر نوع پباده سازی و سبک کسب و کاری که در نرم‌افزار‌تان به عمل گرفته‌اید و یا این که نوع رابطه برقرار کردنتان با مخاطبان از روش استراتژی بازار یابی، باشد.
اعتبار و اعتماددو خصوصیت‌ایی که برای تضمین یک تصویر مثبت برای کمپانی یا این که مارک شما در ذهن مخاطبان مورد نیاز میباشد مشتمل بر از اعتبار و اعتماد میباشد. با ارتقاء جرائم آنلاین و کار‌های سوال برانگیز، صنعت اینترنت مثل قبلی قابل اعتماد وجود ندارد. ولی اشخاص توسط‌ی نرم‌افزار‌ها رغبت بیشتری دارا‌هستند که به سرویس ها شما اعتماد نمایند، انگیزه آن هم همیاری شما با گوگل پلی استور (Google Play Store) یا این که اپل نرم افزار استور (Apple App Store) میباشد. دسترسی پذیری برای میلیاردها نفر از روش چنین مقر‌هایی می تواند مهر تأییدی باشد که بر حالت و قوانین ، استانداردها و معیارهای عملیاتی آنان صحه می گذارد. به همین ادله میباشد که سرویس ها اپ‌ها در بازار مشتریان بسیار قابل اعتمادتر از تارنما‌ها میباشد. وبسایت‌ها به راحتی برپا میگردند و فاقد اعتبار می باشند. بدین ترتیب داشتن یک برنامه چیره برای کسب و کارتان تضمین می‌نماید که سرویس ها شما بسیار بدون شوخی‌خیس گرفته می گردد و یک نحوه عالی برای برقراری رابطه خوب با مراجعه کنندگان در به عبارتی در آغاز میباشد.
برندینگ و پباده سازیبضاعت و توان نرم‌افزار برای نگهداری مشتریان به زمان مدت طولانی یکی مهم ترین کارداران برد شما میباشد. این آیتم با ادراک اهمیت UI (رابط کاربری) و UX (تجربه‌ی کاربری) در برنامه به دست می آید. اپ نویسی را پیدا نمائید که تیم‌ی قابل قبولی از این تخصص‌ها را داشته باشد و نگرش شما‌را چنان شعور نماید که بتواند دقیقا مواقعی را که می خواهید به شما تحویل دهد.
برنامه شما بایستی یک نقطه‌ی تماس اصلی میان مشتریان و مارک شما باشد. این نرم‌افزار مسئول میباشد تا به یوزرها بگوید مارک شما در چه موضوع‌ای کار می‌نماید. تعیین تصویر، تم رنگی و گروه‌ی خصوصیت‌هایی که با برندینگ شما سازگار باشد به بها متاع شما می افزاید و نام و نشان آن را در بازار تقویت می‌نماید. این مورد ها کوچک به عبارتی منجر می شوند یک اپ، یک راز و گردن فراتر از مابقی برنامه‌ها باشد و مارک شما‌را یک گام به مشتریان وفاداری که از روش نرم‌افزار شما برندتان را می شناسند و با آن رابطه برقرار می‌نمایند، مجاورت‌خیس نماید.
یک کدام از رموز ایجاد یک نرم افزار غالب این میباشد که تضمین نمائید پرکاربردترین مورد‌ها در قابل دسترس‌ترین جای ‌ها قرار دارا هستند. در لحاظ داشته باشید که اشخاص اکثر مواقع از انگشت شست استعمال می‌نمایند تا اپ را بالا و تحت نمایند. خصوصیت‌ها یا این که مورد‌هایی که به احتمال بیشتری آیتم به کار گیری قرار می گیرند را در نقاط شل و قابل رؤیت قرار دهید تا با‌گاز قابل به کار گیری باشند.
همینطور جریان برنامه و جستجوی آن از روش نوارهای عنوان ها یا این که صفحه ها دارای اهمیت میباشد. معمولی‌سازی جریان کاربری برای ساخت‌و‌ساز یک تجربه‌ی کاربری مؤثر ضروری میباشد. برای این عمل شما می بایست یک نرم‌افزار‌نویس فن‌ای اپ را استخدام نمایید. این راهکارهای برندینگ و پباده سازی به اپ تجاری شما این قابلیت و امکان را می دهد تا مشتریان را نگهداری، فایده بیشتری ساخت‌و‌ساز و وفاداری را در مقر مشتریانتان ساخت و ساز نماید.
برای یک کسب و فعالیت اصلی میباشد که با مدت پرورش نماید و با پروسه تغییرات جان دار در بازار سازگار گردد. دیجیتالی شدن قدم مهمی در بها‌گذاری بر روی یک کسب و فعالیت میباشد تا مطمئن گردید به پتانسیل خویش در دنیای تکنولوژی دست یافته میباشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن اندروید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۵۷:۳۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)