مقالات تخصصي طراحي اپ مقالات تخصصي طراحي اپ .

مقالات تخصصي طراحي اپ

لندينگ پيج

گزينش متن مطلوب براي مورد CTA
با طراحي اپليكيشن اندرويد  استعمال از خلاقيت مي بايست متن قابل قبولي براي اين نصيب تهيه و تنظيم فرمائيد و از لغات تكراري همانند تاييد استعمال نكنيد.

تاييد مخاطبين
همانطور كه در قسمت opt-in landing page ذكر شد، با قرار دادن لحاظ مشترياني كه از سرويس ها و توليدها شما رضايت داشته اند، ميتوانيد ديگر مخاطبان را به ترغيب به كامل شدن فرم فرماييد.

 

امتحان A/B به خواسته seo لندينگ پيج‌ها
هر كسب و كاري با اعتنا به حوزه كاري، مخاطبان خاص خويش را داراست. با به كارگيري از امتحان A/B مي‌قدرت مطلوب ترين لندينگ پيجي را پباده سازي فرماييد كه مخاطبان بيشتري را جذب كند و بازديدكنندگان بيشتري را به مشتري تبديل كند.

در امتحان A/B با دقت به خروجي كه به شما مي دهد، مي بايست به سوال ها ذيل جواب دهيد:

در كدام بخش بازديدكننده ها بيشتر بر روي شيت كليك مي‌نمايند؟

برهه زماني بازه زماني ماندگاري بازديد كننده در برگه چقدر ميباشد؟

چه تعدا از بازديدكنندگان به مشتريان شما تبديل ميگردند و فرم را كامل شدن مي‌نمايند؟

با جواب به‌اين سوالهاي، اينك ميتوانيد هرمورد از آن ۸ عاملي كه در ابتدا ذكر شد، تغيير و تحول دهيد و مجدد اين امتحان را انجام دهيد و ترازو اهميت هر قسمت را مشاهده كنيد. جذاب ميباشد بدانيد، نسبتاً ۶۱ درصد از كسب و امور، متاسفانه در ماه حدود ۵ توشه از اين امتحان استعمال مي‌نمايند. براي پيروزي در لندينگ پيج‌ها پيشنهاد مي گردد، از اين امتحان بيشتر به كار گيري فرمائيد و جزء ۳۹ درصد ديگر باشيد؛ چون هزينه انجام اين امتحان از عمل‌هاي بازاريابي مقرون به صرفه‌خيس ميباشد. به خاطر داشته باشيد، هرگز لندينگ پيج‌ها به صورت دايم در شايسته ترين موقعيت قرار نمي‌گيرند و به گذر زمان برهه زماني مي بايست با انجام اين امتحان آن را در شايسته ترين شرايط نگهداري نمود. سه برهان مهمي كه سبب ساز محاسبه نوع توصيه و offer شما ميگردد: شيت فرود، متن مندرج در تيتر، تحت تيتر و سوالهاي فرم.

سئو لندينگ پيج با امتحان A/B

رنگ دكمه CTA يك كدام از مهم‌ترين مواقعي ميباشد كه در طي پباده سازي لندينگ پيج بايستي به آن بسيار دقت گردد. ناهم خواني رنگ اين دكمه با بقيه رنگ‌هاي ورقه تاثير مثبتي بر كليك شدن دارااست. در تصوير بالا مي توانيد فيض تستي كه فقط در لغت ها order، get و CTA مختلف ميباشد را مشاهده فرماييد.

اينك كه با مضمون‌ و مزاياي لندينگ پيج آشنا شديد، ميتوانيد با رعايت نكات گفته شده براي كسب وكار خويش لندينگ پيج پباده سازي فرماييد و بازديدكنندگان وب سايت خويش را به مشتريان بالقوه تبديل كنيد.

 

 


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۰:۱۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

- پباده سازي تجريه كاربري اپ

- پباده سازي تجريه كاربري هدفمند (UX)
روي تصميم گيري مشتريان براي طراحي اپليكيشن اندرويد  اينكه توليدات شمارا از اپ بخرند يا اين كه نخرند و اينكه از سرويس ها شما به كارگيري نمايند يا اين كه نكنند تاثير بدون واسطه مي‌گذارد. تجربه هر مخاطب براي به كار گيري از سرويس ها و توليد ها و كلا برنامه ممكن ميباشد متقاوت باشد. لازمه اين عمل اين ميباشد كه از نياز يوزرها تدبير داشته باشيد و بدونيد كه اونها حين عمل با نرم افزار با چه مسائلي ممكن ميباشد روبرو شوند. يعني در واقع از حيث استفاده كننده و از بيروني به مسئله نگاه نمائيد. پس مقصود شما اين مي بايست باشد كه به طور هدفمند بتوانيد اين طرح هاي تجربه كاربري را در اپ اجرا فرمائيد و اين مسائل را حل نماييد.

- سئو بازه لود سريع نرم‌افزار و سعي بالا
تا به هم اكنون از طرحي استعمال كرديد كه بالاآمدن و يا اين كه كاركردن با آن از نگاه سرعت ارتفاع بكشد؟ و يا اين كه كلا بالا نياد؟ در‌حالتي كه اينطور ميباشد پس حتمالاً شما از آن نرم افزار خيلي وقت به كار گيري نكرده ايد.

درصورتي كه سرعت بارگزاري اپليكشن شما تحت باشد و استفاده كننده را در انتظار نگه داراست، به وسيله يوزرها به كارگيري نمي‌شود. سرعت بارگيري اپ ها معمولا بايستي كمتر از پنج ثانيه ارتفاع بكشد تا بگوييم اين نرم‌افزار از ديد سرعت عالي ميباشد البته خب با اين اكنون نرم‌افزار هاي پيچيده خيس و سنگين تري مانند رخ بوك هم مي باشند كه بالا داخل شدن آن‌ها پاره اي بيشتر ارتفاع بكشد. زيرا اين نرم افزار ها براي فعال‌سازي به مقادير متعددي داده نياز دارا هستند.البته نكته مهم اين ميباشد كه چنين اپ هايي معمولا موقع بالا اومدن از روش نوتيفيكيشن هايي مخاطب را باخبر مي نمايند كه نرم‌افزار د رحالا بالا اومدن ميباشد و يه جوري استفاده كننده را مشغول مي نمايند تا نرم افزار بدون نقص بالا بيايد.

همينطور بخوانيد :
هزينه توليد اپ تلفن همراه در كشور‌ايران و دنيا در سال 2020 چقدر ميباشد؟
- پشتيباني فني و پاسخگويي سريع
كليه كاربراني كه از نرم افزار ها استعمال مي نمايند كه از ديد فني حرفه اي نيستند و مدام اشخاصي وجود خواهند داشت كه در بارگزاري و استعمال از برنامه به ياري نياز دارا‌هستند يا اين كه سوال ها كلي قبلي يا اين كه پس از خريد دارا‌هستند. پشتياني فني در يك اپ خوب به سؤالات يوزرها در طول تعدادي ساعت و حتي‌در برخي مورد ها حتي‌د‌ر چندين دقيقه جواب خواهد بخشيد. و همين سوال و جواب ها ميتواند باعث به فروش يا اين كه به كار گيري از سرويس ها نرم‌افزار خواهد شد.

