مقالات تخصصي طراحي اپ مقالات تخصصي طراحي اپ .

مقالات تخصصي طراحي اپ

هيدروليك ثامن

پمپ هيدروليك لودر كوماتسو
 هيدروليك ثامن

پمپ هيدروليك بيل كوماتسو  با توجه به استفاده ي بيش از پيش سيستم هاي هيدروليك در صنايع ماشين آلات راهسازي پمپ هاي هيدروليكي با دبي و فشار متغير در انواع مختلف توليد ميشود.پمپ هاي هيدروليكي انرژي كه از موتور احتراق و يا الكتريكي دستگاه ميگيرد به انژي هيدروليكي تبديل مي كند به گونه اي گه توان ورودي پمپ از يك موتور تامين ميشود و توان هيدروليكي را به عنوان خروجي تحويل ميدهد.پمپ هيدروليك طوري عمل ميكند كه در يك سيستم هيدروليك دبي ايجاد ميكند.

 

 پمپ ها در صنعت هيدروليك به دو دسته تقسيم ميشود:

 

الف: پمپ هاي هيدروليكي جابجايي غير مثبت

ب:پمپ هاي هيدروليكي جابجايي مثبت

 

تعمير پمپ هيدروليك
 

پمپ هاي هيدروليك به سه دسته تقسيم ميشود:

 

الف: پمپ هاي چرخ دندهاي كه به چند دسته تقسيم ميشود عبارت ان از 1. پمپ هاي چرخ دنده خارجي 2.پمپ چرخ دنده داخلي 3.پمپ هاي گوشوارهاي 4.پمپ هاي پيچي 5.پمپ هاي ژيروتوري

ب: پمپ هاي پره اي كه عبارت اند از: 1.پمپ هاي پرهاي نامتعادل 2. پمپ هاي پرهاي متعادل

ج:پمپ هاي پيستوني كه عبارت اند از: 1.پمپ هاي پيستوني محوري 2.پمپ هاي پيستوني شعاعي

فروشگاه هيدروليك ثامن مركز پخش پمپ هايه هيدروليك و قطعات هيدروليكي ميباشد.از جمله محصولات فروشگاه هيدروليك ثامن پمپ هيدروليك لودر كوماتسو ميباشد.

تمامي محصولات اين فروشگاه داراي ضمانت كالا ميباشد

ارسال كالا به تمامي شهرستانها توسط اين فروشگاه انجام ميشود و كالائ ارسالي دارايه ضمانت ارسال كالا ميباشد.

 

 

 

يكي از بهترين توليد كننده هاي پمپ هاي هيدروليك پيستوني و دنده اي در دنيا شركت كوماتسو است زيرا در انواع پمپ هيدروليك كوماتسو از دقت بسيار بالا و مهندسي زوز دنيا بهره گرفته شده است.پمپ هيدروليك كوماتسو به نسبت دبي و فشار و طراحي خاصي كه دارد فقط قابل استفاده در ماشين الات ساخت خود كاربرد دارد زيرا پمپ هيدروليك كوماتسو به صورت انحصاري و فقط توسط خود اين شركت توليد ميشود.يكي از دلايل فروش بالاي ماشين الات راهسازي و معدني كوماتسو پمپ هيدروليك كوماتسو ميباشد.

 

 پمپ هيدروليك بيل هيوندا
 

 

 
هيدروليك ثامن
 

با پيشينه ۲دهه سابقه خود و داراي تاييديه رسمي شركت هاي محور ماشين

نمايندگي كوماتسو در كشور،شركت هپكو،شركت هسكو، شركت FESTO المان، و داراي تآييديه AVABRS در زمينه تعميرات سيستم هيدروليك و موتور و ماشين آلات راهسازي معدني كوماتسو،هيوندا، ولوو،دوسان،و دستگاههاي چيني كشور يكي از تخصصي ترين مجموعه ها در اين زمينه مي باشد.

 

هيدروليك ثامن آماده هر گونه خدمت رساني در خصوص عيب يابي تعمير، تهيه و تآمين قطعات هيدروليك، برقي، موتور،گيربكس،زيربندي،لوازم جك،سيل كيت،به هموطنان عزيز در سرتاسر كشور مي باشد.

 

هيدروليك ثامن با بكارگيري كادر مجرب و اموزش ديده خود سعي بر آن نموده كه هزينه تعمير و تآمين قطعات را به شدت كاهش داده و خدمات خود را به بهترين و كم هزينه ترين شكل ممكن و با استفاده از عرضه بهترين قطعات با كيفيت اصلي كليه دستگاهها ارائه كند.

 

خرسنديم كه بيش از دو دهه فعاليت دراين صنعت اين امكان را براي ما فراهم كرده تا با شناخت خواسته ها و نياز امروز كشور عزيزمان به اين صنعت بخصوص و با آگاهي از دانش روز، در اختيار داشتن بهترين نيروي انساني وبهره برداري از مناسب ترين امكانات فني قادر به ارائه خدمات تخصصي به مشتريان خود باشيم.