در اغلب سوالاتي كه يوزرها از شما ميپرسند تكراري ميباشد و بارها و بارها هر روزه همين سوالهاي را از شما ميپرسند. براي صرفه جويي در وقت، نصيب سؤالات متداول را براي يوزرها خويش ساخت فرمائيد.

- افزايش عملكرد نرم‌افزار متناسب با نيازهاي يوزرها
در هنگام ساخت‌و‌ساز اپ گوشي مي بايست نيازهاي يوزرها را در لحاظ بگيريد البته در حالتي كه نتوانيد درخواستهاي آنان و انتظارشان از اپ را براورده فرماييد، تمامي چيز وخيم مي‌شود. برنامه هايي كه ميخواهند مشتريان خويش را راضي نگه دارا هستند، به گذر زمان مقطع خصوصيت هاي جديدي را به نرم‌افزار اضافه مي نمايند، اشكالات را برطرف مي نمايند و شيوه فعاليت با نرم افزار را در هر بروزرساني بي آلايش خيس مي نمايند.

بازي انگري بردز در يك برهه زماني، با بيشتراز 250 ميليون دانلود، چيره ترين نرم افزار در هر سيستم عاملي بود. اينكه زيرا بازي مشغول كننده بود درسته، ولي اين صرفا ادله موفقيتش نبود. اين اپ دائماً به روزرساني هاي تازه و مجاني ارائه مي اعطا كرد تا مشتريان راضي نگه دارا‌هستند.

8- سازش پلتفرم هاي متعدد
يك برنامه تلفن همراه كاربرپسند مي بايست بتواند با پلتفرم هاي متفاوت سازگار باشد؛ يعني تلاش و ظواهر نرم‌افزار در شرايطي‌كه كاربري با موبايل وارد آن شد و كاربري كه با تبلت و دستگاه هاي ديگر وارد آن شد يكسان باشد و هيچگونه خطايي نداشته باشد. پس هنگام ساخت برنامه موبايلي كه در حالا پباده سازي آن مي‌باشيد، به سازش برنامه با دستگاه هاي گوناگون اعتنا نمائيد. زيرا در‌صورتي‌كه به‌اين زمينه دقت نكنيد، هر كاربري با هر دستگاهي نمي تواند از برنامه شما به كارگيري نمايد و اين منجر مي گردد يوزرها خويش تان را از دست بدهيد.

9- به كار گيري از بازيابي خود كار در نرم‌افزار
در شرايطي كه در اپ شما فرم هايي جاي‌دارد كه ما يحتاج ميباشد اين فرم ها بوسيله استفاده كننده لبريز شوند از بازيابي اتوماتيك به كار گيري فرمائيد. شما نمي توانيد جلوي همگي ايرادات و كراش ها را بگيريد، ولي مي‌توانيد با استعمال از بازيابي اتوماتيك ميتوانيد تا حدودي در حين استفاده كننده صرفه جويي فرمائيد و تا حدودي اندوه او‌را كاهش دهيد.

10- كارايي و دردسترس بودن آفلاين نرم‌افزار
پباده سازي اپ شما بايستي طوري باشد كه زماني مخاطب به وب دسترسي ندارد هم بتواند با نرم‌افزار فعاليت نمايد. صحت دارد كه كليه خصوصيت هاي نرم‌افزار در موقعيت آفلاين قابل دسترس وجود ندارد اما زماني مي‌خواهيد نرم‌افزار گوشي كاربرپسندانه اي پباده سازي نمائيد، مي بايست يك‌سري از تجهيزات را به طور آفلاين در دسترس يوزرها قرار دهيد.

فيض گيري

بازار داشتن نرم افزار براي كسب و امور بسيار داغ ميباشد و همواره استعمال از آن به وسيله عموم دنيا در هم اكنون ارتقا ميباشد اما پرسش اينجاست كه چكار كنيم اپ كسب و فعاليت ما نسبت به رقبا درين بازار مجازي دربين يوزرها و مشتريان ما چشم گردد و برتري داشته باشد؟

براي اينكه برنامه گوشي يوزرفرندلي يا اين كه مخاطب پسندي داشته باشيد كافي ميباشد اپليكيشن شما اين خصوصيات را يار باكيفيت بالايي به مشتريانش عرضه نمايد.


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۹:۵۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

اموزش اپ مويسي

 


۳ درس معاش كه از نرم‌افزار نويسي خاطر گرفتم


مثالي از يك سؤال خوب:


درود كودك‌ها، اينجانب يه toolbar به نرم افزار‌ام اضافه كردم، ولي  طراحي اپليكيشن اندرويد الآن متن و آيكون‌ها به مكان سپيد، سياه شدن. titleTextColor رو آزمون كردم، البته اين رنگ overflow menu رو عوض نمي‌كنه. آيا شناسه‌اي داريم كه رنگ همگي‌ي viewها رو توي toolbar عوض كنه؟يه ساعتي مي‌شه كه توي گوگل دنبال جوابم، البته چيزي پيدا نكردم. مي‌تونيد كد xml (كه به نيكي فرمت شده‌است. خير يك تصوير مبهم) و اسكرين‌شاتي از toolbar رو مشاهده كنيد. مي‌تونيد كمكم فرماييد؟


مثال‌اي از يك پرسش بد:


“درود، چطوري مي‌تونم رنگ toolbar رو عوض كنم؟ صحيح فعاليت نمي‌كنه.”


هر دو سؤال دير يا اين كه زود شما‌را به پاسخ ميرسانند، ولي در نمونه اوليه شما عميقاً درخصوص نقص‌ تفكر كرده‌ايد، خودتان شيوه‌كارهايي را آزمون كرده‌ايد، ميدانيد چه رويكردهايي عمل نمي‌نمايد، زمينه را تا حد ممكن تخصصي كرده‌ايد و سؤالي معين پرسيده‌ايد.
در نمونه دوم همين كه به خلل برخورديد، دست از فعاليت كشيديد و سؤالي را مطرح كرديد تا بقيه افراد نقص‌ را برايتان حل نمايند.
يا اين كه تعدادي راه و روش‌عمل را فارغ از اينكه به كارتان تصور كنيد، آزمون كرديد.
حتي در‌صورتي‌كه هر دو سؤال شمارا به پاسخ برسانند، در مراحل سؤال نخستين چيزهاي متعددي خاطر گرفتيد.
مخصوصاً در صورتي‌كه سؤالتان تخصصي‌خيس باشد، احتمال اينكه سايرافراد كمكتان نمايند بيشتر ميباشد.
زيرا ديگر موردنياز وجود ندارد مجموع مورد را برايتان توضيح دهند يا اين كه نقص‌ اساسي‌تان را حدس بزنند.
هم‌چنين ديگر ما يحتاج وجود ندارد يك پيغام خطاي 200 خطي را در يك كامنت بنويسيد و انتظار داشته باشيد يكي از آن را برايتان حل نمايد.