آدرس
تهران خيابان قزوين روبروي شركت دخانيات مجتمع تجاري امپراطور همكف اول واحد ۱۱ هيدروليك ثامن

تماس:
info@hydrulicsamen.com

۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۴
۰۹۱۲۷۰۳۱۷۴۰

سايت: https://hydrulicsamen.com/


برچسب: پمپ هيدروليك كوماتسو، هيدروليك ثامن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۱:۵۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

تراك كوماتسو؛ تامين كننده و وارد كننده قطعات ماشين هاي راهسازي و معدني

تراك كوماتسو
 
تراك كوماتسو

 

واردكننده و تامين كننده ي كليه قطعات موتوري,و زير بندي دامپتراك,لودر,بلدوزر و بيل مكانيكي كوماتسو
 
تراك كوماتسو از سال 1388 فعاليت گسترده اي را در اين زمينه شروع كرده است.

 
اين شركت با دارا بودن سابقه درخشان در زمينه تامين و تهيه قطعات انواع ماشين آلات راهسازي و معدني و همچنين با بهره گيري از مهندسين و متخصصين كارآزموده در امر سرويس و نگهداري كليه ماشين آلات راهسازي فعاليت ويژه اي داشته و همواره بر اين باور است كه مي توان از تجربه مفيد كاري خود نقش موثري در صنعت راهسازي كشور فراهم آورد.

 

باعث افتخار است كه در راستاي عمران و آباداني كشور توانسته ايم با شركت ها و نهادهاي دولتي و خصوصي اعم از ارگان هاي نظامي، شهرداري ها، شركت هاي راه سازي، معدني، حفاري، پيمانكاري ها و … همكاري داشته باشيم.

اين شركت با دارا بودن سابقه درخشان در زمينه تامين و تهيه قطعات انواع ماشين آلات راهسازي و معدني و همچنين با بهره گيري از مهندسين و متخصصين كارآزموده در امر سرويس و نگهداري كليه ماشين آلات راهسازي فعاليت ويژه اي داشته و همواره بر اين باور است كه مي توان از تجربه مفيد كاري خود نقش موثري در صنعت راهسازي كشور فراهم آورد.


 
بيل مكانيكي كوماتسو جزء تجهيزات حفاري اين كمپاني به شمار مي رود. بيل مكانيكي از ماشين‌هاي سنگين عمراني و مهندسي است كه از قطعات مكانيكي اصلي اعم از بازوي مفصلي، باكت (Bucket) و كابين گردان در قسمت بالا و زنجير و يا چرخ لاستيكي در زير مي‌باشد. قسمت فوقاني هر دو نوع بيل مكانيكي (چرخ زنجيري و چرخ لاستيكي) داراي عملكردي مشابه هستند و از رِله، اَهرم و تجهيزات الكترونيكي براي كنترل آن استفاده مي شود. اما قسمت تحتاني كه شامل كل لوازم يدكي زيربندي، زيربندي كامل و اتصالات چرخ ها مي باشد، داراي عملكرد جداگانه اي (براي محيط‌هاي كوهستاني، شهري، بياباني) مي باشد. علاوه بر تفاوت لوازم يدكي زيربندي، محل كار و سرعت بيل مكانيكي چرخ زنجيري با بيل مكانيكي چرخ لاستيكي متفاوت است.
 

 
از ديگر ويژگي هاي بيل مكانيكي مي‌توان به نصب چكش (پيكور) كه بسيار پركاربرد است اشاره كرد. نصب چكش هيدروليكي يا پنوماتيك بجاي باكت اين دستگاه، اين امكان را فراهم مي‌كند كه سطوح و حجم‌ هاي سنگي يا بتوني را كه بنا به دلايلي نمي‌توان با مواد منفجره و يا كمپرسور تخريب كرد، به‌وسيله مجموعه اين دو وسيله (بيل و چكش) تخريب نمود. البته بايد عنوان كرد كه بيل مكانيكي براي حمل خاك مناسب و مقرون به صرفه نيست. به همين دليل پيشنهاد مي شود كه از لودر براي حمل خاك به حجم زياد استفاده شود.
 
حفر كانال، گودال، زيرسازي، حمل مواد (در حد متوسط)، برش توسط ادوات هيدروليكي، تخريب، گودبرداري براي ساخت ساختمان، خاك برداري، تسطيح زمين (در مواردي به صورت خلاصه- در غير اينصورت گريدر پيشنهاد مي شود)، معدنكاري و لايروبي رودخانه

 

نحوه عملكرد قطعات عملكردي و لوازم يدكي بيل مكانيكي

 

بازوي مفصلي

 

بازوي مفصلي در قسمت جلويي بيل مكانيكي واقع شده و وظيفه حفاري، جابجاي و حمل را بر عهده دارد. اين بازو به وسيله سه هيدروليك جداگانه و توسط راننده كنترل مي شود. هيدروليك اول در قسمت ابتدايي بازو (جلوي كابين راننده)، هيدروليك ثانويه در مركز بازو و ديگري انتهاي بازوي مفصلي واقع شده است. هيدروليك اول براي به حركت درآوردن بازوي اصلي مي باشد و هيدروليك دوم براي حركت و قدرت دارن به باكت به كار مي رود. تمام عملكرد اين بازو از طريق يك رله در كابين راننده كنترل مي شود.

 

 

اگر شما هم جز آن دسته از افرادي هستيد كه از خودرو هاي راهسازي استفاده ميكنيد و مايليد تا از دانستني هاي بيل مكانيكي كوماتسو بيشتر بدانيد در ادامه با ما در تراك كوماتسو همراه باشيد تا اطلاعاتي در اين زمينه در اختيار شما قرار دهيم.در اين بخش از مقاله در رابطه با كد خطاهايي كه ممكن است در بيل مكانيكي با برند كوماتسو آن برخورد كنيد صحبت نماييم. امروزه بيل مكانيكي توليد شده توسط شركت هاي ولوو ، هيتاچي ، دوسان و… از قابليت نصب دياگ بهره مي برند در اين ماشين آلات ، دياگ به صورت خارجي بر روي خودرو نصب مي شود و ايرادات آن را پيدا مي كند اين در حالي است كه بيل مكانيكي كوماتسو از دياگ داخلي برخوردار بوده و تمام اين اطلاعات به وسيله ي مانيتور قرار گرفته بر روي خود بيل قابل مشاهده است و نيازي به نصب دستگاه خارجي نمي باشد.

 

ارور E02 مربوط به اتصال / قطع سوپاپ سلونئويد مي باشد كه در صورتي كه اين ارور را بر روي مانيتور دستگاه خود مشاهده نموديد در هنگام كار شاهد اين خواهيد بود كه توان كاري دستگاه كم تر از حالت ايده آل شده و اصطلاحا در زير كار مي خوابد. براي رفع اين مشكل كافي است به سراغ دو شير برقي كه بر روي پمپ هيدروليك سمت چپ قرار داشته رفته و هر دوي آنها را مورد بررسي قرار دهيد به صورت معمول شير برقي كه در قسمت گودي قرار دارد مشكل پيدا كرده مي توان آنرا باز كرده و پس از سرويس كردن مقداري پالش به سوپاپ داخلي اضافه كرده تا كارايي آن به حالت قبل برگردد.

 

ارور E03 مربوط به اتصال و يا قطع شدگي در ترمز گردان خودرو مي باشد در صورت مشاهده اين ارور بايد منتظر قفل شدن و عدم امكان چرخش خودرو خود باشيد. براي رفع آن بايد به 6 شير برقي را كه زير سلكتور وجود دارد ، دسترسي پيدا كرده و نسبت به تعمير و يا تعويض آنها اقدام نماييد. قبل از هر اقدامي توجه داشته باشيد كه تعمير اين قسمت نيازمند تجربه و صرف وقت بسياري مي باشد. به طور معمول مشكل اصلي اين بخش به پنجمين شير مربوط بوده و شما مي توانيد با تعويض اين لوازم يدكي كوماتسو و يا رسوب زدايي آن ،اين شير را مانند روز اول نماييد.

 

ارور E05 مربوط به سيستم گاز بيل مكانيكي مي باشد و در صورتي كه با اين ارور مواجه شديد مطمئنا با اين مشكل كه بيل مكانيكي كوماتسو شما گاز خور خوبي ندارد برخورد خواهيد نمود. براي تعمير اين بخش كار خاصي از شما ساخته نيست تنها مي توانيد سوكت هاي متصل به گاز برقي را بررسي نماييد و بايد حتما توسط برقكار مابقي تغييرات انجام شود.

 
كوماتسو يكي از پيشتازان عرصه توليد خودرو هاي سنگين و قطعات كوماتسو مي باشد كه در سالهاي گذشته با توليد مدلهاي مختلف خودرو ها از جمله خودرو هاي راهداري سهم قابل توجهي را در بازار جهاني از آن خود نمايد و محصولات بسياري را در كشور هاي مختلف به فروش برساند. در ادامه بيشتر در زمينه ي تاريخچه شركت كوماتسو توضيح خواهيم داد.

 

كوماتسو از سال 1968 با توليد بيل هيدروليكي از سري H به جمع شركت هاي توليد كننده بيل مكانيكي پيوست. اين در حالي است كه اين شركت از سالها قبل از اين در عرصه توليد خودرو و لوازم جانبي خودرو فعاليت داشته است ولي به صورت جدي و تخصصي از سال 1968 در اين عرصه اقدام به برند سازي نمود.