بعداز اينكه پاسخي اخذ كرديد، همين عمل را تكرار مي كنيد: شيوه‌فعاليت را آزمون مي كنيد.
خطاها و ابهامات نو را در گوگل سرچ ميكنيد و در صورتيكه به جواب نرسيديد، سؤالي ديگر ميپرسيد.


ادله اينكه بسيار روي مراحل سرچ كردن تأكيد مي كنيم، تأثيري ميباشد كه در پيشرفت و شغل‌تان داراست.
مهم ترين مهارت يك اپ نويس، (خير صرفا هنگامي جديد ميخواهيد اپليكيشن نويسي خاطر بگيريد، بلكه هنگامي به كاري مشغوليد) پي بردن پياده‌سازي يك خصوصيت‌ مشخص و معلوم وجود ندارد، بلكه مي بايست بفهمد چه طور آن خصوصيت مشخص و معلوم را پياده‌سازي نمايد و آن‌گاه رويكرد‌عمل را ادراك نمايد. و اين مهارت را با قرائت يادگرفتن‌ها، ورقه ها و سورس‌كد، سؤالات روشن و خوب پرسيدن و فيض‌گيري از همگي اينها خاطر ميگيريد.
فريمورك، كتابخانه‌ها و روش صحيح انجام دادنِ امور و حتي خويش لهجه با سپري شد برهه زماني تغيير و تحول مي‌نمايند، پس چنانچه نمي‌دانيد چطور كاري را انجام دهيد يا اين كه در فهم و شعور آن خلل داريد، نااميد نشويد.


مهارت جست‌وجو و مطالعه‌
هر مفهموم جديدي را كه راز راهتان قرار مي گيرد، يك زمان براي بهتر كردن مهارت جست‌وجو و مطالعه‌ي خويش در لحاظ بگيريد.
فرصتي كه بتوانيد كلاً پاره اي بيشتر در زمينه ي مهندسي نرم افزار حافظه بگيريد.
اين يك كدام از ديگر از دلايلي ميباشد كه نبايد نگران تعيين شايسته ترين فريمورك يا اين كه لهجه باشيد يااينكه كدهايي كه مي نويسيد را مراقبت فرمائيد.
و اينكه كسي وجود ندارد كه از نخستين تا انتها اين فرآيند يادگيري همراهتان باشد.
هيچ كتاب يا اين كه زمان‌ي آموزشي‌اي وجود ندارد كه كليه‌ي چيزهايي را، كه بايستي بدانيد، به شما بياموزد و آن گاه براي باقي عصر‌ي شغلي‌تان، با خيال و خاطر ريلكس به صندلي‌تان توكل بدهيد و كدها به خودي خويش نوشته شوند (حتي در حالتي كه اين قابليت و امكان وجود داشت، بسيار خسته‌كننده مي شد).


چندان اهميت ندارد چه خاطر مي گيريد، همت نماييد رهايش نكنيد.
تا وقتي كه يك مبتدي و تازه كار مي باشيد، صرفا يك گويش و پلتفرم را حافظه بگيريد و همت نكنيد هميشه چيزهاي مختلفي را آزمون نماييد.
زيرا اينطور مدام درگير يادگيري مطالب شالوده مي‌باشيد.
هم‌چنين اذن ندهيد دربين جلسات يادگيري مسافت‌ي طولاني بيفتد.
كوشش نمائيد هر روز يه خرده خاطر بگيريد، مگر اينكه اتفاقي خاص فيس دهد. ممكن ميباشد روز ها يا اين كه هفته‌ها صبر‌ي كدنويسي نداشته باشيد، البته پيشنهاد ميكنيم درين زمان پاره اي كد بنويسيد يا اين كه دست‌كم مطالب داراي ارتباط به اپ نويسي بخوانيد تا ذهنتان اطلاعاتي براي پردازش داشته باشد.
قدم‌هايي كوچك و پيوسته موجب پيشرفت خيلي سريع شما ميگردند.


تخفيف فرانش به مناسبت روز جهاني نرم‌افزار‌نويس
سفارش فرانش به شما


به عده نسل آينده اپ‌نويس‌ها ملحق شو

 

 


چطور اطلاعاتمان را به‌روز نگه داريم؟
به عبارتي‌طور كه پيش از اينً هم گفتيم، هر شبكه يا اين كه منبع اطلاعاتي كه دنبال مي‌كنيد، خويش به خويش از يك شيوه خويش آموز و غير وابسته به يادگيري باعث مي گردد.
با اين هم اكنون، مي خواهيم طريق‌هايي را به شما معرفي كنيم كه با آن ها در دنياي اپليكيشن نويسي اندرويد به‌روز باشيد (كه‌اين‌ها به شما ياري مي‌نمايند بعداً منابعي تخصصي‌خيس گزينش نمائيد).


وبلاگ قانوني اپ‌نويسان اندرويد منبعي مطلوب ميباشد تا از جديد‌ترين خبر‌ها اپليكيشن نويسي اندرويد با خبر گرديد.


ولي اين وب لاگ براي به‌روز ماندن كفاف نميدهد. زيرا تغييرات و خبرها روزانه نيز مهمند. androiddev Subreddit نيز براي به‌روز ماندن بسيار مطلوب ميباشد.


ديگر چه كاري قادر خواهيم بود انجام دهيم؟


يادگيري اپ نويسي طاقت فرسا ميباشد و مي بايست در پي دلايلي باشيد كه شمارا در درازمدت باانگيزه نگه دارا‌هستند.

 


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۵:۰۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

اپليكيشن نويسي اندرويد با پايتون

پايتون و طراحي اپليكيشن اندرويد  يك ابزار عالي براي تايپ كردن اسكريپت هاي معمولي و نرم‌افزار هاي پيچيده يكسري نخي هست. نكته قابل توجهي كه در اپليكيشن نويسي اندرويد با پايتون وجود دارااست آن ميباشد كه‌اين زمان را بدست آورده ميباشد تا به طور مجاني در دسترس باشد و در سطرهاي نامحدود در آن كد نويسي انجام مي‌گردد.

برنامه نويس ها دستگاه هاي اندرويدي و آيفون براي ارائه يك اپليكيشن گوشي عالي به مشتري خويش ، از يك‌سري تكنيك توسعه و گسترش چندسكويي (يعني قابليت و امكان اجرا در تعدادي سيستم برهان) به كارگيري مي نمايند.

 

اپليكيشن نويسي اندرويد با پايتون

نرم‌افزار هاي كاربردي با به كار گيري از اپليكيشن نويسي اندرويد با پايتون
اپليكيشن Aarlogic C05/3 : يك اپليكيشن رديابي PCB از GSM/GPS به كار گيري مي نمايد كه با پايتون پيشرفته ميباشد و با سرورهاي نقشه گوگل آيتم پشتيباني قرار گرفته ميباشد .
نرم افزار Pyroute : يك اپليكيشن نقشه برداري و مسيريابي GPS مطلوب براي تلفن همراه مي‌باشد.
اپ FoodPlus : يك نرم افزار تلفن همراه پيشنهاد خوراك ميباشد كه فرآيند روند توصيه خوراك و رديابي را معمولي مي نمايد و منحصربه‌فرد دوست داران به خوراك با استعمال از اپليكيشن نويسي اندرويد با پايتون پباده سازي شده‌است.
اپ AppBackup : اين نرم افزار دستگاه هاي IOS را جيلبريك مي نمايد كه منجر مي‌گردد تجهيزات پشتيباني و بازيابي پيكربندي و داده هاي اپ دكان گوشي فعال شوند.
نرم‌افزار نويسي اندرويد با استعمال از كتابخانه Kivy
با محبوبيت موبايل هاي هوشمند و تبلت ها، برنامه نويس ها طالب اپليكيشن نويسي اندرويد با پايتون گرديده اند. به لطف كتابخانه تازه، برنامه نويس ها پايتون مي‌توانند در اپ نويسي اندرويد با پايتون با استعمال از كتابخانه kivy اپ هاي متعددي را بسط دهند.

در مسئله نرم‌افزار نويسي اندرويد با پايتون به دانشي اساس نياز داريد . در‌اين نوشته ي علمي خصوصيت هاي كليدي Kivy را معرفي ميشوند و بعد از آن نشان ميدهد كه به چه شكل طرح بندي در كيوي و بعضي از مثال هاي جانور را كشف فرمائيد.

براي اينكه بتوانيم از پايتون براي نرم افزار نويسي اندرويد به كار گيري كنيم، بايستي از كتابخانه هاي نرم افزار نويسي با تيتر Kivy فايده بگيريد. اين كتابخانه يك پلتفرم يك سري سكويي مي‌باشد كه براي نرم‌افزار نويسي اندرويد با پايتون استعمال ميگردد. پيش از اينكه آغاز به به كار گيري از اين كتابخانه ي نرم‌افزار نويسي كنيم، مي بايست مطلقا مبادرت به نصب كتابخانه ي Kivy نماييم.

ممكن ميباشد نصب كتابخانه ي Kivy تا حدودي زمانبر و وقتگير باشد، ولي براي گسترش اپليكيشن اندرويدي متبوع تماما ضروري ميباشد.

Kivy چه است؟
كي ايشان در اپ نويسي اندرويد يك كتابخانه اي ميباشد كه به شما اذن مي‌دهد با به كار گيري از پايتون براي كامپيوترهاي فردي و تلفن همراه ها نرم افزار هاي كاربردي پباده سازي نمائيد. اين كتابخانه كدهاي شما‌را اخذ مي نمايد و با استعمال از منطق شما اپ كاربردي متبوع را ساخت‌و‌ساز مي نمايد آنگاه فولدر apk فوق را ساخت‌و‌ساز مي نمايد.

يكبار نرم‌افزار نويسي انجام مي گردد و يكسري توشه آن را توسعه ميدهيم

يكي‌از خصوصيت هاي بارز kivy در‌اين ميباشد كه يك توشه در آن كد نويسي مي‌كنيد و آنگاه ميتوانيد در يك‌سري پلتفرم گوناگون از آن استعمال فرمائيد و يا اين كه آن را گسترش دهيد. هركسي كه تلفن هوشمندي داراست ممكن ميباشد با اين نقص‌ روبرو خواهد شد كه يك اپ شگفت انگيز در دستگاهي ديگر ببيند و نتواند آن را براي تلفن همراه منحصر به فرد خودش پيدا نمايد.

حتي بيشتر مواقع شايع مي گردد كه يك اپليكيشن اثر گذار موبايلي ساخت‌و‌ساز مي گردد كه مثال دسكتاپ آن جان دار نميباشد . درين مواقع هركسي ممكن ميباشد دارنده تلفن همراه هوشمند نباشد يا اين كه طرحي را خواهان باشد كه با همه دستگاه هاي آن ها در تمامي تايم ها سازگار باشد.

با kivy در اپليكيشن نويسي اندرويد با پايتون شما براي هر پلتفرم نياز به بسط دهنده يا اين كه اپ نويس نداريد تنها يك نرم‌افزار نويس كافيست تا در همگي اين پلتفرم ها نرم افزار متبوع را ساخت نمايد و به طور پكيج هاي مستقل براي هر اپ فروشگاهي دستگاه ها استخراج نمايد پس در نرم افزار نويسي اندرويد با پايتون نيازي وجود ندارد كه يك نرم افزار را تعدادي توشه در پلتفرم هاي متعدد پباده سازي كنيم يك توشه پباده سازي مي‌كنيم براي همگي پلتفرم ها.

 

نوشته‌علمي پييشنهادي : شناخت با هك با پايتون
شناخت با هك با پايتون
خصوصيات كليدي kivy
Kivy در اپ نويسي اندرويد با پايتون براي نرم‌افزار هاي تلفن همراه و دسكتاپ بالاتر از يك چارچوب مي رود. آن مي‌تواند با مشقت بار افزارهاي همه دستگاه ها رابطه برقرار نمايد و حتي رندرهاي توسعه يافته اي را انجام دهد. در اپ نويسي اندرويد با پايتون، كي ايشان به موتورهاي رندر دسترسي دارااست و حتي مي تواند خيلي بالاتر از يك اپ اينترنت بي آلايش كار نمايد.

 


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۸:۲۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

تحليل سهم ايران از درآمد جهاني اَپ ها


اكوسيستم استارتاپ‌هاي ايراني
درآمد اپليكيشن هاي ايراني : تحليل سهم بسيار ناچيز ايران از درآمد جهاني اَپ ه

 

اكوسيستم استارتاپ‌هاي اهل ايران
درآمد نرم‌افزار هاي اهل ايران : نظارت سهم بسيار ناچيز كشور‌ايران از طراحي اپليكيشن اندرويد و  درآمد جهاني اَپ ها
زهرا افسري زهرا افسري, 1‌سال پيش 1 6 min مطالعه
درآمد اپ هاي اهل ايران طبق پاياني گزارش هر ساله كافه بازار، ۲۵۸ ميليارد تومان و درآمد نرم افزار هاي اندرويد در سال ۲۰۱۸ و در سطح دنيا ۲۴.۸ ميليارد دلار بوده ميباشد. با تعديل درآمد جهاني نرم افزار ها بر پايه ي نرخ برابري ارز و در لحاظ تصاحب كردن سهم ۱.۳% كشور ايران از عالم بر پايه ي جمعيت، جغرافياي مؤثر، منابع طبيعي و درآمد سرانه بر مبناي نرخ برابري توان خريد (PPP)، سهم درآمد نرم افزار هاي اهل ايران از درآمد جهاني نرم افزار ها ۰.۰۰۰۹ ميباشد.

به عبارت بهتر، درآمد نرم‌افزار‌هاي اهل ايران ۷ صدم يه خرده‌ست كه مي بايست باشد يا اين كه مي‌توانست باشد.

حتي در حالتي‌كه كافه ‎بازار تحت عنوان رهبر بازارگاه‎ هاي دانلود برنامه در كشور ايران را صرفا دارنده سهم ۵۰ درصدي از تمام بازار بدانيم گشوده هم سهم درآمدي برنامه هاي اهل ايران از درآمد جهاني اپ ها نسبتاً ۱۴ درصد از عددي ميباشد كه طبق استاندارد جهاني با به حساب آوردن كليه تعديلات بايستي باشد.