 

 

 

اين شركت با همكاري شركت هاي آمريكايي توانست مجموعه اي از خودرو هاي سري H را توليد نمايد و درامد مطلوبي را از فروش اين مدل خودرو به دست آورد.

 

ايران در سال 1980 در هنگام جنگ با عراق كه كشور هاي زيادي از ارائه خودرو هاي راهداري به ايران خودداري ميكردند با كوماتسو براي خريد خودرو هاي راهداري ساخته شده توسط اين شركت به توافق رسيد و اقدام به وارد كردن تعداد قابل توجهي از اين محصولات كوماتسو نمود و از آنها در خط مقدم جبه هاي خود استفاده نمود.

 

كوماتسو با توجه به سابقه اي كه در توليد خودرو هاي بلدوزر ، لوله گذار و … داشت تواست در عرصه توليد و فروش بيل هاي مكانيكي موفق شده و تعداد قابل توجهي از محصولات خود را به فروش برسانده اما اين مقدار فروش در برابر رقيبان قدرتمندي كه همه روزه در حال ارتقاع محصولات خود بودند موفقيت به حساب نيامد زيرا كوماتسو به مدت 20 سال كلاس وزني بيل هاي مكانيكي توليدي خود را در وزن 65 تن نگه داشت و آنها را ارتقاع نداد همچنين عدم راه اندازي بخشي براي توليد بيل هايي كه از چرخ پلاستيكي به جاي چرخ زنجيري استفاده ميكنند نيز از ديگر دلايل اين ناكامي مي بود.

 

در حال حاضر با توجه به تغييراتي كه كوماتسو در خط توليدي و هم چنين سياست هاي خود در برابر مشتريان داشته است توانسته پس از هيتاچي در رتبه دوم شركت هاي توليد كننده خودرو هاي سنگين قرار گيرد كه با توجه به سير صعودي پيشرفت كوماتسو طي چند سال گذشته اين اميد ميرود كه به زودي به اولين شركت توليدي خودرو هاي راهداري تبديل شود.

 

وظايف شير كنترل در سيستم هيدروليك ؟؟؟

 

– دبي خروجي از پمپها را مطابق بادستور اپراتور از پمپها گرفته و به سمت عملگرها تقسيم و ارسال مي كند .

-اطلاعات مورد نياز پمپ براي تامين دبي خواسته شده براي هريك از عملگرها را بدست آورده و ارسال مي كند.

-وقتي اپراتوربه طور همزمان دو يا چند حركت از دستگاه مي خواهد ،شير كنترل دبي ارسال شده به سمت هر يك از ادوات را كنترل مي كند.

 

– جلوگيري از بالا رفتن فشار پمپها از حد معين.( ماكزيمم فشار خروجي پمپ را كمتر از يك حد معين نگه مي دارد)

-از ايجاد فشار منفي يا خلاء در مدار هيدروليك جلوگيري مي كند .

-فشار ناگهاني و بالاي بوجود آمده در مدار هيدروليك را كه ممكن است در اثر ضربه بوجود آيد برطرف مي كند

 

اطلاعات تماس
09127700422

02166610162

02166608246

 

تامين كننده و وارد كننده قطعات ماشين هاي راهسازي و معدني

مجتمع كاترپيلار طبقه اول پلاك

۱۷۸

www.truckkomatsu.com
 


برچسب: پمپ هيدروليك كوماتسو، تراك كوماتسو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۳:۳۷ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

فرا هيدروليك

فرا هيدروليك
 

پمپ هاي هيدروليك كوماتسو  هستند. اين پمپ ها در انواع مختلفي موجود اند كه هر كدام بسته به نوع قدرت خود از دبي و فشار مخصوصي برخوردار هستند. از جمله ي اين پمپ هاي هيدروليك، مي توان به پمپ هاي هيدروليك ساخته ي شركت كوماتسو اشاره نمود.

 

مشخصات فني انواع پمپ هيدروليك كوماتسو
 

پمپ هيدروليك كوماتسو يا همان مولد انرژي هيدروليكي، در مدار ايجاد فشار كرده و سطح انرژي سيال را بالا مي برد. اساس كار پمپ هاي هيدروليك اعمال نيروي رانش به بسته هاي سيال محبوس شده در فضاي بين پوسته پمپ و تيغه هاي پمپ مي باشد. كه با كاهش حجم اين بسته ها موجب افزايش فشار جرياني در پمپ مي گردد. پمپ هيدروليك كوماتسو نمونه اي از اين پمپ هاي هيدروليك مي باشد. در اين پمپ ها نيروي محرك توسط موتور هاي احتراقي يا الكتروموتورها تامين مي شود. الكترو موتورها عموما موتور هاي جريان متناوب هستد. سرعت آنها به 1200 تا 1800 rpm محدود مي شود. البته بسته به نوع پمپ اين سرعت ها متغيير بوده وگاهي تا 3600 rpm نيز مي رسند.