مراد از درآمد اپ ها در‌اين مقاله درآمد نتيجه ها از سه جريان درآمدي ذيل ميباشد.

اپ هاي مبلغي (Paid apps)
پرداخت هاي باطن برنامه (In app purchases)
خريد اشتراك (Subscriptions)
بدين ترتيب پرداخت‌هاي مرتبط با كالاهاي غير ديجيتال (به عنوان مثال پرداخت هزينه مهاجرت با تپسي يا اين كه خريد از اپ ديجي استايل) و همينطور درآمد نتايج از تبليغات باطن نرم‌افزار (In app advertising) در محاسبات درآمدهاي كشور‌ايران و عالم در لحاظ گرفته‌ نشده ميباشد.

عوارض سهم بسيار نادر نرم‌افزار هاي اهل ايران از درآمد جهاني اَپ ها
عارضه ها سهم بسيار ناچيز نرم‌افزار هاي اهل ايران از درآمد جهاني اَپ ها قادر است مورد ها تحت باشد.

نبودن نرم افزار در حيطههايي مالامال درآمد مانند دوست‌يابي آنلاين
پردرآمدترين نرم‌افزار موبايلي اندرويد در سال ۲۰۱۸، اپ دوست‌يابي Tinder با درآمدي مساوي با ۲۷۴ ميليون دلار بوده ميباشد.

درآمد اپليكيشن دوست‌يابي Tinder در سال پيشين، بيش تر از ۱۰ برابر درآمد همگي نرم‌افزار هاي اندرويد اهل ايران‌ بوده ميباشد.

هفتمي نرم افزار پردرآمد اندرويدي در سال ۲۰۱۸؛ نرم‌افزار مكالمه با افراد به طور رندم به اسم Azar نيز درآمدي متساوي با ۶۶ ميليون دلار داشته ميباشد.

كاهش شديد بها ريال نسبت به دلار در سال ۱۳۹۷
شاخص برابري نرخ تبديل دلار به ريال در كشور ايران همواره و به اشتباه تحت عنوان يكي‌از مهمترين علامت ‎هاي برد يا اين كه باخت دولت‎ ها تلقي گرديده و بيان كنده معيار در دست گرفتن دولت بر اقتصاد بوده ميباشد. در سود بها دلار به مكان ارتقا تدريجي و متناسب با تورم در قبال ريال، همواره با جهش‎ هاي ناگهاني و پلكان ‎اي مواجه شده‌است. اما معمولا با سپري شد يك‌سري سال و اثر كردن يك سري نرخ تورمِ بالا، بها‎ هاي ريالي مجددا به به عبارتي تناسب گذشته با دلار بر مي‎ گردند.

در سال ۹۷ شاهد جهش سه برابري در بها ارز بوديم و با وجود ارتقاء شديد نرخ تورم، هنوز بها ‎هاي اجناس غير وارد شده به بهاِ دلاري پيشين خويش نرسيده و در فيض اين كالاها “ارزان” گرديده‎ اند. اين مقاله درخصوص كالاهايي كه ريشه در لايه ‎هاي زير هرم مزلو ندارند و به صورت خاص كالاهاي خدماتي مانند اپ هاي موبايلي بيشتر راست گو ميباشد.

عدم وجود نظام‎ پرداخت اعتباري در كشور‌ايران
فروش اشكال سرويس ها در عالم از سرويس ها اساس‎ اي مانند اشتراك آب، برق، گاز، تلفن، سالن ورزشي و… گرفته تا خدماتي مانند گونه هاي قابل انعطاف ‎افزارها و حتي كالاهاي فيزيكي مانند خودرو و اسباب خانگي عموما بر اساس دسترسيِ فروشنده به اكانت بانكي خريدار و كسر خودكار و منظم مبلغ و يا اين كه اقساط سرويس/فرآورده از اكانت خريدار ميباشد.

چنين امكاني در كنار وجود نظامي براي سكو‎ بندي و اعتبارسنجي اشخاص و چك قابليت منفي شدن اكانت بانكي، مسئله‎ ساز برطرف شدن اين گلوگاه اساسي خريد ميباشد: عملكرد فراوان فروشنده براي وصول مطالبات از خريدار

اين گلوگاه در كار سبب گرديده تا كسب و شغل هاي خدماتي در كشور ايران نتوانند پرورش نمايي و مطابق با مثال‎ هاي جهاني خويش داشته باشند و عمدتا وادار باشند تا خريدار را متقاعد به خريد يكجا و طولاني بازه زمانيِ سرويس ها خويش نمايند؛ اقدامي كه منجر كاهش شايان توجه نرخ تبديل مخاطب به خريدار و يا اين كه به عبارتي درآمد نرم افزار ميگردد.

اثر كانال ‎اي تحت
بازارگاه ‎هاي اهل ايرانِ نرم افزار هاي تلفن همراه در مقايسه با مثال‎ هاي شبيه جهاني عموما استانداردهاي زير‎ تري در خصوص پايايي و روايي داده ها ارائه گرديده راجع به هر اپ دارا‌هستند. تحت عنوان مثال، در جهان به طور تقريب كليه اپ‎ هاي پرفروش در كاغذ دانلود خويش دارنده ويديوها و تصاوير متفاوت از تجهيزات بدون‌پول و مبلغي اپليكشن مي باشند و هزاران حيثِ مفصل و ظريف به وسيله خريدارانِ آن نرم افزار كه به اعتنا بوسيله الگوريتم ‎هاي بر طبق هوش تصنعي تروتميز‎ سازي گرديده ‎اند، مو جود ميباشد تا به خريدار شايسته ترين فضاي تصميم‎ گيري را ارائه نمايد.

تحت عنوان مثال، در كاغذ‎ دانلود رخ‎بوك در بازارگاهِ گوگل پِلِي، حدود ۹۰ ميليون لحاظ و يا اين كه امتياز وجود دارااست. در حالي كه‌اين عدد براي پردانلودترين نرم افزار اهل ايران در بازارگاه‎ هاي داخلي حدود ۷۰۰ هزار لحاظ ميباشد. همينطور در‌اين بازارگا‎ه ‎ها ايده ها عموما بر مبناي تاريخ تايپ كردن لحاظ تروتميز‎ گرديده ‎اند و در فيض براي مخاطبي كه مي‌ خواهد به توده ‎بندي رسد، چندان اثرگذار نيستند.

عدم سرمايه ‎گذاري كافي در موضوع اپ هاي اهل ايران
يك كدام از اصلي‎ ترين نقاط ناكامي در فضاي استارتاپي سرزمين، كمبود سرمايه ميباشد. بر مبناي گزارش KPMG كه معتبرترين گزارش صنعت سرمايه‎ گذاري جسورانه تلقي مي‎ گردد، در سال ۲۰۱۷ وسعت سرمايه‎ گذاريِ جسورانه در جهان بيش تر از ۱۵۰ ميليارد دلار بوده ميباشد.

اقتصاد كشور‌ايران از نگاه جغرافيايِ اثر گذار، درآمد سرانه بر مبناي برابري اقتدار خريد و جمعيت، دربين ۱ تا ۱.۵ درصد از اقتصاد عالم را در بر مي ‎گيرد. ولي در زمينه‌ي سرمايه ‎گذاري جسورانه در كشور‌ايران، كل سرمايه‎ گذاري ‎هاي كمپاني ‎هاي سرمايه ‎گذاري خطر پذير ديرين و همينطور صندوق‎ هايي كه از فرابورس جواز گرفته اند به رنج به ۵۰ ميليون دلار در سال مي ‎برسد. به اين ترتيب اين رقم حدود ۵ درصد از ترازوِ موردنياز براي پرورش اين قسمت تازه از اقتصاد ميباشد.

 

سپرده گذاري جسورانه در كشور ايران اينك به رنج به ۵۰ ميليون دلار در سال مي رسد.

در سود برخلاف اعتقاد همگاني كه اين نظر را دارد در اكوسيستم ايجاد اشتغال مرزوبوم با تشكيل حباب روبرو هستيم، حبابي در فعاليت وجود ندارد؛ بلكه حتي برعكس، جذب سرمايه براي استارتاپ‎ هاي چيره كه از فرآيند اول عبور كرده‎ اند، عمل بسيار رنج ميباشد. شايد استدلال اين اعتقاد و باور همگاني به وجود حباب، عدم توازن در پرورش اكوسيستم ميباشد؛ براي استارتاپ‎ هايي كه در فرآيند اول‎ پرورش مي باشند، وسعت انبوهي از پيش‎ عجله‎دهنده‎ ها، عجله‎دهنده ‎ها، مركز ها رويش و بوستان ‎هاي دانش و فناوري صورت گرفته‎ اند.

عدم وجود سرمايه‎ كافي سبب مي ‎خواهد شد تا زيرشاخه‎ هايي كه مبني بر برنامه ‎هاي تلفن همراه و كسب درآمد از روش اشتراك يا اين كه پرداخت باطن‎ نرم افزار ‎اي ميباشند، مانند بازي‎ ها و همينطور اپ ‎هاي كاربردي، نحيف و كوچك بمانند و رويش پاره اي و كيفي اندكي داشته باشند.


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۱۲:۴۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

طراحي اپليكيشن را از كجا شروع كنيم

طراحي اپليكيشن را از كجا شروع كنيم


خواسته از پباده سازي اپ چه چيزي است
بسط و پباده سازي برنامه فن‌اي براي طراحي اپليكيشن اندرويد پلتفرم iOS يكي مهم ترين گرفتاري‌هاي مدرن براي ساخت‌و‌ساز‌كنندگان نرم افزار ميباشد. سيستم‌دليل iOS يك پلتفرم مخصوص ميباشد كه بوسيله اپل ساخته ‌گرديده ‌ميباشد. سيستم‌استدلال iOS دربرگيرنده دستگاه‌هاي تلفن (iPhone) و رايانه‌هاي لوحي (iPad) ميباشد.

ميتوانيد نرم افزار‌هايي را براي سيستم‌استدلال iOS ساخت و ساز فرمائيد و بعد به عبارتي نرم‌افزار را هم در iPhone و iPad مقصود قرار دهيد. اپليكيشن‌هاي iOS از دكان برنامه Apple قابل نصب بر روي iPhone يا اين كه iPad شما مي باشند.

 

مراد از پباده سازي نرم افزار چه چيزي است

گويش اپليكيشن‌نويسي Objective-C
Objective -C يك لهجه نرم‌افزار ‌نويسي مهم ميباشد كه به وسيله اپل براي گسترش iOS و Operating System X پيش از بسط Swift استعمال ‌گرديده ‌ميباشد. اين لهجه اپليكيشن‌نويسي يك مشتق از گويش نرم افزار‌نويسي C ميباشد كه براي ios خاص شده‌است.

گويش اپ‌نويسي اول براي اپ ‌هاي iOS ،Objective-C به وسيله اپل براي توليد اپ‌هايي حاذق و مقياس‌پذير گزينش شده‌است. تحت عنوان بخشي از چارچوب گسترش اپل، Objective-C تماماً در كل چارچوب‌هاي iOS و Maغير مجاز مي باشد مخلوط شده‌است. با اين اكنون، براي ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار فن‌اي در سيستم‌برهان اپل اين نرم افزار با زباني توانا‌خيس به اسم Swift تقويت و جايگزين شده‌است. در عين اكنون، از هنگامي كه اپل اپ Swift را معرفي نموده است، محبوبيت Objective-C كاهش‌ يافته ‌ميباشد. البته با اين وجود هنوز هم محبوبيت خويش را در ميان گسترش‌دهندگان نگهداري‌كرده‌ميباشد. از اين جهت كه چارچوب نرم افزار‌ها هنوز هم تا حد متعددي به Objective – C متكي مي‌باشند.

 

كليپ پييشنهادي : يادگرفتن بدون پول اپ نويسي اندرويد
يادگرفتن بدون پول نرم‌افزار نويسي اندرويد
گويش اپ نويس Swift
اپل Swift را در سال ۲۰۱۴ تحت عنوان لهجه نرم افزار‌نويسي معرفي كرد. بنابراين Swift لهجه اپليكيشن‌نويسي iOS بسيار برنا و اميد‌بخش ميباشد و به طبعً آينده بسط iOS ميباشد. نرم‌افزار‌نويسي Swift شمارا كاركشته به تايپ كردن كدهاي روشن‌خيس مي‌نمايد و براي به عبارتي سعي در Objective-C به خطوط كد كمتري براي كد‌نويسي نياز داريد. مي توانيد با يادگيري اين لهجه، ايجاد نرم افزار فن‌اي را تجربه فرماييد.

اگرچه اين زباني ميباشد كه به همدم Objective-C عمل مي‌نمايد، البته كمپاني Cupertino براي اپ‌نويسان iOS اين قابليت و امكان را آماده‌كرده‌ميباشد كه براي نرم‌افزار‌نويسي بدون نقص، ميتوانند به طور كامل به Swift اكتفا كنند. همينطور اكثري از شغل ها در پي استخدام نرم افزار‌نويسان Swift با تخصص در موضوع بسط نرم افزار‌هاي يار و همدم با استعمال از اين گويش ميباشند كه ساخت و ساز برنامه رشته‌اي را به خير و خوبي فراگيري چشم ‌باشند.