 

پمپ هاي هيدروليك در دو نوع دسته قرار مي گيرند:

1 با حجم جابجايي ثابت

2 با حجم جابجايي غير ثابت

 

پمپ هايي كه در حجم ثابت قرار دارند تنها عامل افزايش دبي خروجي در آنها، سرعت چرخش شفت است. اين دسته از پمپ هاي هيدروليك خود به سه نوع تقسيم مي شوند:

• پمپ هاي چرخ دنده اي: مثل پمپ هاي گوشواره اي، پيچي، ژيروتوري، چرخ دنده اي داخلي و خارجي

• پمپ هاي پره اي: مثل پمپ هاي پره اي متعادل و نامتعادل

• پمپ هاي پيستوني: مثل محوري و شعاعي

• پمپ هيدروليك كوماتسو عموما در دسته ي پمپ هاي دنده اي و پيستوني قرار مي گيرد.

 

پمپ جابجايي متغير HPV95+95 با دبي 112 سي سي در يك دور دوران ، داراي دو عدد شير LS و دو عدد شير PC و يك عدد شير PC-EPC و يك عدد شير LS-EPC نصب شده روي يك سمت پوسته پمپ

 

 

 
تعميرات تخصصي هيدروليك
 

گروه فني مهندسي فرا هيدروليك با تكيه بر كادر فني متخصص و مجرب با بيش از يك دهه سابقه در زمينه ي تعميرات و تهيه قطعات هيدروليكي ماشين آلات راهسازي و معدني كوماتسو و هيوندا فعاليت و خدمات خود را با بهترين كيفيت و قيمت به مشتريان گرامي ارائه مي دهد.

 

تشخيص درست و دقيق عيب يابي سيستم هاي پيچيده دستگاه هاي نسل جديد كه عملكرد صحيح مكانيزم آنها فقط با داشتن هماهنگي بين تمامي اجزاي سيستم هاي موتور – هيدروليك – برق و انتقال قدرت مي باشد

لذا در جهت صرفه جويي در اتلاف وقت و هزينه مشتريان گرامي و احترام به حقوق مشتريان عزيز اين مهم در الويت تمامي مراحل تعميراتي اين گروه مي باشد

 
تعميرگاه: تهران – شهرك صنعتي چهاردانگه-خيابان 16/5 پلاك 60

فروشگاه: تهران ، خيابان قزوين، پاساژ امپرطور، پلاك 27

تلفن هاي تماس:

02155280887

02155459348

همراه:

09123835206

سايت: https://farahydraulic.com/


برچسب: پمپ هيدروليك كوماتسو، فرا هيدروليك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۶:۰۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

هزيته طراحي اپ


نرم‌افزار‌هاي گوشي طراحي اپليكيشن اندرويد  به يوزرها اذن ميدهد تا سواي اينكه نياز باشد پشت سيستم بروند يا اين كه لپ‌تاپ خويش را پر‌نور نمايند از درون به عبارتي تلفن همراه، هر لحظه و جاي جاي با شما در رابطه باشند. به‌اين‌ترتيب شما مجال قابل قبولي براي ارائه‌ي سرويس ها بيشتر به مخاطبانتان خواهيد داشت براي مثال:
ارائه‌ي تخفيف‌ها و پيشنهادهاي ويژهارائه‌ي داده ها در باب جنس يا اين كه سرويس هاعرضه‌ي داده ها بدون‌پول يا اين كه مبلغيبستري مطلوب براي پشتيباني و برخورد سريع‌خيس از سوي مشتريانو …چنين مزايايي سبب تقويت رابطه با مشتري و رويش وفاداريشان به مارك شما مي‌گردد. نهايتاً اپ‌هاي تلفن همراه سبب ارتقاء بها مشتري (يا اين كه بها ارتفاع قدمت مشتري CLV) كه يك كدام از شاخص‌هاي اصلي در رويش كسب‌وكارهاست گردد. حدودا ۹۰ درصد كسب‌وكارها با اين مسئله كه تجربه‌ي مشتري تاثيري كليدي روي وفاداري و نگهداري آن ها داراست موافق ميباشند.