 

 

 


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۱:۱۶ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

اپ‌نويسي

كمپاني‌هاي گسترده اپ‌نويسي
كمپاني‌هاي وسيع به طراحي اپليكيشن اندرويد  خيال و خاطر گروه بزرگتر، تخصص و تجربيات بيشتر، نرم افزار كيفيت عالي‌تري ارائه ميدهند ولي هزينه‌ي آن نيز بيشتر ميباشد. براي ايجاد نرم افزار‌هاي پيچيده فقط تعيين شما كمپاني‌هاي عظيم نرم‌افزار‌نويسي ميباشد. هرچقدر مجموعه بسط بزرگتر باشد، در زمان ساخت و ساز اپليكيشن، مسائل و اشتباهات حل نشده‌ي كمتري به وجود مي آيد و در‌حالتي كه مشكلي هم پيش بيايد به خيال و خاطر تخصصِ بيشتر مجموعه، سريعا راهكاري خواهند يافت. اگرچه تضمين توليد اپ هيچگاه مطلق وجود ندارد البته كمپاني‌هاي گسترده به خيال و خاطر محافظت اعتبار برندشان هم گرديده دقت بيشتري به رضايت مشتريان خويش دارا هستند.
خب با دسته‌بندي‌هاي گوناگون گسترش‌دهندگان و مزايا و معايب هريك آشنا شديد. ولي تعيين يك طرز آخري بستگي به سطح پيچيدگي اپ، انتظارات شما و سودآوري آيتم نظرتان داراست. به خيال داشته باشيد كه نوع نرم‌افزار‌نويسي كه تعيين ميكنيد تاثيري بدون واسطه روي هزينه‎ي ايجاد برنامه دارااست و همان طور كه به‌دنبال خواهيد روئت كرد اين بها بسيار متغير ميباشد. به هر هم اكنون هر مسيري گزينش مي كنيد بايستي خوب چشمتان را گشوده نمائيد تا شايسته ترين آيتم را تعيين نمائيد.
بخوانيد محاسبه كتاب Android Programming: The Big Nerd Ranch Guideدر هنگام گزينش يك بسط‌دهنده چه چيزهايي را ملاك در اختيار بگذاريم؟
اگرچه بعضا از تعيين‌ها ريسك بيشتري از ساير دارا‌هستند اما به عبارتي انتخابي كه ميكنيد شايسته ترين باشد. هنگامي توسعه و گسترش‌دهنده‌اي به فعاليت ميگيريد، معيارهاي ذيل را ملاك قرار دهيد:
فردي را استخدام فرماييد كه سوابق مستند و تجربه‌ي كافي داشته باشد. اين شايسته ترين طريق براي سنجش مهارت‌هاي توسعه و گسترش‌دهنده ميباشد. در واقع در‌حالتي كه مي خواهيد بدانيد طرف اكانت شما يك سري مرده حلاج ميباشد و ادعايش چقدر درست ميباشد به سوابق‌ي كاري وي نگاه فرمائيد. آيا مثال‌عمل قابل چك دارا هستند؟ مداركي براي ثابت تخصصش وجود داراست؟ اين مهمترين شاخص يك توسعه و گسترش‌دهنده ميباشد.
به پيمان لينوس توروالدز: كلام زياده، كدتو نشون بده!
آيا توسعه و گسترش‌دهنده در توليد اپليكيشن‌هايي كه در كلاس كاري اپ شما ميباشد، تبحر كافي داراست؟ فرض نماييد مي خواهيد اپليكيشني توريسم براي پلتفرم iOS بسازيد. بدين ترتيب عقل حكم مي‌نمايد كه شخصي را استخدام فرمائيد كه تا قبل از اين تجربه‌ي ساخت و ساز چنين اپ‌هايي بر روي اين پلتفرم را داشته باشد. شايد طرف بتواند نرم افزار‌هاي دستكاري تصوير بسازد اما قدرت و تجربه كافي در ساخت‌و‌ساز برنامه‌هاي بر پايه ي نقشه نداشته باشد.
عميقاً در رابطه بعدها گوناگون پروژه دعوا و گفت‌و‌گو فرماييد. ضروري ميباشد در به عبارتي استارت فعاليت، كل چيزي كه از اپليكيشن انتظار داريد و نقشه‌ي خط مش را در دست گسترش‌دهنده قرار دهيد تا ميانه فعاليت نرم‌افزار‌نويس دبه نكند يا اين كه به خيال و خاطر ايرادات پيش‌بيني نشده، تحويل پروژه با دارايي و برهه زماني توافق گرديده به آخر نرسد يا اين كه نرساند!
آيا گسترش‌دهنده قابليت تحويل پروژه در دوران‌ي هنگامي معين و متناسب با ميزان دارايي‌ي شمارا دارااست؟ سرمايه‌گذاري مالي و هنگامي، مسئله مهمي در انجام پروژه‌هاست. به همين برهان ضروري ميباشد كه قبل از آغاز عمل راجع به مهارت و اقتدار بسط‌دهنده تضمين كافي را بگيريد. مي بايست راجع به تعداد ساعتها فعاليت، مقطع گزارش پيشرفت، ارائه بروزرساني و پشتيباني از نرم افزار دعوا‌هاي موردنياز را انجام دهيد.


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۹:۴۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

جديدترين روش براي يادگيري زبان نرم افزار نويسي جاوا اندرويد


جديدترين طريق يادگيري گويش نرم افزار نويسي جاوا اندرويد

 


فرآيند  طراحي اپليكيشن اندرويد پباده سازي نرم‌افزارپروسه پباده سازي نرم افزارپباده سازي اپ مجموعاَ از ۸ قدم مهم درست شده ميباشد، كه اما اكثري از اين پروسه جزلاينفك پباده سازي، ساخت‌و‌ساز و ارائه هر متاع يا اين كه خدماتي در بازار مالامال رقابت مدرن مي باشد.
گام نخستين: آشنايي نيازدر صدر شما بايستي بتوانيد يك تصوير كلي از نياز يا اين كه مشكلي كه قادر است به وسيله ايده شما در قالب اپليكيشن مرتفع خواهد شد، داشته باشيد. نرم‌افزار شما مي بايست بتواند اين نياز را توام با كاهش هزينه، بازه زماني و … براي استفاده كننده انجام دهد و بازدهي بالايي داشته باشد.


گام دوم: جامعه غرضبجاي اينكه عملكرد نمائيد تور خويش را در اقيانوس پهن نماييد، وارد يك بركه گرديد و كل ماهي ها را شكار نمائيد. داشتن جامعه غرض معين، شايسته ترين رويه براي بالا بردن بازدهي و به كار گيري از اپ شما ميباشد. در‌اين گام مي بايست بدانيد جامعه غرض شما دارنده چه جنسيتي ميباشد، چه بازه زماني سني داشته و اصلي خيس از كليه از چه پلتفرمي براي رفع نياز خودش بيشتر استعمال مي‌نمايد.نكته: در حالتي كه استفاده كننده شما ممكن ميباشد از يك سري پلتفرم و يا اين كه سيستم ادله براي همگام سازي اپليكيشن شدما به كارگيري نمايد، مي بايست اين گزينه را نيز مدنظر داشته باشيد.


گام سوم: سبك كسب درامدنرم افزار شما برچه شالوده قرار ميباشد منفعت آفريني نمايد؟ اكنون يك سري سبك گوناگون براي منفعت آفريني از روش اپليكيشن هاي كاربردي وجود دارااست:برنامه هاي مبلغياپ هاي بدون‌پول با پرداخت باطن طرحيبرنامه هاي تبليغاتينرم‌افزار ها با حق دانلود
براي تعيين هر يك ازين سبك هاي كسب درامد، اعتنا به جامعه مقصود اهميت بالايي داشته و جداگانه از آن شما بايستي به مسائل مالي اعم از بسط، بازاريابي، تبليغات و نشر نيز اهميت بدهيد.


گام چهارم: نرم افزار را پباده سازي فرمائيددر قدم چهارم شما بايستي در غايت دست به فعاليت گرديده و ايده خويش را از شيت خارچ فرمائيد، براي پباده سازي برنامه شما دو منش مهم داريد:
ـ برون سپاري پباده سازي به موسسه ها گوناگونـ يادگيري پباده سازي نرم افزار
به شما پيشنهاد مي كنم، در صورتيكه ميخواهيد كاري بدون شوخي و اساسي انجام دهيد و پباده سازي نرم‌افزار براي شما از اهميت بالايي شامل است، يادگرفتن نرم‌افزار نويسي نرم افزار را در اپليكيشن خويش قرار داده و آنگاه با همياري با مجموعه هاي زبده، آنچه مدنظر داريد را تماما پياده سازي فرماييد.


گام پنجم: توسعه و گسترش مثال اولبعد از پباده سازي اپ، وقت آن رسيده كه يك مثال اول از اپ خويش را گسترش دهيد.البته اينكار چرا واجب ميباشد؟توسعه و گسترش مثال اول اصولا تبديل ايده شما به اپ با قابليت و امكان هاي اساس اي آن ميباشد. با اين عمل شما مي توانيد خريداران را براي خريد ايده شما مجاب كرده و فرآيند بازاريابي و جذب سرمايه را تسهيل نمائيد و از طرفي ايده خويش را نيز افشا نكنيد.
نكته: سواي ارائه ورژن نخستين، باگ ها و مشكلات فني به ديده نمي آيد، مشكلات امنيتي كه جز طلاق ناپذير طرح هاي تازه ميباشد از نگاه نهفته بوده و جذب سرمايه و ثبت در بازار مالامال رقابت اپ فعاليت بسيار رنج خواهد بود.

 


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۸:۲۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

با زبان هاي اپليكيشن نويسي اشنا شويد

- Java
جاوا دوستداشتني ترين گويش اپليكيشن نويسي در‌ طراحي اپليكيشن اندرويد اين واژه و كلمه ميباشد. در حدود ۹ ميليون توسعهدهنده جاوا در عالم وجود دارااست، كه در بين ۲۳ ميليون توسعهدهنده وجود دارااست. جاوا لهجه اپليكيشن نويسي اساسي آندرويد ميباشد.
برخلاف Swift، Kotlin، و C #، جاوا ممكن ميباشد يك گويش نرم افزار نويسي امروزي نباشد و به صورت تر و تميز ارتقاء پيدا نكند. با اين حالا جاوا يك نقطه آغاز براي گسترش دهندگان نو را ارائه مي‌دهد. جاوا در مقايسه با Kotlin بسيار بي آلايش خيس ميباشد. چنانچه شما يك توسعه و گسترش دهنده تازه مي باشيد كه مي‌خواهيد بسط اندرويد را حافظه بگيريد، جاوا ممكن ميباشد يكي‌از معمولي ترين رويكرد ها براي آغاز باشد.
۴- Objective-C
Objective-C بوسيله Tom Love و Brad Cox در سال ۱۹۸۴ بسط داده شد. قبل از اينكه Apple در سال ۲۰۱۴ Swift را در سال ۲۰۱۴ عرضه نمايد، مقصود C لهجه مهم Apple iOS بود. Objective-C يك مقصود كلي، لهجه اپ نويسي شي گرا ميباشد كه بو و مزه Smalltalk را به لهجه اپ نويسي c به ارمغان مي‌آورد. انتقال پيام ميان شي ءها يك كدام از خصوصيت هاي كليدي Objective-C ميباشد كه براي سيستم استدلال هاي اپل iOS حقيقتا اثر گذار ميباشد.
Objective-C يك سوكت لهجه اپ نويسي C ميباشد و قابليت و امكان هاي شي گرا و يك بازه زماني اجرا پويا را مهيا مي نمايد. Objective-C مفاهيم، ​​اشكال ابتدايي و بيانات در اختيار گرفتن جريان را از C به ارث ميبرد و نحو را براي تمجيد كلاس ها و شيوه ها اضافه مي نمايد. همينطور سطح پشتيباني لهجه در سطح مدير گويش شي و ادبيات عاميانه را اضافه مي نمايد، در حاليكه نوع تايپ و لينك پويا را در مشت شما قرار مي‌دهد، تا مقطع اجرا، مسئوليت هاي متعددي را سپري مي نمايد.

 

 


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۷:۰۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

فرايند ساخت اپليكيشن اندرويد با پايتون چگونه است؟

فرايند ساخت اپليكيشن اندرويد با پايتون چگونه است؟

 

درين نوشته‌علمي قصد داريم طراحي اپليكيشن اندرويد فرآيند ساخت‌و‌ساز اپ اندرويد با پايتون را توضيح دهيم. پايتون يك لهجه توانمند و در عين معمولي ميباشد. اين لهجه در مسئله هاي مختلفي به خصوص مبحث يادگيري ماشين كاربرد متعددي دارااست. با اين لهجه و استعمال از قاب ورك هاي جان دار ميتوانيد نرم افزار اندرويد بسازيد. با آنكه لهجه پايتون در مورد توسعه و گسترش نرم‌افزار هاي تلفن همراه اشتباهات مختص به خويش را داراست البته همچنان تحت عنوان يك گويش حاذق دراين مورد به حساب مي‌آيد

معايب نرم‌افزار نويسي نرم‌افزار با پايتون

نرم‌افزار هاي اندرويدي نرم‌افزار هايي مي باشند كه به مراد نصب بر روي سيستم هاي اندرويدي به عمل مي‌روند. لهجه اساسي براي ساخت و ساز اپ هاي اندرويد گويش جاوا JAVA ميباشد.علاوه برآن لهجه ها و فريمرك هاي ديگري نيز وجود دارااست كه ميتوان براي بسط نرم‌افزار اندرويد بهره مند شد يكي‌از اين فريمورك هاي فلاتر ميباشد.

فلاتر چه است؟ تمامي چيز در رابطه فلاتر

اما مي قدرت با گويش پايتون نيز براي ايجاد نرم‌افزار اندرويدي بهره مند شد. پايتون يك لهجه اپ نويسي سطح بالا ميباشد كه در طراحي وب سايت، اينترنت نرم افزار ها و نظارت و ارزيابي داده ها وسيع، پباده سازي اپليكيشن و بررسي هاي علمي به فعاليت مي رود.

براي اينكه بتوان نرم افزار مندرج به لهجه پايتون را در فضا اندرويد استعمال كنيم رويكرد هاي گوناگوني وجود دارااست. با به كارگيري از اين طريق ها نرم افزار مندرج در پايتون همچون يك نرم افزار مندرج با جاوا به خير فعاليت خواهد كرد. توليد نرم افزار اندرويد با پايتون مي‌تواند با استعمال از قاب ورك هاي تحت صورت بپذيرد. يادگرفتن ساخت و ساز اپ با بايتون با به كارگيري از قاب ورك هاي زير در آينده به طور نوشته‌ي علمي هاي غير وابسته ارائه گردد.

 


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۹:۱۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)