۲- نرم افزار‌هاي تلفن همراه، شركت كردن مشتريان را ارتقاء ميدهندقيمت مارك نزد مشتري يك چيز و شركت كردن آنها گفت و گو ديگري ميباشد. يكي‌از مطرح ترين مزاياي برنامه‌هاي تلفن همراه، خريداري كردن بستري مطلوب جهت ارتقاء ارتباطات زنده و بلادرنگ، تحكيم ارتباط ها دوطرفه و موعظه مشتريان در چرخه‌ي فروش ميباشد. سرعت، دسترس‌پذيري و راحتي عمل با اپليكيش زمان نيكي براي جذب مشتري و فعاليت كردن روي تصميمات خريدشان ميباشد. فيض، فروش بيشتر و منفعت فراتر ميباشد.
۳- نرم‌افزار‌ي تلفن همراه بازشناسي مارك را ارتقا مي دهدبازشناسي مارك يعني زماني لوگوي يك كمپاني را ديديد يادتان بيايد كه آن را تا قبل از اين هم جايي چشم‌ايد. اهميت ندارد كه مسئله كاري آن مارك را به خيال آوريد. همين كه لوگو به چشمتان آشنا بيايد يعني مارك را بازشناخته‌ايد. نرم‌افزار‌هاي گوشي، مارك شما‌را بيشتر در معرض روئت كرد يوزرها قرار مي دهد و اين يعني ارتقا احتمال خريد. زماني لوگوي برندتان به طور اثبات در كناره‌اي از اپليكيشن، در نوتيفيكيشن‌هايي كه ظواهر مي شود و بقيه نصيب‌ها اكران داده گردد، به گذر زمان دوران نامتان بر سرزبان‌ها افتاده و در خيال اشخاص باقي مي ماند. هم اكنون زماني نرم افزار‌ي شما بوسيله هزاران استفاده كننده دانلود و دست‌به‌دست گردد در واقع بازشناسي برندتان تقويت شود. خلاصه‌ي سخن اينكه نرم افزار‌هاي گوشي بها ويژه‌ي مارك را ارتقا داده كه‌اين مورد ضمن ارتقاء نقاط تماس مشتري، چرخه‌ي فروش را هم كوتاه‌خيس مي‌نمايد. خيلي بي آلايش ميباشد؛ رابطه بيشتر با مشتريان احتمالي يعني احتمال ارتقاء نرخ تبديل مشتري كه به نوبه‌ي خويش فروش بيشتر و از آنجا بهره بيشتر را درپي خواهد داشت.
۴- نرم افزار‌هاي گوشي، شبكه ديگري براي فروش بيشتر شماستاگرچه نرم‌افزار‌هاي گوشي معمولا هركاري كه در تارنما انجام مي‌دهيد را انجام مي دهند اما آساني به كار گيري از يك اپليكيشن موبايلي روي موبايل خودمان كجا و گشودن يك وب سايت كجا! در يك نرم‌افزار‌ي موبايلي وقفه‌ي كمتري وجود داراست، سرعتر اجرا فراتر ميباشد؛ ريلكس‌خيس خوانده مي گردد. كليه‌ي اين‌ها سبب ساز گرديده تا اپليكيشن‌هاي تلفن همراه، شبكه بازاريابي مجزايي تلقي گرديده و با هزينه‌ي كمتر، فروش بيشتر و نرخ تبديل فراتر را منجر شوند.
۵- نرم‌افزار‌هاي گوشي سبب ساز برتري شما در بين رقبا مي شوددر صورتيكه دنبال برتر بودن در بازار كسب‌وكارتان ميباشيد به مزيت رقابتي نيازمنديد. اپليكيشن‌هاي تلفن همراه به دو استدلال قيمت رقابتي شما‌را ارتقاء مي دهند:
زماني براي مشتريان قيمت بيشتري قائل مي شويد، آنها نيز مارك شما‌را ارزشمندتر از ساير خواهند رويت كرد.با توسعه تعداد مشتريان و اشتراك و دست‌به‌دست شدن مارك شما در ميان آنها، بازار عظيم‌تري را در مشت خواهيد گرفت.۶- اپليكيشن‌هاي گوشي، منبع قابل قبولي براي فهم و شعور بهتر مشتريان ميباشدآناليز داده‌ها كليد پيروزي كسب‌وكارهاست دقيقا به همين عامل تبليغات فيسبوك يكي شايسته ترين‌ها سيستم‌هاي تبليغي شناخته ميشود به اين دليل كه اين پلتفرم مبني بر پردازش داده‌هاي يوزرها و اخلاق و علايق آن ها به طور هوشمند تبليغات مي‌نمايد. نرم افزار‌هاي تلفن همراه كه ممكن ميباشد يك شبه به دست هزاران نفر رسد بستري باارزش براي عده‌آوري داده‌ها و شعور مشتريان شماست. با اين داده‌ها مي‌قدرت شخصيت كاربر، نقاط درد، گرفتاري‌ها و نيازهايش را آشنايي تا بر اين پايه، آن‌ها‌را ترغيب به خريد جنس يا اين كه استعمال از خدمت نماييد. مزاياي نقل شده فقط بخشي از منافع برنامه‌هاي گوشي بود. مطلقا مورد ها ديگري نيز مي باشد اما ما به همين‌ها بسنده مي كنيم. ولي اين مزايا فقط براي اپليكيشن‌هاي برنده ميباشد. در پي شاخص‌هاي يك نرم افزار‌ي خوب را معرفي مي كنيم.
چه عواملي منجر برد و برتري يك اپ ميشود؟كليه‌ي نرم افزار‌ها به پيروزي نميرسند. ولي آن‌هايي كه به پيروزي رسيده‌اند خصوصيت‌هاي كيفي مشتركي داشته‌اند كه تني چند از آنان را برمي‌شماريم:
۱- ايده‌اي عالي به خواسته پاسخگويي به نيازي كه تا به امروز برآورده نشده ميباشدنرم افزار‌ي شما بايستي داراي فايده و كاربردي باشد، خلل خاصي را برطرف كرده و نياز بازار را برطرف نمايد. براي جستن يك مجال طلايي، سه چيز را در حيث داشته باشيد: ديده‌انداز اپليكيشن‌هاي مو جود، نياز بازار و چيزي كه شما مي توانيد سفارش دهيد.
ديده‌انداز اپليكيشن‌هاي مو جود را موشكافي فرماييد. براي اين فعاليت:

 


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۹:۲۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

طراحي ايكون اپليكيشن موبايل

 

 براي طراحي اپليكيشن اندرويد  آيكون خويش يك مشابه سازي پر‌نور و شفاف ساخت و ساز فرمائيدوظيفه يك آيكون نشان دادن كارايي يا اين كه ايده به صورت و فرم يك سمبل يا اين كه نماد گرافيكي هست. براين اساس صورت يا اين كه ايده ي شكلي يك ايكون نقش حياتي در ترجمه و برگرداندن سريع كارايي يا اين كه ايده به مخاطب ايفا مي نمايند. هنگامي وظيفه پباده سازي آيكون هاي Macinstruct به عهده يك گروه پباده سازي گذارده شد، آن‌ها دامنه اي از آشكال را جمع آوري كردند تا رنج فراگيري آنلاين خويش را نشان دهند." شايد دشوارترين نصيب پباده سازي يك آيكون سنجش يادگرفتن ما بود ما به روشي نياز داشتيم تا از روش آن واحد سنجش مشقت يادگرفتن هاي مان را اندازه گيري كنيم كه در عين درحال حاضر آن نحوه در نوع خويش ابتكاري و تاثير گذار هم باشد. پس از سپري شد يك‌سري روز از بارش مغزي كه در ذهن كليه ما وقوع افتاد، به ايده هاي پايين دست پيدا كرديم:- دماسنج: يادگرفتن هاي سهل سرد، ميانگين ها معتدل و يادگرفتن ها دشوار گرم مي باشند-لامپ هاي پند و رانندگي: سبز براي آسوده، نارنجي رنگ براي ميانگين و قرمز‌رنگ براي طاقت فرسا- كمربندهاي كاراته: كمربندهاي سپيد، نارنجي رنگ و سياه، مطابق با سطح ها مهارتي كاراته- Puzzles: يك جورچين با 1 قطعه كناري. قطعات و قسمت هاي كوچك خيس برابر با طاقت فرسا خيس ها- Aviation themes (معني و مفهوم هوانوردي): عينك پرواز براي سهل وآسان، بند چرمي سابق و عينك پرواز براي ميانگين و كلاه ايمني خلبان و ماسك براي طاقت فرسا- Engineering Images (تصاوير مهندسي): يك تخته مدار جريان دست‌ساز، يك تخته مدار و چندين ابزار و اسيلوسكوپ يا اين كه نوسان نگاردر انتها كليه اين نظرات را با هم در آميختيم. همگي موافق بودند كه به كارگيري از حافظ هاي جيبي براي نشان دادن مشقت ايده مطلوب و خير و خوبي ميباشد. "


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۹:۵۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

معرفي اپليكيشن براي افزايش امنيت موبايل

معرفي ۳ اپليكيشن براي افزايش امنيت موبايلبراي  طراحي اپليكيشن اندرويد  بيشتر يوزرها مدرن، موبايل هوشمند تمامي داده ها فردي و همگاني آن‌ها‌را در باطن خويش نگه ميدارد؛ مخاطبين، پيام‌ها، داده ها پرداخت، عكس‌هاي فردي و تيم‌اي از ترانه‌هاي دست‌چين گرديده فقط بخشي از داده ها ذخيره‌گرديده در موبايل‌ هاي هوشمند به شمار ميروند كه ايمن نگه داشتن آنها از اهميت خاصي شامل است. اما اگرچه همه بسط‌دهندگان براي ارتقاء يوزرها و از دست ندادن آنها امنيت را در فرمان عمل خويش قرار مي دهند، البته كليه آن ها روي اين مسئله “تمركز” نداشته و حتي گهگاه مواقع كاملا از آن غافل مي شوند. درپي به معرفي ۳ نرم افزار براي ارتقا امنيت گوشي خوا هيم پرداخت، بلكه كناره‌اي از گرفتاري يوزرها با نصب آنان برطرف خواهد شد.


حفاظت از داده ها و ايمن‌سازي ارتباطات موضوعي وجود ندارد كه براي برخي اساسي و براي بعضي ديگر بي‌اهميت باشد. هيچ كاربري دوست ندارد تا ساير افراد به داده ها ايشان دسترسي داشته و از عمل‌هاي متعدد وي دور انديشي داشته باشند. اطراف محرمانه در تلفن همراه هاي هوشمند امروز اهميت فوق‌العاده‌اي پيدا كرده و هر كاربري درپي قابل انعطاف افزارهايي براي ارتقاء امنيت گوشي خويش مي شود. گفتني ميباشد يكي‌از مهم ترين نحوه‌هاي ارتقا امنيت تلفن همراه ، نصب آنتي ويروس ميباشد كه سفارش مي كنيم قطعا اين عمل را قبل از ساير اقدامات انجام دهيد.

همينطور بخوانيد:

برگزيدگان آنتي ويروس‌هاي اندرويدي در سال ۲۰۱۶

LastPass : رئيس كليه رمزهاي عبور
دانلود براي اندرويد ، آي وي اس

ارتقا امنيت موبايلدر اين زمان كه هر مخاطب در اينترنت‌تارنما‌ها، كانال‌هاي اجتماعي، قابل انعطاف افزارهاي پايين اينترنت و ديگر خدمت‌دهندگان اينترنتي اكانت كاربري داراست، وجود يك اپليكيشن مدير پسورد كاركشته و اما ايمن تاثير فوق‌العاده متعددي بر روي ايمن‌سازي معاش مجازي و آنلاين آنها خواهد داشت. يوزرها همواره براي دوري از آلزامير رمزهاي عبور خويش، يك پسورد معمولي انتخاب كرده و بدتر از آن، اين پسور را در جاي ‌هاي متفاوت گزينه استعمال قرار مي دهند. كاري كه مستقيما در سمت عكس روند ارتقاء امنيت گوشي ميباشد. از اين پس به راحتي وارد LastPass گرديده و رمزهاي عبور، ويژگي ها خريد، داده ها فردي حساس و هر داده ها اصلي ديگري را در آن ذخيره نماييد.

از اين پس به مكان به خيال سپردن تعدادي و تعدادي پسورد، فقط راز عبور خويش نرم افزار LastPass را مراقبت فرمائيد. يك كدام از تجهيزات جذاب LastPass كه شديدا در ارتقا امنيت تلفن همراه تاثيرگذار ميباشد، امكان توليد پسورد خودكار ميباشد؛ پسوردهايي كه اكثر وقت ها متشكل از حروف و اعداد بوده و استانداردهاي يك سر عبور ايمن را دارا هستند. علاوه بر قابليت و امكان استعمال از LastPass در پلتفرم‌هاي گوشي اندرويد و آي وي اس، مي‌اقتدار آن‌ را در سيستم ادله ويندوز، مك و حتي لينوكس به كارگيري كرده و بدين وسيله همواره پسوردهاي خويش را به طور ايمن در همگي دستگاه‌هاي آيتم به كار گيري محافظت كرد. در شرايطي‌كه كاربري بخواهد تا خدمت LastPass را در ميان اعضاي خانواده به اشتراك بگذارد، مي‌بايست با پرداخت پولي طرح پريميوم آن را تهيه و تنظيم نمائيد.

Signal : ارتقاء امنيت تلفن همراه هنگام چت و مكالمه
دانلود براي اندرويد ، آي وي اس

ارتقا امنيت موبايلامروز در دكان‌هاي عرضه برنامه‌هاي اندرويد و آي وي اس، قابل انعطاف افزارهاي پيام‌رسان متعددي مشاهده ميگردند كه ولي فقط بعضي از آنها امروز نزد يوزرها به محبوبيت رسيده‌اند. درصد قابل توجهي از ارتباطات يوزرها امروز توسط اين دسته از پيام‌رسان‌ها انجام مي شود، به همين استدلال براي ارتقا امنيت گوشي مي‌بايست از دسترسي سايرافراد به داده ها داخل آنان خودداري كنيم. امروز در گفت و گو امنيت در پيام‌رسان‌هاي ذيل گوشي، برنامه سيگنال سخن اوليه و پايان را زده و همه رقباي خويش را كنار زده ميباشد. Signal علاوه بر ارتقا امنيت تلفن همراه، امكان‌هاي مبنا‌اي شايسته ترين پيام‌رسان‌ها براي مثال چت گروهي، تماس صوتي، اكران اخذ پيام در مقصد و اكثري ديگر از تجهيزات را نيز داراست.

 

 


برچسب: طراحي اپليكيشن اندرويد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۶:۵۵ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)